مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “التماس” با رئیس جمهور چین برای کمک به او برنده انتخابات مجدد در سال 2020 با خرید بیشتر با ما محصولات کشاورزی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا در کتاب جدید خود را منتشر شد در هفته آینده.

در یک جلسه در یک نشست چند جانبه در ژاپن در تابستان سال 2019 آقای یازدهم ابراز نارضایتی خود را با برخی از منتقدان از چین در درون ما.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه فرض آقای یازدهم بود صحبت کردن در مورد قانونگذاران دموکرات آقای بولتون می نویسد: در کتاب جدید خود به واشنگتن پست گزارش کرده است و sympathised با آقای شی جین پینگ با نا امیدی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله فرض یازدهم به معنای دموکرات ها. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت approvingly که وجود دارد خصومت میان دموکرات” آقای بولتون می نویسد.

“او سپس فوقالعاده تبدیل گفتگو به آینده ما انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اقتصادی چین توانایی ایجاد جریان مبارزات شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده” آقای بولتون می نویسد.

“او با تاکید بر اهمیت کشاورزان و افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم در انتخابات نتیجه. من چاپ تهمت کلمات دقیق اما دولت prepublication بررسی فرآیند تصمیم گرفته است در غیر این صورت” سابق مشاور امنیت ملی می افزاید.

گزیده ای از آقای بولتون کتاب جدید اتاق که در آن اتفاق افتاده است: سفید, خانه, خاطرات, را به تصویر می کشد یک صحنه مشابه به رئیس جمهور اتهام تلاش در تابستان گذشته به اجبار اوکراین را به کمک به او برنده انتخابات مجدد در این سال اعلام کرد تحقیقات ضد فساد به معاون سابق رئیس جمهور و 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

آقای بولتون توضیحات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای شی جین پینگ گفتگو نمی کند اما طرح یک پیشنهاد در عوض بین Mr تهمت و چین در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توقف حیاتی کمک نظامی به اوکراین به عنوان آن را به دنبال سیاسی سوغات یک بخش مرکزی از دموکراتها استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بلوک آقای بولتون از فروش خود را اول شخص ارسال به تمام است که در آن او توضیح می دهد که رئیس جمهور به عنوان “نامنظم” و “فوقالعاده بی اطلاع است.”

این کتاب فروش برگزار شده است تا برای ماه گسترده پروسه بررسی. تاریخ انتشار آن عقب رانده شد برای اولین بار از ماه مارس تا مه و سپس به 23 ژوئن.

کاخ سفید و دادستان کل ویلیام Barr همچنان ادعا می کنند که کتاب را انتشار خواهد فاش کردن اطلاعات طبقه بندی شده overruling یک مقام اطلاعاتی که قبلا مشخص نیست حاوی اطلاعات طبقه بندی شده و مناسب برای انتشار.

این کتاب در حال حاضر حمل شده است که به توزیع کنندگان’ انبارها و عمده اخبار نشریات گزارش شده است در بسیاری از کتاب وحی است.

خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این هفته چرا او در تلاش است برای جلوگیری از این کتاب انتشار, آقای ترامپ گفت که او “نبود تحت تاثیر قرار” با آقای بولتون در حالی که او کار می کرد برای این دولت و آن کتاب “نامناسب است.”

“کسی گفت که او به بیرون رفت و یک کتاب نوشت. اگر او نوشت: یک کتاب, من نمی توانم تصور کنید که او می تواند به دلیل این که بسیار اطلاعات طبقه بندی شده. حتی مکالمات با آنها به شدت طبقه بندی شده. به من گفت که به دادستان کل قبل از من خواهد شد در نظر گرفتن هر مکالمه با من به عنوان رئیس جمهور بسیار طبقه بندی شده” آقای ترامپ گفت.

“به طوری که بدان معنی است که اگر او نوشت: یک کتاب و کتاب می شود که او را شکسته و قانون است. و من فکر می کنم که او می خواهم که جنایی مشکلات. بنابراین من امیدوارم” رئیس جمهور گفت:.

آقای بولتون کاهش یافته است به شهادت قبل از خانه محققان در سال گذشته در طول استیضاح پرس و جو خسته کننده بسیاری از دموکرات ها را دیدم که ظاهر خود را به عنوان کلیدی برای همخوانی حساب های دیگر امنیت ملی آمریکا و مقامات که شهادت در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات کنگره نشده اند سریع ببخش آقای بولتون برای امتناع خود را به شهادت.

“بولتون می تواند شهادت داده اند که همیشه ، او می تواند صحبت کردیم. اما او نامردی و پیگیری یک معامله کتاب آمد قبل از او میهن پرستی” دموکرات کنگره شان Casten ایلینوی توییتی در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات