مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد تا کنون’ به Barr به دخالت در سنگ مورد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او نمی خواسته خود دادستان به دخالت در صدور حکم خود را خوار دوست راجر سنگ “تا کنون” – اما اصرار او تا به حال حق به انجام این کار اگر او را انتخاب کرد.

به عنوان ردیف بیش از اتهام دخالت سیاسی در نظام عدالت ادامه داد: رئیس جمهور توییتی نقل قول او منسوب به ویلیام بار قبل از اضافه کردن خود را بگذارید: “‘رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.’ A. G. بر این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

او در آخرین اظهار نظر می آید ساعت پس از Mr بار به مصاحبه با ABC News در آن او گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی مورد ساخت و آن را “غیر ممکن است برای انجام کار من”.

دادستان توصیه کرده بود هفت تا نه سال حبس برای سنگ سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور که به اعدام محکوم شده در سال گذشته از جرائم مرتبط با مولر پروب به اتهام روسیه تبانی از جمله شاهد دستکاری و دروغ گفتن به محققان. او با توجه به محکوم در فوریه 20.

پس از رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت او در خشم توصیه می شود حکم وزارت دادگستری است که به رهبری آقای Barr در زمان غیر معمول مرحله از مداخله نشان می دهد کوتاه زندان محکوم شد.

هر چهار نفر از سرب دادستان در این مورد بلافاصله استعفا داد, ظاهرا در اعتراض.

با فشار رو به رشد در او و در راستای کاهش روحیه در وزارت دادگستری آقای Barr را به امواج رادیو و تلویزیون به اصرار دارند که او متمایل به فشار سیاسی است.


او گفت: ABC News: “”من قصد دارم اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور.

“من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید — من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

او افزود: “من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی.”

در حالی که خود را آشکار انتقاد از رئیس جمهور و از مورد علاقه خود را شکل تفسیر در مسائل نزدیک به قلب او می تواند انتظار می رود به موجب یک واکنش شدید از کاخ سفید آقای ترامپ گفته شد به آرامش در مورد آن بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا او شده بود تصدیق یا درگیر است.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>