مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی پس از توییتر واقعیت-بررسی خود اظهارات نادرست

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به امضای یک فرمان اجرایی را هدف قرار رسانه های اجتماعی پس از تهدید به “به شدت تنظیم” یا “تعطیل” سیستم عامل پس از توییتر واقعیت-بررسی خود اظهارات نادرست در مورد تقلب انتخابات.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت که منظور این است که “مربوط به رسانه های اجتماعی” اما از ارائه جزئیات با توجه به گزارش.

رئیس جمهور ادعا کرده است بدون شواهدی که رسانه های اجتماعی شرکت های سرکوب محافظه کار پست پس از توییتر متصل شده و یک واقعیت-چک کردن متوجه به رئیس جمهور پیام هایی که به دروغ ادعا کرد که پست الکترونیکی-در ترویج آراء رای دهندگان تقلب.

توییتر با برچسب دو پست که در آن رئیس جمهور به نام پستی رای گیری “جعلی” و پیش بینی کرد که “جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند” ع “به طور بالقوه گمراه کننده”.

لینک به نظر می رسد در زیر نوشته آمده است: “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای”. لینک می فرستد کاربران به یکی دیگر از صفحه توییتر با یک واقعیت-چک کردن مقالات از سی ان ان و واشنگتن پست, در میان دیگران.

در بیانیه ای در توییتر گفت که رئیس جمهور توييتها “به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای.”

آقای ترامپ ادعا کرده است که در حال گسترش رای گیری از طریق پست خواهد تاثیر منفی نامزدهای جمهوری خواه نشان می دهد که حزب نمی خواهند به ساخت رای گیری در دسترس تر برای افرادی که به طور معمول رای دموکرات.

در آوریل مصاحبه با فاکس نیوز گفت: “اگر شما تا کنون با آن موافق شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

رئیس جمهور نیز به کارگردانی متحدان خود در کنگره به “مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به دولت گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری” نوشت: در 8 مارس پست.

“دموکرات هستند تقاضاهای مصرانه برای آن,” او گفت:. “پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.”

هفته گذشته رئیس جمهور را تهدید به “نگه دارید تا بودجه” به میشیگان حیاتی میدان نبرد دولت به عنوان مبارزات انتخاباتی خود چشم خود را دوباره انتخابات در ماه نوامبر به عنوان دولت متعهد قصد دارد به گسترش غیابی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک پست است که پس از حذف شده است او به دروغ ادعا کرد که دولت در حال ارسال برگه های رای “غیر قانونی” — در واقع دولت تا به حال از طریق پست از رای گیری برنامه های کاربردی نه آراء خود را.

“Breaking: میشیگان می فرستد غیابی به 7.7 میلیون نفر جلوتر از مقدماتی و کلی انتخابات” او نوشت. “این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!”

او بعد از حذف پست اما فرستاده دیگری که بعد از ظهر به دروغ ادعا می کنند که برنامه های کاربردی فرستاده شدند “غیر قانونی”.

میشیگان وزارت امور خارجه اداره انتخابات گفت: این امر ارسال 6.4 میلیون ثبت نام رای دهندگان ساکن در دولت برنامه های کاربردی به رای الکترونیکی در انتخابات آینده همراه با 1.3 میلیون دائمی وجود ندارد و رای دهندگان که در حال حاضر گزینه ای برای درخواست رای گیری غایب.

در یک بیانیه میشیگان, وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون گفت: “با پستی برنامه ما را تضمین است که هیچ Michigander به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن. … رای گیری از طریق پست است که آسان و راحت و امن و امن و هر رای دهنده در میشیگان حق دارد آن را انجام دهد.”

او گفت که “پستی نرم افزار کاربردی برای تمام رای دهندگان ثبت شده است و یکی از راه هایی که ما در حال حصول اطمینان از میشیگان انتخابات ادامه خواهد داد به امن و دقیق و امن است.”

آقای ترامپ خود رای دادند از طریق پست در فلوریدا مقدماتی در ماه فوریه است. او همچنین رای غایب در نیویورک در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

Ms McEnany نیز رای دادند از طریق پست نزدیک به ده بار سوابق نشان می دهد با وجود او با وجود او ادامه داد: دفاع از اصرار رییس جمهور که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب.

رئیس جمهور همچنین با استفاده عظیم خود را پلت فرم رسانه های اجتماعی برای گسترش تئوری های توطئه متهم MSNBC میزبان جو Scarborough از داشتن چیزی برای انجام با مرگ یک کارمند سابق در سال 2001.

توییتر گفت: آن را نمی خواهد حذف پست ها با وجود درخواست از تیموتی Klausutis به مرد زن مرده از اواخر Ms Klausutis اما این شرکت گفت که با توجه به اقدامات به برچسب های نوشته های گمراه کننده و یا اقدامات مشابه به شناسایی اطلاعات غلط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im