مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد ‘تعداد اقتدار’ به بازگشایی متحده, New York فرماندار می گوید که او را تهدید می کند قانون اساسی چالش

فرماندار نیویورک اندرو کومو را رد کرده است که رئیس جمهور او را “کل سازمان” بیش از بازگشایی متحده و تهدید در قانون اساسی چالش اگر دولت فدرال تصمیم گیری نهفته ایمنی خود دولت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بشود برای یک مبارزه بین خود و دولت فرمانداران بیش ادعا می کند که می خواهد مسئول بازگشایی اقتصاد آمریکا در هفته های آینده.

در طول رئيس جمهور در نشست خبری روز دوشنبه گفت او “کل سازمان” بیش از همه ایالات متحده. اما آقای کومو بود سریع رد بیانیه ای که.

“رئیس جمهور گفت: شب گذشته او است و در مجموع قدرت. است که یک عبارت دقیق نظر من” فرماندار گفت: روز سه شنبه طی نشست خبری خود. “تعادل بین ایالتی و فدرال است که بیان در قانون اساسی است که ماهیت دموکراسی ما. ما لازم نیست که یک پادشاه در این کشور … ما نمی خواهید یک پادشاه است.”

“مستعمرات دولتهای تشکیل دولت فدرال است. دولت فدرال نیست فرم متحده است. قوانین وجود دارد و با وجود حقایق حتی در این وحشی, سیاسی, محیط زیست,” او اضافه شده است.

آقای کومو و همچنین سایر نقاط کشور تماشا به عنوان آقای ترامپ رشد بیشتر عصبانی فرمانداران برای خود برنامه های فردی برای نحوه باز مربوطه متحده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پیشتر در روز سه شنبه رئیس جمهور توییتی ادعا “فرمانداران دموکرات” تلاش شد به جلو و شورش علیه او. “خوب قدیمی از مد افتاده شورش در هر حال حاضر و پس از آن است که هیجان انگیز و نیرو چیزی که به خصوص زمانی که mutineers نیاز خیلی از کاپیتان” او نوشت: ذکر این فیلم Mutiny on the Bounty.رئیس جمهور نیز منتشر شد یک صدای جیر جیر به طور مستقیم بشود در نیویورک فرماندار.

“کومو شده است تماس روزانه و حتی ساعت به ساعت التماس برای همه چیز بیشتر است که باید دولت مسئولیت مانند جدید بیمارستان تخت هواکش ، من آن را تمام انجام می شود برای او و هر کس دیگری و در حال حاضر او به نظر می رسد می خواهند استقلال! که اتفاق نمی افتد” آقای ترامپ نوشت.

“رئیس جمهور به وضوح خراب برای مبارزه با” آقای کومو گفت: در مورد رئیس جمهور را تهدید. “این بسیار مهم است برای هر کسی که به بازی سیاست است.”

اگر چه فرماندار ارائه کرده است تا خود را سخت انتقادات علیه رئیس جمهور گفت: در روز سه شنبه آقای ترامپ “را مبارزه با من.”

“من نمی خواهد درگیر آن,” او گفت:. “این است که در مورد من این است که در مورد ما.”

درگیر شدن در یک مبارزه رخ می دهد آقای کومو اعتراف کرد اگر او احساس کردند دولت فدرال بود که تصمیم گیری که آسیب نیویورکی و دولت را بهبود زیر Covid-19.


“مگر در مواردی که او نشان می دهد ما چیزی بی پروا و به مخاطره دولت .. پس من هیچ انتخاب آقای” کومو گفت. “من به مبارزه با همه ممکن است من برای محافظت از نیروهای جدید است.

به چالش کشیدن رئیس جمهور اگر لازم شد ذکر شده که آقای کومو به نظر می رسد در سی ان ان روز سه شنبه صبح. فرماندار گفت: بدترین حالت او را مجبور به استفاده از قانون اساسی به دفاع از قدرت خود را بیش از نیویورک است.

“اگر او دستور داد مرا به بازگشایی در راه است که می اندازد سلامت عمومی مردم از دولت من, من آن را انجام نمی” آقای کومو گفت. “و ما که در قانون اساسی چالش میان دولت و دولت فدرال و که رفتن به دادگاه. و این خواهد بود که بدترین چیزی که ممکن است او می تواند انجام دهد در این لحظه خواهد بود به عمل دیکتاتوری و به عمل در یک حزبی تفرقه راه است.”

نیویورک اعلام کرد که در آن همکاری با شش شمال شرقی آمریکا — نیوجرسی, کانکتیکات, پنسیلوانیا, دلاور, رود آیلند و ماساچوست – در همکاری هر چه می خواهد بازگشایی در هفته های آینده و ماه. این موجب سواحل غرب و غرب میانه متحده نیز خود را به را تشکیل ائتلاف با تمرکز بر بازگشایی برنامه.

قبلا آقای کومو گفت: او را خوش آمدید دولت فدرال را به اتهام بازگشایی اقتصاد اگر آنها به حال یک برنامه ریزی مناسب در محل برای رسیدگی به هر متحده متفاوت نیاز دارد. اما تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز برای فاش کردن یک طرح برای چگونه ما باید بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات