مغلوب ساختن پیشی جستن تماس پلوسی ‘اتلاف وقت و مدعی او ‘مشکلات روانی’ پس از ‘چاق’ نظرات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به طور مستقیم پاسخ به بلندگو نانسی پلوسی انتقاد خود تصمیم به گرفتن یک اثبات نشده مالاریا دارو برای جلوگیری از coronavirus چرا که او “چاق” اما چند دقیقه بعد او را متهم و او را از داشتن “مشکلات روانی.”

“من نمی پاسخ به او گفت:” رئيس جمهور به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل. “من فکر می کنم او یک اتلاف وقت است.”

بعد در نظرات به خبرنگاران گفت آقای ترامپ گفت: “این افراد بیمار هستند”.

“پلوسی یک زن بیمار. او بسیاری از مشکلات بسیاری از مشکلات روحی و روانی.”

“ما در حال برخورد با افرادی که به عمل خود را با هم به خوبی از این کشور است.”

آقای ترامپ نازل شده در روز دوشنبه که او تا به حال شده است در نظر گرفتن مالاریا دارو برای هفته حتی اگر او تا به حال آزمایش منفی در موارد متعدد.

هنگامی که در مورد خواسته FDA هشدار که هیدروکسی کلروکین می تواند باعث عوارض جانبی جدی آقای ترامپ گفت که او “با کار پزشکان”.

“اگر شما نگاهی به یک نظرسنجی تنها بد بررسی آنها پس از دادن آن به مردم است که در بسیار بد شکل آنها بسیار قدیمی و تقریبا مرده آن تهمت دشمن, بیانیه,” او گفت:.

“در حال حاضر اگر شما نگاه کنید در برخی از گزارش ها که بیرون آمد از ایتالیا آمد که خارج از فرانسه که بیرون آمد از بسیاری از خط مقدم کارگران آن را چون احتمالا و من فکر می کنم آن را ندارد اما شما می دانید که مردم در حال رفتن به را تشکیل می دهند ذهن خود را به علاوه آن نمی صدمه دیده مردم است. آن بوده است در بازار برای 60 سال یا 65 سال برای مالاریا لوپوس و چیزهای دیگر.

“من فکر می کنم آن را به شما می دهد یک سطح اضافی از ایمنی اما شما می توانید بپرسید بسیاری از پزشکان که به نفع آن است.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>