آخرین بودجه از مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول انتظار می رود عموم منتشر شده در دوشنبه همچنین تماس حدود 2 تریلیون دلار کاهش به “عدم دفاع از برنامه های اختیاری” یک دسته از هزینه های دولت می کند که شامل امنیت اجتماعی و یا مدیکر.

کاخ سفید وعده داده شده به کسری بودجه فدرال بیش از یک مقدار مشابه از زمان ها در بودجه سال گذشته و پس از رها کردن اولیه آن تعهد به کسری بودجه در 10 سال. به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد برای از بین بردن نه تنها سالانه کسری بودجه فدرال اما تمام بدهی های برگزار شده توسط ایالات متحده آمریکا پس از هشت سال ،

“تلاش برای تعادل بودجه در 10 سال بسیار دشوار است بنابراین داشتن یک افق زمانی طولانی تر می سازد بسیاری از حس” گفت: Marc Goldwein یک کارشناس بودجه در کمیته مسئول بودجه فدرال که طرفداران کاهش کسری بودجه. “پانزده سال است که هنوز هم بسیار تهاجمی است.”

در سال 2017 ایران با کاهش مالیات و جدید داخلی هزینه های تایید شده توسط اکثریت دو حزبی در کنگره افزایش یافته و این کسری در زیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما بودجه خلاصه شامل خط: “همه دولت سیاست های خود را برای پرداخت از جمله تمدید کاهش مالیات مقررات انقضای در سال 2025 است.”

بودجه انتظار می رود که به درخواست 2 میلیارد دلار در امنیت داخلی هزینه برای دیوار – میلیاردها دلار کمتر از در سال های گذشته و میلیاردها دلار کمتر از کنگره موافقت کرده است. با این حال دولت siphoned میلیاردها دلار بیشتر از بودجه پنتاگون تا کنون پس از اعلام ملی اضطراری در مرز زیر آخرین زمستان دولت shutdown. بودجه سند می گوید که دولت انتظار دارد که به تکمیل 400 کیلومتر از مرز جدید دیوار تا پایان سال 2020 است.

بودجه انتظار می رود که به پیشنهاد 5 درصد خالص داخلی کاهش هزینه های اختیاری است که انتظار می رود عبارتند از: برش بودجه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با وجود گسترش coronavirus.

در گذشته کنگره به ترمیم پیشنهاد کاهش به CDC بودجه. در همان زمان بودجه را حفظ پنتاگون هزینه های خود را در سطح فعلی آن و یا افزایش آن را افزایش می دهد در یک به اصطلاح خارج از کشور احتمالی حساب گنجانده شده است. همانطور که در گذشته بودجه این یکی قطع خواهد شد به شدت به برنامه ها با هدف قرار دادن جوامع کم درآمد از جمله کاهش توسعه جامعه بلوک کمک های مالی و گرمایش خانه کمک.وزارت آموزش و پرورش را کاهش 6 میلیارد دلار به دولت پیشنهاد تحکیم ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش یک فرد مطلع در این پیشنهاد گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر شنبه که بودجه “را نمی توان دست زدن به امنیت اجتماعی خود را و یا مدیکر.”

بدهی های دولت فدرال در حال حاضر رشد حدود 3 تریلیون دلار تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im