مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را سرزنش مرز دیوار در حال سقوط بر روی ‘بزرگ بادها’ و ادعا می کند آن را ثابت ‘همیشه’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سرزنش گزارش در مورد یک بخش از مرز دیوار در حال سقوط بر روی “خبر جعلی” این ادعا در یک صدای جیر جیر روی دیوار سقوط کرد و به دلیل “بزرگ باد” بود و از آنجا ثابت شده است “برای همیشه”.

“هفته گذشته خبر جعلی گفت که یک بخش از قدرتمند ما تحت ساخت و ساز, باد جنوبی مرز دیوار “سقوط ” و” رئیس جمهور نوشت.

او در ادامه گفت که رسانه ها شد “تلاش برای ایجاد آن صدای وحشتناک” اما “دلیل این بود که بنیاد بتن فقط ریخت & خیساندن مرطوب وقتی که بزرگ باد لگد”.

رئیس جمهور همچنین ادعا کرد که این بخش از خود را طولانی وعده داده شده مرز دیوار بود “سرعت ثابت ” برای همیشه” بعد از این حادثه.

در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان نمی دهد چه منطقه از دیوار او با اشاره به روز یکشنبه به تازگی نصب پنل از ما مرز و دیوار در کالیفرنیا سقوط کرد بیش از توجه به وزش شدید باد در اواخر ماه ژانویه است.


Videos posted حاضر نشان داد این دیوار که به تازگی نصب شده با بنیاد بتن با تکیه بر درختان در مکزیک طرف مرز.

بادها در منطقه بودند به عنوان بالا به عنوان 37mph (60kph) در طول حادثه با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

کارلوس Pitones ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی عامل به سی ان ان تایید کرد که بتن هنوز درمان هنگامی که پانل های فلزی سقوط کرد.

وی افزود: “ما سپاسگزار وجود نداشت اموال آسیب و یا آسیب است.”

Heriberto ریس یک روزنامه نگار در مخیکالی منطقه نیز گفت: آسوشیتد پرس: “آنها جلوگیری از یک فاجعه در نظر من است.”

او اشاره کرد که چگونه درختان مسدود شده بود دیوار از crashing پایین بر روی یک مکزیکی, جاده ای که اجرا می شود به موازات مرز ایالات متحده دیوار.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تحقق وعده مبارزات انتخاباتی خود با وجود ادامه حقوقی و مالی چالش های فشار برای 450 مایل (2,070 کیلومتر) جدید برای دیوارها به آن اضافه شود و در امتداد مرز آمریکا و مکزیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im