مغلوب ساختن پیشی جستن تایید مربی فوتبال بیش از جف جلسات در ملامت از اخراج سابق-دادستان کل

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرده است, سابق, کالج, مربی تیم فوتبال تامی Tuberville بیش از سابق خود دادستان کل جف جلسات در آلاباما آمریکا مسابقه.

صندلی در حال حاضر برگزار شد و توسط سناتور دموکرات داگ جونز.

آقای جلسات چهره یک انتخابات با آقای Tuberville برای حزب جمهوری خواه نامزدی در 31 مارس, زیر باریک اولیه انتخابات در 3 مارس.

رئیس جمهور مجبور سابق دادستان کل آمریکا استعفا پس از او recused خود را از وزارت دادگستری درخواست استیضاح به دخالت خارجی در انتخابات آمریکا.

او در ادامه انتقاد و “ناامیدی” با دادستان کل — گفت: “من نمی باید یک وکیل به طور کلی آن را بسیار غم انگیز” — درخواست آقای جلسات’ خروج از دولت در سال 2018 است.

آقای Tuberville مربی در دانشگاه می سی سی پی, Auburn University, Texas Tech University و University of Cincinnati قبل از ساخت سیاسی به نوبه خود اعلام ورود خود را در یک مسابقه برای سرنگون کردن وقت جونز که انتخاب شد به آمریکا در سال 2017 در یک انتخابات خاص است.

آقای جونز که شکست Roy Moore در آن مسابقه یکی از دو سناتور دموکرات رو انتخاب مجدد به آمریکا در سال 2020 است.

در توییتر رئیس جمهور گفت: آقای Tuberville “یک رهبر واقعی که هرگز اجازه [امریکا بزرگ دوباره و نگه داشتن امریکا بزرگ] و یا کشور ما پایین!”

او گفت: متمم دوم این است که “تحت محاصره” و ادعا کرد آقای Tuberville است “قوی جرم و مرز” هر چند آلاباما می کند به اشتراک گذاری مرز با مکزیک. در تایید آقای ترامپ گفت: آقای Tuberville “واقعا ما را دوست دارد و ما دامپزشکان” و “خواهد شد یک سناتور برای مردم آلاباما”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>