مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته های مقامات تعقیب منبع که به بیرون درز زیرزمینی پناهگاه سفر, گزارش می گوید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او می خواهد برای پیدا کردن و تعقیب کسی که به بیرون درز اطلاعات در مورد سفر خود به کاخ سفید پناهگاه در میان جورج فلوید تظاهرات در واشنگتن با توجه به گزارش.

سه منبع گفته نیویورک تایمز که آقای ترامپ تبدیل به “مصرف” با تعیین که در آن نشت از آمد و reprimanding آن درگیر است.

این گزارش گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و خواستار آن است که مقامات پیدا کردن و تعقیب کسانی که مسئول افشای اطلاعات در مورد سفر خود را به پناهگاه بود که پس از آن به طور گسترده ای گزارش شده توسط رسانه ها.

گزارش می دهد که رئیس جمهور بود با عجله به کاخ سفید پناهگاه برای ایمنی خود را در طول شب سوم از درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان پدید آمده در تاریخ 1 ژوئن.

منابع سی ان ان گفت که رئیس جمهور و بانوی اول و پسر بارون گرفته شده است. به پناهگاه به عنوان بخشی از یک پروتکل اضطراری برای نزدیک به یک ساعت.

آقای ترامپ بعدها ادعا کرد که او رفت به کاخ سفید پناهگاه برای یک “بازرسی” اگر چه دادستان کل آمریکا ویلیام بر تناقض رئیس جمهور ادعا و تایید کرد که آقای ترامپ رفت به پناهگاه به این دلیل که سرویس مخفی آن توصیه می شود.

“در روز دوشنبه ما در پاسخ به سه روز بسیار خشونت آمیز تظاهرات سراسر از کاخ سفید است. بسیاری از صدمات به افسران پلیس و آتش سوزی” آقای Barr گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز.

“همه چیز خیلی بد است که سرویس مخفی توصیه می شود که رئیس جمهور به پناهگاه.”

کاخ سفید پناهگاه که با نام کامل ریاست جمهوری عملیات اورژانس مرکز امن پناهگاه زیر خانه شرق بال.

هدف آن است که اجازه می دهد تا مقامات و رئیس جمهور برای ادامه کار خود را در ایمنی در شرایط اضطراری و معروف استفاده در طول 9/11.

آقای ترامپ بعد از آن صحنه عکس op در یک کلیسا توقیف خارج از کاخ سفید پس از خشونت پاکسازی مسالمت آمیز معترضان از اطراف کاخ سفید در روز 1 ژوئن.

برخی از گزارش ها گفت که آقای ترامپ صحنه عکس op تا حدودی از خشم در اوایل پوشش اخبار مربوط به پناهگاه.

رئیس جمهور موقت عقب نشینی به پناهگاه آمد روز پس از ناآرامی های مدنی در واشنگتن و در سراسر ایالات متحده بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس سفید دوخته و او را به زمین توسط گردن خود را برای یک دوره طولانی از زمان.

تظاهرات بیش از مرگ فلوید جای گرفته اند در تمام 50 ایالت بیش از سه هفته گذشته با صدها و هزاران آمریکایی در اعتراض به خشونت پلیس سیستمیک نژادپرستی و تبعیض نژادی در سراسر کشور است.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به مستقل را درخواست دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات