مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دادستان کل ویلیام بر موافقت کرده است به شهادت ماه آینده قبل از کمیته قضایی مجلس که در حال بررسی است او را برای “سابقه سیاسی” از وزارت دادگستری.

از آن خواهد شد اولین بار آقای Barr که فرض بر این در ماه فوریه سال گذشته پس از برداشت توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قبل از این پنل با سرپرستي اقدامات خود را.

همانطور که آقای Barr سخنگوی طریق توییتر اعلام کرد روز چهارشنبه دادستان کل تصمیم به شهادت در 28 جولای قوه قضاییه پنل بود مصاحبه سه فعلی و سابق وزارت دادگستری و مقامات که متهم آقای Barr از اعمال فشارهای سیاسی در این اداره به کمک دوستان از رئیس جمهور


“من ممتاز به خدمت در وزارت دادگستری تحت دو حزب جمهوری خواه و دموکرات [رئیس جمهور] و من اینجا هستم چون من اعتقاد دارم که ویلیام بر شمار بزرگترین تهدید در طول عمر من به ما حکومت قانون و به اعتماد عمومی در آن” معاون سابق دادستان کل دونالد آیر گفت: نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه.

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون نیز گفت: او ممکن است حاضر به شهادت دادن علیه آقای Barr.

طی 16 ماه خانه دموکرات و سابق وزارت دادگستری مقامات از هر دو طرف باید excoriated آقای Barr برای گروه خود را اعمال اطراف آن گزارش ویژه سابق مشاور رابرت مولر; به پرونده های جنایی در برابر تهمت همکاران راجر استون و مایکل فلین; و تظاهرات در واشنگتن, DC, پس از مرگ جورج فلوید.

برخی از دموکرات اعضای حتی flirted با impeaching آقای Barr اگر چه قضایی مجلس رئیس جری Nadler را رد کرد و از جمله تماس های تلفنی با عنوان “اتلاف وقت” چرا که “فاسد” جمهوری خواهان در سنا خواهد جلوگیری از حذف خود را از دفتر.

همراه با آقای آیر دو زمان DOJ کارکنان شهادت به عنوان خبرچین در مورد فساد سیاسی در گروه تحت Mr بر تصدی.

هارون Zelinsky وکیل سابق بر آقای مولر تیم که مشغول به کار در DOJ پرونده جنایی در برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور راجر سنگ گفت که او و تیم خود را تحت فشار بودند بالاتر یو پی اس برای برش سنگ “شکستن”.

سنگ محکوم شد در اوایل سال جاری از دروغ گفتن به کنگره است. شروع حکم زندان خود شده است به تعویق افتاد با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

“آنچه من شنیده ام – بارها و بارها – بود که راجر سنگ بود که درمان متفاوت از دیگر متهم به دلیل ارتباط خود را به رئیس جمهور” آقای Zelinsky شهادت دادند.

“من همچنین گفته بود که [اقدام آمریکا تیموتی شیا] بود به سنگ مانند کم سابقه مطلوب درمان, چرا که او ‘ترس از رئیس جمهور’,” او گفت:.

در این جلسه آقای Nadler متهم آقای Barr بودن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “fixer” یک اصطلاح اغلب برای توصیف رئیس جمهور سابق شخصی وکیل مایکل کوهن که التماس گناه در سال 2018 به دروغ به سنا در مورد تلاش خود را به واسطه یک قرارداد برای ساخت یک برج ترامپ در مسکو در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

“آقای Barr کار در وزارت دادگستری است و هیچ ربطی به اصلاح بی عدالتی” آقای Nadler گفت: در سخنان افتتاحیه خود.

“او به ما نشان داده است که یک مجموعه ای از قوانین برای رئیس جمهور و یکی دیگر از مجموعه ای از قوانین برای بقیه از ما,” Mr Nadler گفت.

این پنل همچنین شنیده بررسی داغدار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Barr از جان الیاس یک وکیل از DOJ ضد تراست را بدست آورد که متهم به سوء استفاده از قدرت خود را به ناعادلانه صنایع هدف آنها دوست ندارند از جمله ایالات متحده در حال رشد شاهدانه صنعت و تولید کنندگان خودرو.

آقای الیاس است اشاره های متعدد ضد تراست تحقیقات راه اندازی شد تحت Mr بار به DOJ بازرس کل Michael Horowitz.

“من از او پرسیدم برای بررسی اینکه آیا این مسائل تشکیل سوء استفاده از قدرت ناخالص اتلاف منابع مالی و سوء مدیریت ناخالص” آقای الیاس گفت: درخواست خود را برای یک پروب.

در ضمن یک دادگاه تجدید نظر فدرال مداخله اجازه می دهد تا DOJ به ادامه حرکت خود را به اخراج خود در مقابل دادگاه آقای فلین که تا به حال دو بار التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی با وجود این تصمیم کمتر دادگاه برای توقف این حرکت بیش از نگرانی ها این بود که با انگیزه های سیاسی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پیروزی دامان پس از مدار تصمیم دادگاه در روز چهارشنبه.

“بزرگ! دادگاه تجدید نظر فلسطين عدالت ادارات درخواست برای رها کردن پرونده جنایی علیه ژنرال مایکل فلین!” رئيس جمهور توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات