مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ما ‘پادشاه هواکش’ حتی به کروناویروس در صدر تلفات 36,000

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پوش یکی دیگر از وحشی هفته از شیوع کروناویروس دوباره نخوری برخی از کشور فرمانداران و اعلام ایالات متحده “پادشاه هواکش” و بهداشت عمومی تیم با تخفیف فرمانداران ” ادعا می کند در آزمایش کمبود – حتی به عنوان coronavirus مرگ و میر در صدر 36,000 با 692,000 موارد تایید شده.

رئیس جمهور عجیب نیست به طور مستقیم پاسخ به سوالات در مورد انتقاد از برخی فرمانداران دموکرات. برخی ادعا کرده اند خود ریشه در محافظه کار معترضان که به نام خود فرمانداران برای باز کردن کشورهای خود را به مقدار او را تحریک داخلی بی ثباتی است. اما آقای ترامپ گفت: معترضان بسیاری از چادری در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن دنده مانند “pretty مسئول مردم به من”.

پیشرو دموکراتها در ادامه به ادعای رئیس جمهور و دولت او نظارت کند فدرال پاسخ و انجام داده اند کمی برای پر کردن آنچه که آنها در تماس مداوم تست کیت کمبود. اما این توقف به رئيس جمهور اعلام کرد که ایالات متحده آزمایش قرار گرفته است و بیشتر مردم سرانه نسبت به دیگر کشورهای توسعه یافته است.

و Anthony Fauci خود را پیشرو بیماری های عفونی, متخصص طرفه با آقای ترامپ با وجود اینکه مورد ستایش قرار داد به عنوان یک حقیقت گفتن ناجی توسط برخی از دموکرات ها. “چیزی که ما در حال شنیدن است تست همه چیز است,” او گفت: “و آن نیست”.

دقیقه بعد معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد این: “ما بهترین دانشمندان و کارشناسان بهداشت و درمان ارزیابی است که امروز باید به اندازه کافی تست برای اجرای معیارهای فاز یک اگر آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار است.”

اما دموکراتیک فرمانداران مانند نیویورک اندرو کومو نیز panned آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت فدرال برای ارائه بیش از حد چند هواکش مورد نیاز برای درمان Covid-19 مبتلا به این بیماری تنفسی که قربانیان گزارش می توانید احساس به عنوان اگر آن است که خفه کننده آنها است.

به عنوان او به طور معمول می کند, آقای ترامپ ساخته شده یک سری از ادعای جسورانه در سخنان افتتاحیه خود از جمله گفت: دولت فدرال در حال حاضر انتظار “در حدود 60,000 شاید 65,000” مرگ و میر در داخل ایالات متحده از ویروس. دوشنبه شب جلسه که آقای ترامپ خود را موکول فرم 5 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر به وقت محلی پوش یکی دیگر از وحشی هفته در واشنگتن به عنوان در سراسر کشور مرگ و میر در صدر 36,000 با بیش از 692,000 تایید coronavirus موارد است.

که طرح می آید چند هفته پس از آقای ترامپ با استناد به برآوردهای انجام شده توسط coronavirus نیروی کار عضو دبورا Birx گفت: به عنوان بسیاری از 200,000 آمریکایی ها می میرند از Covid-19. رئیس جمهور در شب جمعه دوباره استفاده می شود که 140,000 پیش بینی مرگ تفاوت به عنوان شواهد به گفته او از “کار بزرگ” او و دولت او انجام داده اند مبارزه با این بیماری همه گیر.

آقای ترامپ برای یک شب سوم در یک ردیف به نظر می رسد که او دوباره انتخابات در ذهن خود. پس از حمایت سه شب قبل از یک تهدید به خودداری از بودجه فدرال مگر اینکه وزارت امور خارجه ستاد اجرایی انطباق با بازگشایی منظور او گفت: تنها او می تواند قبل و همچنین راه رفتن به دور از که — او اعلام کرد فدرال کمک های مالی برای یکی از کلید رای گیری بلوک: $19bn برای ما کشاورزان است.

“ما کشاورزان و دامداران و … بزرگ آمریکایی است. هرگز شکایت,” او گفت:. “آنها هرگز شکایت دارند. آنها فقط به انجام آنچه آنها باید انجام دهید.”

آقای ترامپ شروع هفته با ستیز شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی که در طی آن او اعلام کرد که او — و او به تنهایی — تا به حال به اختیارات قانونی به منظور بازگشایی فردی متحده و یا کل کشور.

در سخن گفتن است که تکرار سابق ریچارد نیکسون رئیس جمهور ادعا می کنند که “اگر رئیس جمهور آن را, آن را غیر قانونی نیست” آقای ترامپ با عصبانیت به خبرنگاران گفت که در نظر او “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است”.

که ادعا نادرست است, به وضوح اظهار داشت: در قانون اساسی است. حدود 24 ساعت بعد رئیس جمهور صعود کردن از این ادعا اعلام کرد در طول سه شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی که در وزارت امور خارجه ستاد اجرایی خواهد تصمیم بگیرد که چگونه به باز کردن خود را در مدارس دولتی و کسب و کار.

“شما در حال رفتن به عکس های خود را” آقای ترامپ گفت: فرمانداران در یک بعد از ظهر تلفنی. “شما در حال رفتن به تماس می شود عکس. ما خواهید بود ایستاده در سمت راست در کنار شما و ما در حال رفتن به کشور ما باز است و می توانید آن را کار.”

طرح جدید طرح

که باعث هاوایی سناتور برایان Schatz یک دموکرات برای گفتن سی ان ان که کاخ سفید را “طرح جدید برای تلفن های موبایل مانند طرح های قدیمی است که به اعلام پیروزی و شرکت در تفکر جادویی سعی کنید برای زنده ماندن یکی دیگر از اخبار 24 ساعته چرخه”.

تحلیلگران سیاسی گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین سیاست واژگونی بیشتر در مورد خود را دوباره انتخابات قرار دادن رهبران دولت در یک موقعیت برای گرفتن خود را سرزنش اگر اقتصاد آمریکا همچنان کندوپاش تا روز انتخابات.

“این تصور که مغلوب ساختن پیشی جستن یک زاویه یک بازی است که همیشه خوب فرض برای شروع با” گفت: Marc Hetherington, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه کارولینای شمالی است.

“اگر چه چنین رویکردی کاملا متناسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی DNA او از دست رفته است یک فرصت باور نکردنی” آقای Hetherington گفت. “اگر او بودند نرمال رئیس جمهور او سعی خواهد کرد به رالی کشور با این استدلال ما همه در این با هم. فرمانداران که به دنبال این راهکار خود را دیده اند تصویب رتبه بندی افزایش 20 امتیاز یا بیشتر – حتی با هزاران نفر از مردم از حوزه های قضایی خود را در حال مرگ.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل همچنان به تقسیم ما روزانه,” او اضافه شده است. “در بازگشت او لاشی 5-نقطه گزاف گویی است و در حال حاضر از بین رفته اند. در پایان رئیس جمهور تمایل به دریافت مقصر نتایج بد.”

‘خطرات سیاسی’

آقای ترامپ طرح برای قرار دادن فرمانداران مسئول از بازگشایی قلمرو خود ارائه روشن “خطرات سیاسی” برای آنها می گوید یک توافق خودی.

“فرمانداران و سلامت خود دبیران هنوز هم وابسته به داده ها مانند نتایج تست عفونت روند hospitalisations و مرگ – که به گمان من هنوز هم ارائه می شود عمدتا توسط فدرال,” جمهوریخواه خودی اعطا گمنامی به پرده. “من فرض متحده متفاوت خواهد شد در چگونه آنها را تفسیر داده ها [به طوری که] سیاسی وجود دارد خطر است.”

اما منابع دیگر اشاره کرد که کاهش هر دو روش. به معنی آن می تواند نتیجه معکوس در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن اگر متحده تفسیر داده های نادرست و یا استفاده از بخش هایی از آن را برای باز کردن بیش از حد به زودی منجر به گسترش Covid-19 در این کشورها از جمله آنهایی که حکومت ایران با دولت و مدیران.

به عنوان رئیس جمهور نقل مکان کرد و به انتخاب مجدد حالت کمپین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مورد انتقاد آقای ترامپ برای آنچه در آن می بیند به عنوان یک کمبود فدرال تست برنامه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است “هل دادن کشور به بازگشایی به سرعت حتی به عنوان تعدادی از coronavirus آزمون تکمیل فلات در سرعت های بسیار پایین تر از آنچه مورد نیاز است ،” بایدن کمپین در بیانیه ای گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست اولیه به سرعت توسعه و رول موثر و قابل اعتماد در آزمون منجر به از دست رفته ماه’ و چپ امریکا کور به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در داخل ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im