دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود “apoplectic” با بوریس جانسون طی یک تماس تلفنی به بحث در مورد نخست وزیر تصمیم به اجازه شرکت چینی هواوی یک نقش در بریتانیا 5G شبکه تلفن همراه.

با استناد به unnamed مقامات در لندن و واشنگتن این بار مالی گفت: رئیس جمهور شد کبود در طول ارز در هفته گذشته پس از آقای جانسون دولت گفت: Huawei می تواند یک نقش محدود در ساختمان بریتانیا 5G شبکه تلفن همراه با وجود هشدارهای از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

کاغذ گفت: یکی فردی بود که در جریان مطالب تماس که در زمان Jan. 28 گفت: Mr تهمت بود “apoplectic”. آن را ذکر دیگری که گفت: تماس بود “بسیار دشوار است” و رئیس جمهور تن گرفته بود مقامات بریتانیا به عقب.

وقتی پرسیده شد که در مورد FT گزارش آقای جانسون گفت که آنها تا به حال هیچ چیزی برای اضافه کردن به یک بیانیه منتشر شده به زودی پس از رهبران تماس بگیرید به بحث در مورد Huawei تصمیم گیری است.

“نخست وزیر تاکید بر اهمیت همفکر کشور مشغول به کار با هم برای تنوع بخشیدن به بازار و شکستن تسلط تعداد کمی از شرکت” که در بیانیه ای گفت:. هیچ نظر فوری از کاخ سفید است.

واشنگتن معتقد است که Huawei است یک خطر امنیتی به دلیل آن است که یک فرمت از دولت چین و چینی کمک می کند تا اطلاعات به سرقت اسرار – اتهام را رد کرد و توسط این شرکت است.

ایالات متحده به اعمال فشار قوی در کشور به حذف این شرکت بزرگترین سازنده تجهیزات مخابراتی از شبکه های تلفن همراه. بریتانیا گفت: به استثنای Huawei در دسترس نباشد می خواهم که با تاخیر 5G و هزینه مصرف کنندگان بیشتر است.

آقای ترامپ ساخته شده است هیچ اظهار نظر عمومی در مورد انگلیس Huawei تصمیم, اما وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo بازی کردن هر گونه شکاف زمانی که او در دیدار لندن هفته گذشته است.

اگر چه واشنگتن به مدت طولانی از آن پیشنهاد شده می تواند محدود کردن تبادل اطلاعات با کشورهایی که موفق به حذف Huawei Pompeo گفت: “پنج چشم” رابطه قوی بود و می در محل باقی می ماند. ایالات متحده و بریتانیا به اشتراک گذاری اطلاعات از طریق “پنج چشم” که همچنین شامل استرالیا و کانادا و نیوزیلند.

آقای جانسون نیز گفت: این تصمیم را نمی خواهد تحت تاثیر قرار US-UK روابط و آقای Pompeo صحبت خوش بینانه در مورد چشم انداز یک پست-Brexit معامله تجاری بین دو کشور.

انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de