مغلوب ساختن پیشی جستن رود به امضای فرمان اجرایی است که می تواند تهدید به مجازات در برابر Facebook, Google و توییتر بیش از اتهامات سیاسی تعصب

قانون بحث برانگیز است. این اجازه می دهد تا شرکت های فن آوری از آزادی به پلیس سیستم عامل خود را برای سوء استفاده و بدون ترس از پرونده های حقوقی. اما منتقدان می گویند که این استثنا نیز مجاز برخی از دره سیلیکون بیشترین سود شرکت ها به مسئولیت محتوای مضر است که پیشرفت خود را در سیستم عامل های آنلاین از جمله سخنرانی نفرت تروریستی تبلیغات و انتخابات مربوط به دروغ.

سفارش خواهد بی درنگ مقامات فدرال برای باز کردن یک اقدام به تجدید نظر در حوزه قانون و مردم آشنا با این سند گفت. تغییر می تواند به طور بالقوه چشمگیر رایگان-بیان مفاهیم و گسترده عواقب گسترده ای باریک از شرکت های متکی به انجام کسب و کار در اینترنت.

سفارش نیز به دنبال کانال های رسیدگی به شکایات در مورد تعصب سیاسی به کمیسیون تجارت فدرال خواهد بود که تشویق به پروب که آیا شرکت های فن آوری’ مطالب-اعتدال سیاست های خود را در همراهی با خود وفا از بی طرفی. این امر نیز نیاز به آژانس های فدرال به بررسی هزینه های خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغات با توجه به افراد آشنا با فکر.

“در یک کشور که به مدت طولانی گرامی آزادی بیان ما می توانیم اجازه می دهد تعداد محدودی از سیستم عامل آنلاین به دست انتخاب این سخنرانی که آمریکایی ها ممکن است دسترسی و انتقال آنلاین” با توجه به تاریخ نسخه پیش نویس منظور اجرایی به دست آمده توسط واشنگتن پست اواخر روز چهارشنبه.

گسترده سفارش می آید دو روز پس از توییتر در زمان نادر مرحله از برچسب زدن یکی از رئيس جمهور توييتها و ارتباط بینندگان به اخبار که واقعیت-بررسی خود را ادعا می کند. این حرکت خشم تهمت و حامیان او که به سرعت لعنتی توییتر و همسالان خود در دره سیلیکون برای درگیر شدن در سانسور و برگزاری نمایشگاه تعصب سیاسی. شرکت های طولانی رد آن اتهامات عنوان شده علیه.

منظور اجرایی رفته از طریق تکرار متعدد در سال های اخیر و آن را هنوز هم ممکن است تغییر کنند. سفارش خواهد وظیفه وزارت بازرگانی با دادخواست کمیسیون ارتباطات فدرال برای باز کردن یک اقدام در بخش 230.

حتی پس از آن خواهد بود تا به FCC و FTC دو سازمان مستقل عامل خارج از رئیس جمهور در دولت برای تعیین دقیق دوره از عمل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های آن است.

سفارش را به کاخ سفید مهم ترین سالوو در برابر سیلیکون ولی پس از سال کلامی broadsides و نظارتی تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالای نمایندگان. آن را نیز ممکن است افزایش نسیم خاردار سوال در مورد متمم اول قانون اساسی آینده بیان آنلاین و میزان که کاخ سفید می تواند به درستی و قانونی — تاثیر تصمیم گیری است که شرکت های خصوصی را در مورد برنامه های خود سایت و خدمات است.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر. یک سخنگوی کاخ سفید به خبرنگاران گفت: اوایل روز چهارشنبه که رئیس جمهور خواهد امضای یک فرمان اجرایی “مربوط به رسانه های اجتماعی” در روز پنج شنبه اما از ارائه جزئیات بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد در شب دوباره شارژ که صنعت فن آوری به دنبال “سانسور” محافظه کاران در رویکرد به 2020 انتخابات.

FCC و FTC بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. Facebook ندارد اظهار نظر فوری. توییتر کاهش یافته است به نظر به عنوان یوتیوب است که گوگل صاحب الفبا.

تهمت یکی از رسانه های اجتماعی پرکاری نفوذ کاربران است. او مسلح به یک حساب توییتر که می رسد بیش از 80 میلیون نفر و یک کمپین جهانی ساخته شده است که رئیس جمهور یکی از فراگیر ترین تبلیغ بر روی Facebook و Google. اما او نیز یکی از بحث برانگیز ترین صدای. او قبلا به اشتراک گذاشته شده و توییتی نوشته های, عکس و فیلم است که به نظر می رسد به اجرا گرفتار عمده شرکت های فن آوری’ دستورالعمل که منع و یا دلسرد مضر سوء استفاده و یا نادرست مطالب.

برای سال های توییتر به طور خاص تا حد زیادی اجازه تهمت به اشتراک گذاشتن نظرات خود را نامحدود به هر حال گفت که حتی خود بحث برانگیز ترین توییتهایی شد در جهت منافع عمومی. شدید مقاومت در نهایت مجبور توییتر به تجدید نظر در آن دست کردن رویکرد به اوج خود رسید در این شرکت اولین تلاش سهشنبه به برچسب رئیس جمهور توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این ادعا که عمده رسانه های اجتماعی شرکت ها مغرضانه تهدید به “به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را” در پاسخ.

تا این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به حال صادر شده تنها تهدید برای تنظیم و یا مجازات Facebook, Google متعلق به یوتیوب و توییتر بیش از یک طیف وسیعی از ادعا حتی نشان می دهد در یک نقطه که این صنعت سعی در تضعیف انتخابات خود را. قبلا با این حال کاخ سفید به حمایت کردن حتی قفسه بندی نسخه های قبل از آن اجرایی به منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی شرکت ها.

در ماه ژوئیه رئیس جمهور تشکیل یک “social media summit” در کاخ سفید شامل توافق قانونگذاران و استراتژیست های جمهوری خواه یک رویداد دیده می شود در این زمان به عنوان یک پیشرو برای اقدام بیشتر به آمده است. این رویداد جلب تیز سوئیس از کارشناسان دیجیتال و دموکرات کنگره که گفت: برگ برنده استفاده کرده بودند پس زمینه از کاخ سفید به چشم پوشی برخی از هواداران خود را’ بیشتر تحریک آمیز بحث برانگیز آنلاین تاکتیک.

که همان ماه وزارت دادگستری باز گسترده بررسی صنعت فن آوری که پس از شکوفا شده است به یک تحقیق کامل در بخش 230. بارها و بارها دادستان کل William P. بار مطرح شده است و این احتمال که دولت آمریکا می تواند به دنبال تغییر در قوانین. “دیگر شرکت های فن آوری توسری خور upstarts,” Barr گفت: در یک سخنرانی این فوریه تأمل در اصل از این قانون است. “آنها تبدیل شده اند تیتان.”

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نیز می گویند که Facebook, Google و توییتر باید پاسخگو درک سیاسی تعصب یک تماس و تکرار توسط مقامات کاخ سفید.

در همین حال در پی واقعیت-بررسی برچسب های اعمال شده به مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی و Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل درگیر در یک نبرد بیش سانسور محتوای اواخر روز چهارشنبه.

زوکربرگ به نظر می رسد در فاکس نیوز گفت که او باور نمی کند سیستم عامل های دیجیتال باید عمل به عنوان “داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین نیست.”

بعد از آن شب, Dorsey شلاق در زوکربرگ در یک سری از توییت کرد و گفت که توییتر را ادامه خواهد به نقطه نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است.

اما او افزود: “این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.’ “

الیزابت Dwoskin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de