مغلوب ساختن پیشی جستن ‘می خورد سوخته استیک’ و ‘بازی در گلف’, جدید بلومبرگ-بودجه بیلبورد می گوید

ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ در حال حرکت آفلاین برای آخرین حملات علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سابق شهر نیویورک شهردار مبارزات انتخاباتی آغاز شده است حلق آویز تابلوهای تبلیغاتی در شیکاگو و لاس وگاس lampooning آقای ترامپ با توجه به سلامت.

تابلوهای تبلیغاتی واقع در مناطق ترافیک بالا در نزدیکی یکی از Mr تهمت هتل خواص در وگاس و همچنین همراه پتانسیل کاروان ریاست جمهوری راه.

آقای ترامپ شد برگزاری تجمع در لاس وگاس در بعد از ظهر جمعه.

این پیام بر روی بیلبوردها طول می کشد هدف در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز از غرور خود را دیوار گلف خود را تیزهوشی و کلاس های خود.

یک بیلبورد می خواند “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی در گلف” و درست در زیر که “مایک بلومبرگ نمی کند.” یکی دیگر از فروشندگان متن “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خورد سوخته استیک” بیشتر اعلام کرد که “مایک بلومبرگ دوست دارد خود را متوسط نادر است.”

تابلوهای تبلیغاتی آخرین Mr بلومبرگ تبلیغات حمله رعد اسا که او امیدوار است که کمک خواهد کرد که او پیشی مخالفان خود در حزب دموکرات اولیه. با توجه به مبارزات انتخاباتی دوم FEC پر کردن مبارزات انتخاباتی خود گزارش داد هزینه بیش از $460m پس از او وارد مسابقه.

مایک بلومبرگ کمپین بیلبورد طرح (ایسنا کمپین)

Kantar/OECD یک آگهی سرویس ردیابی برآورد مبارزات انتخاباتی صرف بیش از $415m در تبلیغات در سراسر تلویزیون دیجیتال و رادیو رسانه.

آقای بلومبرگ انتخاباتی شده است سریع سعی کنید به حرکت با گذشته چه بسیاری از منتقدان در نظر گرفتن نامزد بی پایان بحث اولین در نوادا در شب چهارشنبه. در روز پنج شنبه مبارزات انتخاباتی خود گردش یک doctored تصویری اقدام به آقای بلومبرگ نگاه خوب است.

سناتور الیزابت وارن که در حال جشن با هواداران به زور نخوری آقای بلومبرگ بیش از استفاده او از عدم افشای توافق نامه به سکوت زنان را ساخته اند که آزار و اذیت اتهامات علیه او ادامه حملات میلیاردر پس از بحث است. او گفت: هواداران در روز پنج شنبه که او خسته شده بود از “میلیاردرهای که آیا بازی با قوانین” و در طول سی ان ان تاون هال در روز پنج شنبه گفت که او تا به حال پیش نویس یک سند که آقای بلومبرگ می تواند با استفاده از آزادی زنان از خود NDA را بدون خطر دادخواهی. آن را اجازه می دهد به صحبت آزادانه در مورد تجارب خود را با آقای بلومبرگ بدون نیاز به نگرانی در مورد اقدامات تلافی جویانه.

“بنابراین من استفاده می شود به آموزش قانون قرارداد. و من فکر کردم من می خواهم با این آسان است. من نوشت: یک انتشار و میثاق به شکایت. و تمام است که شهردار بلومبرگ انجام دهد این است که آن را دانلود کنید. من متن آن است. آن را امضاء و پس از آن زنان و مردان خواهد بود به صحبت می کنند و داستان های خود را بگویید,” او گفت:.


هر چند خانم وارن را به دست آورد بیشترین توجه را برای حملات علیه نامزد آقای بلومبرگ انتخاباتی هنوز هم به نظر می رسد با تمرکز بر حمله به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات سناتور برنی ساندرز.

آقای بلومبرگ پیشنهاد کرد که آقای ساندرز تنها به دادگاه تجدید نظر به “پایه” و صدور یادداشت پیش از بحث دموکراتیک در روز چهارشنبه در تماس با معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و سناتور ctq به رها کردن مسابقه برای جلوگیری از شکستگی این میانه دموکرات رای و اطمینان یک پیروزی برای آقای ساندرز.

تمام نامزدهای ذکر شده در زمان استثنا به آقای بلومبرگ است تماس بگیرید.

آقای ساندرز گرفته است آقای بلومبرگ حملات در گشاد گشاد راه رفتن او. در مصاحبه با 60 دقیقهاو گفته اندرسون کوپر که او توسط آقای بلومبرگ را بدون زرق و برق عملکرد و گفت: آقای ترامپ خواهد “جویدن او را و او را.”

در حالی که آقای ساندرز نمی گویند که آیا او شخصا نگران آقای بلومبرگ چالش او می گویند او نگران بود در مورد آقای بلومبرگ استفاده از ثروت شخصی خود را به تلاش برای خرید نفوذ و قدرت است.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در تاریخ آمریکا و من فقط فکر می کنم مردم آمریکا را شورشی علیه این نوع سالارانه جنبش,” او گفت:. “ما یک دموکراسی یک فرد یک رای نه یک پسر به ارزش $60bn خرید یک انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>