مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به چشم پوشی از یک صاحب کسب و کار کوچک در طول یک جلسه در کاخ سفید به عنوان او در مورد اینکه او چگونه برخورد با کروناویروس شیوع به عنوان او را از کار اخراج کردن یک صدای جیر جیر تهدید چین است.

رئیس جمهور جمع شده بودند برخی از عربستان فرمانداران و کسب و کار مدیران صنعت به بحث در مورد بازگشایی اقتصاد و در میان شیوع کروناویروس. به عنوان یک صاحب کسب و کار به او گفت: داستان Mr تهمت بود در تصویر به دنبال یک گوشی هوشمند است.

آشنا نور از یک گوشی با صفحه نمایش روشن و ژاکت کت و شلوار به عنوان زن صحبت کرد.

آن را طولانی نیست قبل از یک صدای جیر جیر به نظر می رسد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حساب شخصی.

“آن بود و نه سفیر Lighthizer گسل [دیروز در کمیته] در که شاید من هیچوقت خودم را روشن اما ما قطعا حفظ سیاست گزینه تحت شرایط مختلف از کامل ترین جدایی از چین است. با تشکر از شما!” رئيس جمهور به نظر می رسد نوشته اند از این نشست با اشاره به ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer.

استخر خبرنگاران در اتاق در اجرایی عمارت به سرعت در زمان به توییتر با عکس رئیس جمهور بر روی تلفن خود را در طول یک جلسه رسمی در مورد اقتصاد و یک بیماری همه گیر است که مبهوت اقتصاد برای ماه و کشته شدن بیش از 117,000 مردم در ایالات متحده است.

رئیس جمهور با اشاره به نظر آقای Lighthizer ساخته شده در جمعه شهادت, قبل از خانه راه و روش کمیته.

“من فکر می کنم که شما می توانید بنشینید و جدا ایالات متحده اقتصاد از اقتصاد چین در حال حاضر؟” آقای Lighthizer خواسته فصاحت. “این یک گزینه سیاست سال پیش اما من فکر نمی کنم آن را یک سیاست و یا سیاست معقول گزینه در این نقطه است. من فکر می کنم شما ببینید زنجیره تامین آمده به عنوان یک نتیجه از سیاست آمریکا.”

روز تعیین شده پولر برای همه رسانه ها نسخه قابل چاپ ارسال یک گزارش که آقای ترامپ جمع گوشی خود را به ژاکت خود را در 3:56 pm. توییت انجام همان زمان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات