کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow اخیرا گفته است که برگ برنده دولت است “به دنبال” تغییرات جهانی ضد رشوه خواری قانون است. “ما شنیده ام برخی از شکایات از شرکت های ما,” او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سابقه در این موضوع مخلوط است.

وزارت دادگستری در ادامه به وضع مالیات و جمع آوری جریمه های سنگین از جمله یک رکورد $3.9 میلیارد مجازات در برابر اروپایی هوافضا غول پیکر ایرباس جمعه اعلام کرد آمریکا و مقامات انگلیسی. “ایرباس درگیر در چند سال و عظیم طرح به فساد آن را افزایش منافع کسب و کار با پرداخت رشوه در چین و کشورهای دیگر و کتمان آن رشوه” دستیار دادستان کل Brian A. Benczkowski از وزارت دادگستری بخش جنایی در بیانیه ای گفت.

در عین حال تعدادی از شرکت جدید ضد رشوه خواری و تحقیقات خود را آغاز کرده است به سقوط با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط Stanford Law School خارجی Corrupt Practices Act تهاتری. در سال گذشته داد و ستد عمومی شرکت فاش کرد که فقط شش دولت جدید تحقیقات آغاز شد در سال 2019. که در مقایسه با به طور متوسط 20 تحقیقات آغاز هر سال بیش از 10 سال گذشته با توجه به تهاتری.

تعدادی از تحقیقات جدید آمار 26 در سال 2016 در سال گذشته از دولت اوباما پس از آن کاهش یافت و به 20 جدید تحقیقات در سال 2017 و 15 در سال 2018 است.

آن را خیلی زود به بگویید اگر این کاهش در موارد که در آغاز بخشی از یک روند بلند مدت گفت: کریستن mfa russia مدیر عامل سنگ مرکز راهبری شرکتی در دانشگاه استنفورد. اما “اگر این کاهش در موارد جدید ادامه می دهد” این می تواند در نتیجه کمتر در تعقیب او گفت:.

با وجود آشکار رئیس جمهور نفرت و بیزاری نسبت به خارجی Corrupt Practices Act یا FCPA وزارت دادگستری می گوید آن است که تنظیم دادستان پرونده به خصوص در مواردی در برابر افراد. در سال گذشته 34 نفر متهم در FCPA مربوط به جرایم در مقایسه با 24 در سال 2017, با توجه به وزارت اطلاعات.

این موارد “نه یک پرت و یا آنومالی آماری. بلکه آن است که بخشی از وزارت ادامه داد: تعهد به برگزاری فردی ستمكاران پاسخگو در سراسر هیئت مدیره” Benczkowski گفت: در یک کنفرانس در ماه دسامبر.

و جریمه های اعمال شده توسط وزارت دادگستری و کمیسیون ارز و اوراق بهادار در ادامه به افزایش است. سازمان های تحمیل شده به طور متوسط معادل 2.7 میلیارد دلار در FCPA مربوط به تحریم ها یک سال از جمله $2.9 میلیارد دلار در سال 2019 با توجه به داده ها از دانشگاه استنفورد تهاتری. دولت اوباما تحمیل شده به طور متوسط 1.6 میلیارد دلار در تحریم ها یک سال و بیش از آن هشت سال داده ها نشان داد.

“با این اعداد در ذهن این منصفانه است که می گویند که گزارش ها از مرگ یقه سفید مجری در این بخش به شدت اغراق آمیز” Benczkowski گفت: با استناد به تعدادی از پرونده های جنایی در این بخش دنبال شود.

در ماه دسامبر اریکسون سوئدی ارتباطات راه دور شرکت موافقت به پرداخت 1 میلیارد دلار در ضربات پنالتی پس از اعتراف به پرداخت رشوه بیش از 17 سال — یکی از بزرگترین ضد رشوه خواری جریمه تا کنون پرداخت شده است. SEC جریمه دویچه بانک 16 میلیون دلار در سال گذشته برای نقض قانون استخدام بستگان مقامات دولتی را به نفع خود کسب و کار. این “ارجاع استخدام” بودند اغلب واجد شرایط نیست اما در کنار این بانک سنتی استخدام فرایند با توجه به اسناد دادگاه.

و سابق گلدمن ساکس banker تیم Leissner است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در ماه ژوئن پس از اعتراف به رشوه دادن به مقامات خارجی را به نفع خود کسب و کار برای بانک در مالزی. گلدمن ساکس در بحث و گفتگو با مقامات فدرال به حل و فصل دعاوی در مورد نقش آن در رسوایی.

شرکت ضد رشوه خواری تحقیقات به طور معمول سال برای تکمیل و بسیاری از کسانی که به تازگی بسته آغاز شد تحت دولت اوباما mfa russia گفت.

زمانی که وزارت دادگستری به عنوان مثال بسته یکی از بالاترین مشخصات شرکت رشوه تحقیقات در حافظه اخیر در سال گذشته رسیدن به $282 میلیون و خارج از آن آمد و در پایان هفت سال شد. این کشور بزرگترین خرده فروش حل و فصل اتهامات آن را نادیده گرفته و فساد داخلی برای سال آن را به عنوان گسترده به شدت خارج از کشور.

خارجی فاسد شیوه عمل شد تا حد زیادی خفته برای دهه پس از تصویب آن در سال 1977 با تعداد بسیار کمی از تعقیب تا زمانی که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش آغاز شد و با استفاده از ضد رشوه خواری اساسنامه به سوق دادن این کشور به اقتدار اخلاقی در سراسر جهان کارشناسان حقوقی می گویند. این منجر به یک تغییر جهانی در نگرش در مورد رشوه خواری با ایالات متحده به عنوان صدای پیشرو گفت: Andy Spalding یک استاد در دانشگاه ریچموند دانشکده حقوق و سردبیر ارشد از FCPA وبلاگ.

“یک جمهوری خواه دولت داستد کردن قانون داد و آن را برخی از دندان ها” Spalding گفت.

اما قانون شده است و با انتقاد از کسانی که می گویند آن را می دهد رقبای خارجی یک مزیت است.

در سال 2011 کاغذ جی کلیتون رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت: ایالات متحده’ ضد رشوه خواری در سیاست بودند “باعث آسیب پایدار به رقابت ایالات متحده تنظیم شده و شرکت های ایالات متحده در بازار سرمایه.” مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد کلیتون به صندلی SEC در سال 2017.

در سپتامبر گذشته گفت: اقتصادی باشگاه نیویورک: “ما باید این واقعیت است که در بسیاری از مناطق جهان ما کار می کنند ممکن است نیاز به اثر مورد نظر. … بسیاری دیگر از کشورها از جمله کسانی که به مدت طولانی به حال شبیه دریایی قوانین ضد فساد در کتاب خود نیست و اجرای این قوانین است.”

چند ماه به انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه لغو یک ثانیه مقررات تصویب شده در دولت قبلی که مورد نیاز نفت و گاز و شرکت های استخراج معدن به افشای جزئیات پرداخت آنها را به دولت های خارجی در تلاش برای افزایش شفافیت در منابع غنی کشور است.

وزارت دادگستری نیز ساخته شده برخی از پیشرفت های به راه آن اجرا ضد رشوه خواری اساسنامه از جمله دادن شرکت های اعتباری برای داشتن شرکت و انطباق برنامه ها در محل گفت: Harold کیم رئیس جمهور آمریکا در اتاق بازرگانی موسسه برای اصلاحات قانونی. “ما همه در برابر فساد اما چگونه می توان این همه کار بهتر است؟” کیم گفت.

کنگره باید به بحث در مورد راه هایی برای تمرکز تعقیب و نه فقط در شرکت های پرداخت رشوه اما مقامات خارجی درخواست آنها کیم گفت. قانون باید مدرن به تعریف بهتر که شمارش به عنوان یک خارجی رسمی و اینکه آیا یک شرکت می تواند در قبال سوء رفتارهای یک شرکت را بدست می آورد, او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز به نظر می رسد بیشتر متمرکز بر تعقیب قانونی شرکت های خارجی را متهم به رشوه mfa russia گفت. بیش از دهه گذشته ایالات متحده-شرکت مستقر شده اند و هدف از دو بار به عنوان بسیاری از FCPA مربوط به تحریم های خارجی به عنوان آنهایی که با توجه به استنفورد داده است. اما در میان مداوم موارد تفکیک تقریبا حتی تقسیم, او گفت:. (جمعه ایرباس مورد می افزاید: در مجموع شرکت های خارجی هدف قرار DOJ.)

“این ممکن است یک تلاش عمدی به سطح زمین بازی با رفتن پس از بیشتر شرکت های خارجی” mfa russia گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de