تهمت و ادعای جهل ریشه های نژادپرستانه تیراندازی عبارت قرمز-پرچم توییتر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا جهل در مورد منشأ عبارت او توییتی – “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” – در مورد خشونت در مینیاپولیس پس از 46 سال سیاه مرد کشته شد, یک افسر پلیس است.

“من نمی دانم از کجا آمده است, که در آن نشات گرفته است. آن را دقیق” آقای ترامپ گفت: ما او غافل از آن بود زبان آمده توسط میامی رئیس پلیس میان نژادی و خشونت وجود دارد در سال 1967.

آقای ترامپ ادعا را شنیده عبارت “از بسیاری از جاهای دیگر.” به عنوان او اغلب او نداد.

رئیس جمهور گفت: وجود دارد “مردم خوب” اعتراض در روز پنج شنبه شب در مینیاپولیس در خشونت آمیز شب که مردم را به خیابان ها در اعتراض به مرگ جورج فلوید در حالی که یک افسر پلیس kneeled در گلو او را. آقای فلوید التماس برای رحمت و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

افسر پلیس دستگیر شد و در روز جمعه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آمد در طول یک رویداد با مدیران صنعت در مورد بازگشایی این کشور در میان coronavirus همه گیر که او صحبت کرده است به اعضای خانواده آقای فلوید خواستار آنها را “فوق العاده مردم است.”

“ملت ما عمیق ترین تسلیت و همدردی قلبی به خانواده جورج فلوید” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل گفت:, گفتن یکی دیگر از درهم احساسات: “این یک چیز وحشتناک. همه ما شاهد آنچه که ما دیدم … و آن را بسیار سخت برای باردار شدن از هر چیزی غیر از آنچه ما را ببینید.”

ساعت پس از ظاهر شدن به تهدید برای ما ارسال نیروهای نظامی به مینیاپولیس به شلیک معترضان که غارت کسب و کار وجود دارد گفت: این را به عنوان او با اشاره به آماده اظهارات چاپ شده بر روی یک تکه کاغذ در مقابل او: “ما همچنین باید به این بیانیه که آن را بسیار مهم است که ما باید مسالمت آمیز معترضان.”

و او دوباره گفت: به دستور وزارت دادگستری به “تسریع” تحقیقات خود را به آقای فلوید مرگ که برای او به خبرنگاران گفت: به نظر می رسد به اند “هیچ بهانه ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>