مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره به بحث اقتصادی بسته امداد در میان coronavirus وحشت در بازار سهام

رم — زندان شورش شکسته در سراسر ایتالیا منجر به حداقل یک گزارش نمونه ای که در آن 20 زندانیان موفق به فرار در یکی از اولین نشانه های قابل رویت از آشفتگی اجتماعی مرتبط با شیوع کروناویروس, به گفته پلیس و زندان اتحادیه مقامات و همچنین رسانه های ایتالیایی گزارش.

شورش آغاز شد که روز شنبه و در ادامه به تشدید در دوشنبه بنیادی از محدودیت هایی که قرار داده شده است در محل در مقابل بازدید کنندگان برای محدود کردن گسترش coronavirus — عمدتا تعلیق ساعت بازدید و به شدت کاهش می یابد زمان خارج از سلول است.

توسط midafternoon ناآرامی گزارش شد و در 27 ایتالیایی زندانها با توجه به ANSA ایتالیا آژانس خبری.

Coronavirus مربوط به محدودیت بودند “نی که پشت شتر را شکست” در مکان با در حال حاضر بالا تنش گفت Gennarino د پاری سن ژرمن یک رهبر اتحادیه برای نگهبانان زندان. د پاری سن ژرمن توصیف “قبر مشکلات” در زندانهای سراسر کشور از جمله در ناپل, Modena, Foggia, Frosinone, میلان پالرمو و مودنا.

ANSA گزارش داد که 20 زندانیان تا به حال موفق به فرار از زندان در فوجیا است که در جنوب منطقه Puglia پس از پاره از هم جدا دروازه. اخبار آژانس گفت که 50 زندانیان تا به حال موفق به فرار در ابتدا و 30 نفر از آنها دستگیر شدند. مقامات اجرای قانون گفت: مغازه داران در مجاورت شاتر.

سابق, ایتالیایی, وزیر کشور Matteo Salvini گفت در توییتر که برک آوت در فوجیا شده بود “چشمگیر است.”

“ما نیاز به یک مشت آهنین در حال حاضر: بسته شدن تمام سلول های تعلیق ترک و پیاده روی و کسانی که ستم خواهد پرداخت دو,” او گفت:.

در یک زندان در میلان, برخی از زندانیان به حال صعود بر روی پشت بام ها و فیلم ها نشان داد شعله های آتش که از بخشی از ساختمان است.

در زندان از مودنا است که در ایتالیا به تازگی سینه های بزرگ محدود-ورود منطقه شش زندانی در روز یکشنبه درگذشت و پس از شکستن را به یک درمانگاه و صورت با مواد مخدر با توجه به استفانو Totaro یک روزنامه نگار محلی برای Gazzetta di Modena. Totaro گفت: زندان متحمل شده بود به آسیب گسترده, اما هیچ کس فرار کرده بود.

در یک Facebook, پست, سابق, ایتالیایی, وزیر دادگستری, Andrea اورلاندو گفت که این ویروس تا به حال “نوک تعادل” در داخل زندان که در آن ازدحام بیش از حد نیز بخشی از مشکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im