دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی کرده است یک معنی روحیه حمله نانسی پلوسی متهم خود را دموکراتیک منتقد کننده به عنوان او برای سخنرانی به عنوان حامیان او شعار می دادند “قفل او”.

در یک تجمع در نیوهمپشایر در آستانه دموکراتیک اولیه یک رویداد است که آینه او هفته گذشته برگزار شد در آیووا آقای ترامپ ادعا مجلس شده بود من من کننده پشت سر او هنگامی که او به دنبال تحویل دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی.

“من تا به حال کسی پشت سر من بود که من من کننده وحشتناکی گفت:” رئیس جمهور به عنوان جمعیت شروع به شعار “قفل او را” یک عبارت آنها یک بار این سایت متعلق به هیلاری کلینتون.

رئیس جمهور ادامه داد: “من صحبت و یک زن است منمن وحشتناکی پشت سر من. عصبانی است. این ما هستیم که باید عصبانی نه آنها.”

او سپس ادعا 79 ساله دموکرات که عناوین ساخته شده زمانی که او عمدا پاره کردن کپی از سخنرانی رئیس جمهور لحظاتی پس از او به این نتیجه رسیدند آدرس خود را به هر دو مجلس کنگره مسئول دادن جمهوری خواهان بالاترین نظرسنجی شماره نشده است.

“نه ماه از در حال حاضر ما در حال رفتن به سوی مجلس نمایندگان ما در حال رفتن به نگه داشتن سنا و ما در حال رفتن به نگه داشتن کاخ سفید,” او گفت:. “ما باید خیلی بیشتر شور و شوق آن را حتی نزدیک است. همه آنها در حال مبارزه با یکدیگر. آنها نمی دانند چه آنها در حال انجام است. آنها حتی نمی تواند شمارش آرا خود را.”

قبل از تنظیم کردن برای, New Hampshire, جایی که او در دعوت خود کودکان, Ivanka و Donald Trump Jr به مرحله جمهور بود توییتی که او خواست به “لرزش تا Dems کمی — آنها واقعا خسته کننده معامله در رفتن”.

به عنوان آن است که دموکرات ها باید مقدار زیادی از درام خود را. دو نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه پیشنهاد کرد برای حمایت از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود که در کم جدید در سراسر کشور و برنی ساندرز شد و در حال حاضر frontrunner.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال محکوم کردن همه نامزدها گفت: هیچ یک از آنها هر گونه خوب است و که سناتور ورمونت بود “دیوانه”.

بلومبرگ حمله آگهی تضاد تهمت طغیان با الهام از اظهارات قبلی رئیس جمهور

در خود تجمع در منچستر, آقای بایدن قول داد که رئیس جمهور را به تلاش برای سرقت حرکت خواهد نه منحرف کردن دموکرات ها.

“حدس بزن چه کسی دیگری است که در منچستر امشب؟” آقای بایدن گفت که این جمعیت بنا به گزارش هو. “چه اتفاقی!”

وی افزود: “برای من مهم نیست که چگونه بسیاری از بار او می آید به نیوهمشایر او را به برنده شدن در نیوهمپشایر در نوامبر است.”

در سال 2016 در حالی که آقای ترامپ برنده خواه اولیه در نیوهمپشایر به راحتی فشار دادن جان Kasich و تد کروز به مکان های دوم و سوم او از دست دولت به Ms کلینتون در انتخابات عمومی ،

روز دوشنبه او تکرار یک تئوری توطئه است که رای دهندگان از ماساچوست تا به حال عبور از مرز برای کمک به امن او پیروزی است.

وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای خود را, اما دموکرات ها حاشیه پیروزی شد کمتر از نیمی از یک نقطه و نیوهمپشایر باقی می ماند در بالای جمهوریخواهان لیست مورد نظر برای سال 2020 است.

در برخی موارد خود ظاهر شد و یک پیروزی دامان پس از اینکه خود را تبرئه هفته گذشته توسط نمایندگان استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

“خوب ما جمهوری خواهان در مجلس سنای ایالات متحده رای به رد ظالمانه حزبی استیضاح جعل و صدور و کامل و مطلق مجموع تبرئه” او گفت:.

“و آن را حتی نزدیک است.”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de