مغلوب ساختن پیشی جستن لغو کنوانسیون حزب جمهوری خواه در جکسون بیش از coronavirus نگرانی اما هل مدارس برای بازگشایی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده است پلاگین در برگزاری بخشی از 2020 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسنویل گفت سنبله در coronavirus موارد در فلوریدا به معنی “زمان برای این رویداد درست نیست”.

رئیس جمهور گفت: ایران با نمایندگان جمع آوری خواهد شد در شارلوت و این که او هنوز هم می خواهد به یک سخنرانی پذیرش جمهوری خواه نامزدی. که آدرس او گفت: مبهم خواهد بود “در یک فروم های مختلف.”

“شعله در فلوریدا … به کنوانسیون وجود دارد و نه زمان مناسب او گفت:” در طول احیا روزانه coronavirus جلسه. “من باید برای محافظت از مردم آمریکا است.”

“گفتند: آقا ما می توانیم این کار بسیار راحتی’,” آقای ترامپ گفت.

رئیس جمهور به نظر می رسد مشتاق برای به دست آوردن امتیاز سیاسی در هزینه های خود را “تیم سیاسی” گفت: قبلا در این روز آنها نمود و در برنامه ریزی برای فلوریدا بخشی از جمهوریخواه.

“به من گفت: هیچ چیز مهم تر از نگه داشتن مردم ما امن چه که از چین ویروس یا … اوباش,” او گفت: با استفاده از شرایط خود برای coronavirus نشات گرفته در کشور و برای معترضان است که به خیابان ها ریختند تماس برای عدالت نژادی در پی پلیس به قتل جورج فلوید.

پس از لغو بخش بزرگی از کنوانسیون در کارولینای شمالی و سپس حرکت آن را به جکسون برای تقسیم رویداد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و RNC در حال حاضر در حال حرکت به آنچه آنها می توانند به ملکه شهر.

آقای ترامپ حال درگیری با کارولینای شمالی فرماندار دموکرات روی کوپر به عنوان دولت رهبر در برخورد با این ویروس شیوع و گفت: ایران نمی تواند نگه دارید کامل کنوانسیون در شارلوت.

“نمایندگان در حال رفتن به کارولینای شمالی و آنها خواهید بود به انجام نامزدی رای” آقای ترامپ گفت: ما مبارزات انتخاباتی خود و RNC را نیز فراموش “tele-تظاهرات و چیزهای دیگر … ما در حال بحث در مورد”.

“من هنوز هم فراموش کنوانسیون سخنرانی های مختلف فروم,” او اضافه شده است. “اما ما نمی بزرگ, شلوغ, کنوانسیون.”

شارلوت بخش خواهد بود, او گفت:, “نسبتا سریع”.

“این می تواند هیچ چیز مانند گذشته ما کنوانسیون” او گفت:. “ما باید بسیار خوب چیزی است.”

اما در طول خود را بیشتر آماده افتتاح سخنان او دوباره تاکید کرد که او می خواهد همه ما مدارس باز در پاییز.

او توضیح نمی دهد که تناقض حفاظت کنوانسیون را برانگیخت اما هنوز هم رقیب کودکان و معلمان خواهد بود امن در کلاس های درس.

برخی از ما و جهانی کارشناسان بهداشت می گویند کودکان بین 10 و 19 می تواند انتقال این ویروس به دیگران حتی اگر آنها هرگز احساس بیمار.

او دوباره مخالفت ویروس از بین می رود “به سرعت” حتی به عنوان یک لیست از خورشید کمربند متحده ادامه ثبت نام در روز و هفت روز رکورد از تایید موارد و مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de