دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آورده خود را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مدیر به کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی به تمیز کردن خود هشدار در یک گزارش خبری در مورد یکی دیگر از coronavirus موج همزمان با آنفولانزا بعدی سقوط – اما رابرت Redfield گفت او به نقل از دقت. آخرین کاخ سفید Covid-19 کنفرانس خبری وحشی حتی سریع تر از حد معمول است.

رئيس جمهور در صورت رشد و قرمز او اشاره شدید در باز کردن ساعت از شب سه شنبه در جلسه خوراکی در جمع خبرنگاران و حتی متهم رسانه ها ناراضی بودن که دولت فدرال ramped تا تولید هواکش های دستگاه تنفس نیاز به درمان coronavirus بیماران. “کسی که ناراحت بود در مورد هواکش” یکی برافروخته خبرنگار می تواند شنیده شود درخواست از رئیس جمهور.

در یک نقطه فقط چند دقیقه پس از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به اتاق جلسه, خبرنگاران, شدند, فریاد, سوالات و پرسش های جسورانه خود را ادعا می کند در یکی از سورئال ترین صحنه از زمان شروع این بیماری همه گیر شیوع.

در میان بسیاری جسورانه ادعا می کند که در حالی که Covid-19 می تواند در بازگشت در سال آینده “آنچه که ما فقط از طریق ما نمی خواهد رفتن را از طریق.”

آقای ترامپ sparred با خبرنگاران در دقیقه افتتاح و در عین حال یکی دیگر از coronavirus کنفرانس خبری با روزنامه نگاران با فشار دادن او چرا او برای تلفن های موبایل بنابراین مطمئن شوید که ویروس نمی خواهد بازگشت هنگامی که خود را کارشناسان می گویند آن را می تواند. او نمی تواند ارائه علمی و یا پزشکی, پاسخ, اما, به عنوان او به سرعت رشد آشفته.

طبع هایش پس از Mr تهمت بلافاصله روشن ساخته او وجود دارد در بخش های بزرگ به مقابله با یک واشنگتن پست در مقاله منتشر شده در سه شنبه بود که بر اساس مصاحبه با CDC ، آن را در صدر بود با این تیتر: “CDC مدیر هشدار موج دوم coronavirus است به احتمال زیاد حتی بیشتر ویرانگر”.

چلیپا ریاست جمهوری گله کلمه بود “ویرانگر” در تیتر. آقای Redfield, تحت بازجویی از خبرنگاران اذعان پست به نقل از او با دقت واقعی مقاله.

آقای ترامپ تلاش به خود دبیر مطبوعاتی – او فقط استخدام چهارم – به نظر نمی رسد برای رفتن خیلی خوب است.

چرا که آقای Redfield به زبان آمده این خط: “من با دقت به نقل از واشنگتن پست.”

با وجود این که آقای ترامپ اقدام یک بار دیگر به ارائه نسخه خود را از حوادث.

“این چیزی است که او گفت:” رئيس جمهور گفت: چند بار مصرف umbrage با یک کلمه در تک تیتر یک اخبار مقاله. به طور معمول رئیس جمهور ترک چنین کاری به خود مطبوعات دبیر – که اغلب بیشتر تفویض اختیار به نمایندگان خود کار ساخت یک شکایت رسمی و درخواست یک تیتر توان تغییر داد.

نه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که بیش از حد حساس به هر رسانه ای گزارش او بداند که منفی – برای خود و آینده سیاسی خود.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

دانلود رایگان مقالات