تهمت درصدد coronavirus شیوع تماس خطر ‘پایین’ در کنفرانس مطبوعاتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تطهیر امکان گسترده شیوع کروناویروس در داخل ایالات متحده خواستار خطر “کم” یک روز پس از بالا, مقامات بهداشت نشانه های ویروس ناچار خواهد رسیدن به خاک ایالات متحده.

“این به پایان می رسد. این است که به پایان” به رئیس جمهور گفت:. “امیدوارم هر چه زودتر به جای بعد.”

آقای ترامپ توصیف کرد دولت او به عنوان “بسیار بسیار آماده” برای مقابله با این ویروس شعار دانشگاه جانز هاپکینز مطالعه از کشورها بهترین آمادگی برای مقابله با یک بیماری همه گیر. ایالات متحده رتبه اول آقای ترامپ اشاره کرد و متذکر شد هیچ یک از 15 شناخته شده آمریکایی موارد را تحت فشار قرار دادند کسانی که قربانیان به سوی مرگ است. او گفت: 15 همه باید “به طور کامل بهبود” و یا انتظار می رود برای انجام این کار.

او اعلام نشده است او نامگذاری تزار به نظارت دولت فدرال ضد ویروس تلاش. اما او گفت “ما در حال در آوردن یک متخصص” که یک کارمند وزارت امور خارجه بدون اشاره به نام آن شخص یا توصیف فقط به آنچه که او انجام خواهد شد. و او را معاون رئیس جمهور مایک پنس “مسئول” از تلاش های دولت گفت: تجارب خود را به عنوان فرماندار ایندیانا در مسائل مربوط به سلامت او را واجد شرایط شود.

او, با این حال اعتصاب دو حزبی تن در مورد کمک های مالی برای مبارزه با کروناویروس. او تن به تن یک $2.5 b بودجه اضطراری بسته اما سنا و مجلس دموکرات ها می خواهند تا آنجا که $8.5 b در اورژانس دلار برای مبارزه با آن است.

“اگر آنها می خواهند به انجام بیشتر ما را بیشتر انجام دهید. ما نمی خواهیم به صرف بیش از حد از آنجا که ما فکر می کنم ما آن را نگه داشته به حداقل” او گفت: دوباره کم اهمیت جلوه دادن ویروس انتظار می رود تاثیر در داخل آمریکا و در حالی که شعار چه او و دستیاران خود را در حال حاضر انجام می شود.

قبلی رئیس جمهور استفاده کرده اند بحران را امتحان کنید را به این کشور هم خواسته آنها را به گوش دادن به های محلی و ایالتی و فدرال مقامات با غذای خود هشدارها و زیر آمادگی خود را توصیه.

نه آقای ترامپ دیگر از سیگنالینگ او را باز به بیش از $2.5 b اورژانس هزینه های بسته.

پرسش یک خبرنگار در مورد اخیر بازار سهام اسلاید بیش از Coronavirus نگرانی آقای ترامپ منتقل سرزنش به دموکرات نامزد ریاست جمهوری بحث.

“من فکر می کنم بازار سهام را بهبود می یابند ما مصرف کننده بسیار قوی” او ادعا.

در بالای کنفرانس مطبوعاتی خود آقای ترامپ اعتبار حرکت او را به تعطیل و پروازها از کشورهای با تعداد زیادی از Coronavirus موارد به عنوان کمک به جلوگیری از, تا کنون شیوع در ایالات متحده است. او اشاره کرد او مورد انتقاد قرار گرفت برای انجام این کار اشاره به منتقدان خود را به عنوان بیش از حد سریع به قاضی تصمیم خود را.

در صبح روز چهارشنبه رئیس جمهور مقصر رسانه ها و دموکرات ها به tweeting که سابق است “انجام همه چیز ممکن است به Caronavirus [sic] نگاه کنید به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای اگر ممکن است.”

“به همین ترتیب خود را بی هیچ چیز دموکرات رفقا همه بحث, بدون عمل است. ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ!” او ادعا کرد که حتی خود را به عنوان برترین مقامات بهداشت در ادامه ادعا آن است که تنها یک ماده از زمان قبل از بازدید ویروس در خاک آمریکا.

رئیس جمهور تصمیم گرفتند که خود را در کنفرانس خبری پس از رشد نا امید با مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات گفت: در یک شنبه جلسه که ویروس قطعا در ایالات متحده می رسند به جای توضیح برنامه آمادگی.

او همچنین تایید کرد که دولت قصد دارد در محل به مناطق قرنطینه به عنوان بزرگ به عنوان شهرهای اگر وجود دارد شیوع. او گفت که او شک و تردید از جمله اقدامات مورد نیاز خواهد بود گفت: “ما به دنبال در بدترین سناریو مورد.”

“من فکر نمی کنم ما همیشه خواهید بود در هر نقطه در نزدیکی که” آقای ترامپ گفت: پیش بینی آمریکایی ها خواهد شد “باید به باقی می ماند کمی انعطاف پذیر” در تابستان برنامه سفر. او گفت: آمریکایی ها “خواهد بود به ماندن در اینجا” در تعطیلات تابستان خود را و صرف پول در داخل کشور به طور غیر مستقیم از ساخت یک نقطه است که می تواند خود را تقویت مجدد انتخابات.

آقای ترامپ تصمیم گرفت در برابر استفاده از خود نادر و ظاهر جیمز بردی جلسه اتاق به نام یکی رسمی به عمل به عنوان یک اصطلاح Coronavirus تزار. پس از گزارش رئيس جمهور بود و خانههای گلی خالی درست است که قبلا در این روز وزارت بهداشت و خدمات انسانی وزیر گفت یک کمیته مجلس به رئیس جمهور منتقل شده بود دور از این ایده.

“من نمی توانم پیش بینی یک” الکس آذر گفت: در کاپیتول هیل ادعا تهمت تلاشهای دولت تا کنون “کار بسیار خوبی است.”

“اگر آن را نمی کند و یا وجود دارد نیاز به یک تغییر … خواهد بود که برای رئیس جمهور برای تصمیم گیری,” او اضافه شده به کاخ سفید و مشاوران به عنوان معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere انجام یک صدای جیر جیر سعی کردم به دست کشیدن پایین گزارش.

“رئيس جمهور در زمان اقدام قاطع با ایجاد ویروس Coronavirus نیروی کار یک ماه پیش و با خوشحالی با رهبری @SecAzar به منظور حفاظت از سلامت عمومی” آقای Deere توییتی.

با این حال کاخ سفید قرار داده کافی مسئولیت و فشار بر آقای آذر به شیوع گسترده.

در طول جلسه کاخ سفید آقای آذر گفت: وجود خواهد داشت بیشتر موارد در داخل ایالات متحده به عنوان آقای ترامپ ایستاده بر شانه راست – اما او تاکید کرد آمادگی مراحل آمریکایی ها باید.

“ما مهار استراتژی کار” آقای آذر گفت: از این تریبون که تا حد زیادی می رود استفاده نشده تحت Mr تهمت که تعطیل روزانه جلسات مطبوعاتی.

آن Schuchat CDC اصلی معاون مدیر گفت که این ویروس عمدتا از طریق سرفه و عطسه اصرار آمریکایی ها برای شستن دست های خود و سنتی دیگر شیوه های بهداشتی.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de