ساعت پس از متهم دموکراتیک فرمانداران از یک “شورش” برای زنگ آنها را نادیده گرفتن هر گونه سفارش ریاست جمهوری برای بازگشایی کشورهای خود را در میان coronavirus شیوع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت از این تهدید پس از این ادعا را “اقتدار کل است.”

این بود که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک مبارز شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی در هنگام صحبت کردن در مورد خود را درک قدرت به بازگشایی این کشور تنها با یک اعلامیه: “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است. و این راهی است که آن را می کردم. آن را به کل.”

حدود 24 ساعت بعد رئیس جمهور حمایت کردن. برگشت آمد در پیچ و تاب سرعت – حتی برای آقای ترامپ که whipsawed از یک سیاست موضع یا حقوقی منطق به دیگری و گاهی اوقات به دیگری.

“این خواهد بود فردی خرما” آقای ترامپ گفت: تهدید به “نزدیک آنها را پایین و بیش از شروع” اگر یک فرماندار برنامه ریزی تلقی می شود توسط مقامات فدرال و بی اثر می شود.

او گفت که او در نظر دارد به اجازه می دهد هر دولت اجرایی کرافت بازگشایی برنامه که با این نسخهها کار برای دولت خود این ادعا او را با استفاده از خود “کل” قدرت به تصویب این برنامه.

کارشناسان حقوقی تمام خطوط سیاسی می گویند تنها راه Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد برنده خواهد بود یک دادگاه نبرد بر سر قدرت خواهد بود به ادعا امنیت ملی اقتدار – اما این به احتمال زیاد خواهد بود آسان تر به فروش به یک دادگاه در بسته اقتصاد نمی بازگشایی آن.

زمانی که فشار به نقطه به بخشی از قانون اساسی است که اجازه می دهد او و تنها او را – به بازگشایی این کشور Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه شب نمی تواند. کاخ سفید هرگز تولید چنین قانونی منطق در روز سه شنبه.

آقای ترامپ گفت که او می خواهد تمام یا بعضی از کشور “برای کسب و کار باز” 1 مه.

گفت: دوباره او در حال کار بر روی برنامه ای برای رسیدن به او گفت که او در حال نزدیک شدن به یک تصمیم در مورد اینکه آیا خواهد بود که ممکن است حداقل برای برخی از کشورها و یا مناطق.

رئیس جمهور به عنوان او اغلب سعی در تغییر سرزنش به فرمانداران یک شب پس از مصرف آن از آنها را در شب دوشنبه گفت: “ایالات متحده باید خود را تست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات