مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که بودجه معلق است و مقصر سازمان coronavirus مرگ و میر

ایالات متحده تعلیق کمک های مالی به سازمان جهانی بهداشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است در حالی که خود دولت بررسی آنچه که او به عنوان توضیح داده شده در این گروه را “فاجعه” در نقش “پوشش” شیوع کروناویروس در چین است.

“واقعیت این است که شکست خورده برای به دست آوردن دامپزشک و به اشتراک گذاری اطلاعات در یک مد به موقع” آقای ترامپ گفت. “چه کسی شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند.”

رئیس جمهور ایالات متحده است که متهم به نادیده گرفتن هشدارهای خود را با سازمان های اطلاعاتی از این ویروس را شدت و همچنین عدم عمل به موقع گفت: “تاخیر که تجربه در اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در هزینه و زمان با ارزش مقدار زیادی از زمان”.

Mr تهمت متهم کرد که از “مخالفت با ممنوعیت سفر” و تکرار دولت چین “تبلیغ” است که این ویروس می تواند منتقل نمی شود از فرد به فرد.

ایران مسائل خفیف تهدید به خروج از این سازمان گفت: “ما هیچ چاره ای اما برای انجام این کار است” مگر اینکه تغییرات خود را اعمال. آمریکا بزرگترین کمک کننده مالی به این صورت است که چین دوم است.

دولت برنامه ای برای تغییر مسیر کمک های مالی به معنای برای کسانی که به کار با کشورها در مسائل مربوط به سلامت “راه های دیگر”. طبق معمول او توصیف نیست چه کسانی که “دیگر” راههای ممکن است.

او تکرار گمراه کننده بیانیه که واشنگتن می فرستد که “$400m به $500 متر” در هر سال. بودجه اسناد و مدارک نشان می دهد آن است که نزدیک به بیش از $100 متر (£78m) در سال است. وجود دارد هیچ پاسخ فوری از سازمان است.


“آمریکا اولین” رئیس جمهور panned چین تنها اختصاص حدود 40m سالانه به این که خزانه و تاسف رهبران جهان برای اجازه می دهد این گروه برای دفاع چین در حالی که آن را با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گمراه جهان در مورد Covid-19.

ساعت قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در باغ گل رز و اعلام کرد در آغاز روزانه خود را Covid-19 جلسه دموکرات کنگره لعنتی طرح خود را.

“واضح است که شکست های متعدد در هر دو سطح ملی و بین المللی منجر به همه گیر فاجعه است که ما امروز با آن مواجه است. به عنوان یک جامعه بین المللی ما باید نگاه انتقادی به آنچه رفت و آنچه رفت را اشتباه در این واکنش جهانی و یادگیری از این که ما تکرار همان اشتباهات را دوباره گفت:” سناتور Jeff Merkley اورگان.

“این بسیار مهم است که ایالات متحده آمریکا است که در مرکز این بحث نه در حاشیه به عنوان جامعه بین المللی تعیین کننده مسیر سازمان جهانی بهداشت طول می کشد در حال حرکت رو به جلو,” او گفت:. “کاهش در امریکا حمایت و مشارکت به این معنی است که ایالات متحده امریکا که یک صندلی در پشت میز در طول این بحث خواهد شد و تنها بزرگ در حال حاضر نگران نفوذ چین در این است که.”

خود را برای ارشد که رهبران باید تلاش برای مقاومت در برابر یک شکاف با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی گفت که میان یک بیماری همه گیر است و نه زمان مناسب برای تامین مالی مبارزه کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات