معترضان پایین کشیده مؤتلفه مجسمه ها و بناهای تاریخی در سراسر ایالات متحده در روز جمعه در Juneteenth جشن یک روز که یادآور رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار.

در واشنگتن دی سی تظاهرات سرنگون تنها مجسمه مؤتلفه عمومی در پایتخت و تنظیم آن را بسوزاند. 3.4 متر ارتفاع مجسمه آلبرت پایک به آتش كشيده شد و پس از آن به پایین آورده شد در حالی که جمعیت شعار می دادند: “نه عدالت بدون صلح!”.

پایک یک سرتیپ در مؤتلفه ارتش و رفت و تبدیل به یک رهبر با نفوذ و از فراماسون ها. برخی از محققان معتقدند او نقش تعیین کننده ای در شکل گیری Ku Klux Klan.

آثار به صاحبان برده بودند نیز سرنگون در کارولینای شمالی و سان فرانسیسکو اضافه کردن به یک موج از اقدامات مشابه در سراسر این کشور در تظاهرات خواستار عدالت نژادی که بودند برانگیخت توسط پلیس به قتل جورج فلوید.

در Raleigh, North Carolina, معترضان پایین کشیده مجسمه از دو متفق سربازان — قطعات Confederate monument — و به دار آویخته شدند یکی از آنها از یک lamppost.

در سان فرانسیسکو مجسمه Francis Scott Key نوشت که متن ترانه به ما سرود ملی, the Star-Spangled Banner و Ulysses S. Grant کلی که رهبری ارتش اتحادیه علیه کنفدراسیون و در ادامه برای تبدیل شدن به رئیس جمهور نیز سرنگون چون هر دو متعلق به حال در طول عمر خود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد سرنگونی در سی در شب جمعه آن را “رسوایی است.

“DC پلیس در حال انجام کار خود را به عنوان آنها به تماشای یک مجسمه بود پاره پاره کردن و سوزاندن. این افراد باید بلافاصله دستگیر شد. یک ننگ برای کشور ما!”

هدف از مجسمه یادبود مردم با لینک کلیک کنید برای کنفدراسیون و برده داری تبدیل به یک موضوع کلیدی در تظاهرات در هفته های اخیر. در بسیاری از شهرستانها مردم باید مبارزه کرد و برای سال برای مجسمه های گرفته شده توسط مقامات محلی تنها به رد شده اند.

“تا کنون از سال 1992 اعضای DC شورا را خواستار شده است در فدرال جلالی به حذف مجسمه مؤتلفه آلبرت پایک (فدرال یادبود در زمین فدرال). ما به اتفاق آرا تازه تماس با ما به کنگره برای حذف آن در سال 2017,” the d. C. شورای توییتی جمعه.

یک پیشنهاد قطعنامه خواستار حذف مجسمه با اشاره به پایک به عنوان “رئیس بنیانگذار پس از جنگ های داخلی Ku Klux Klan.”

اعتراضات ادامه داد: در سراسر کشور بیش از مرگ فلوید که کشته شد یک مینیاپولیس افسر پلیس که قرار زانو در Floyd گردن در طول یک اقدام بازداشت. افسر درک چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از 8 ساعت در حالی که فلوید بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات