مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ‘افزایش’ فدرال افسران به شیکاگو با وجود خشم بیش از پورتلند سرکوب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده او را “خروش” فدرال مأموران اجرای قانون به شیکاگو “بلافاصله” به سرکوب خشونت وجود ساختمان های مشابه نیروی عامل در حال حاضر زیر نظر قانونی سوال برانگیز سفارشات در پورتلند.

قانونگذاران دموکرات را متهم کردند که رئیس جمهور با استفاده از پلیس فدرال استقرار به عنوان یک کمپین تاکتیک هدف قرار دادن شهرهای دموکراتیک با رهبری است. بخشی از فروش زمین برای یک دوره دوم با وجود انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در سراسر کشور و در اکثر نوسان کلید متحده است که او یک “قانون نظم و رئیس جمهور”. اما خبرگزاری مهر به نقل از رای دهندگان آمریکایی با توجه به نظر سنجی های متعدد گرفته شده در هفته های اخیر در مخالفت با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به خشونت در سراسر کشور بخش بزرگی از آن مربوط به قتل جورج فلوید و دیگر مردم سیاه با سفید افسران پلیس.

FBI, ع, آژانس مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده خدمات مارشال و وزارت امنیت ارسال خواهد شد “صدها نفر” از آنچه او به نام “بسیار ماهر” افسران به شیکاگو “بلافاصله”, او گفت: در شرق اتاق مراسم است.

رئیس جمهور گفت خشونت آمیز معترضان در شیکاگو و شهرهای دیگر در حال شکستن “چند قوانین فدرال” و او انتظار دارد که نیروهای پلیس فدرال به بسیاری از بازداشت به عنوان شهردار شیکاگو ارائه ولرم واکنش.

“اگر این عوامل در اینجا به واقع مشارکت در کار نیست … تلاش برای بازی پلیس در خیابان های ما پس از آن که چیزی متفاوت است که ممکن است ارزش اضافه” گفت: حزب دموکرات لری Lightfoot. “اما اثبات این است که رفتن به در پودینگ.”

در میان گزارش کانزاس سیتی است که در کنار رئیس جمهور گفت اضافی استقرار به شهرهای دیگر هستند که به زودی. به طور خاص او با اشاره به Albuquerque, New Mexico.

او را متهم دموکراتیک مسئولان محلی و ایالتی و ملی سطح در تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و غذا به خشونت مهاجران مستند نشده به عنوان اعلام تبدیل به یکی دیگر از رویداد کمپین.

“فرصت رشد نمی که در آن وجود دارد خشونت,” او گفت:. “امنیت نمی تواند وجود داشته باشد که در آن وجود دارد جنایتکاران.”

دادستان کل ویلیام Barr که صحبت کرد و پس از آن رئیس جمهور افزود کانزاس سیتی به لیست کرد و گفت دیگران خواهد بود به لیست اضافه “در هفته پیش رو”.

آقای Barr گفت: خشونت های اخیر است که به طور مستقیم مربوط به یک “حمله” در پلیس احتمالا “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” شعار دادند برخی از فعالان و تعدادی از قانونگذاران دموکرات.

وقتی که شعار ویروسی رفت و در اوایل این سال بسیاری از خانه ها و برخی از سنا دموکرات ها آن را تکرار می publicly. اما آنها به سرعت مجبور شدند به تقلا و توضیح آنها به معنای به طور کامل نوار پول از ادارات پلیس توضیح داد که آنها می خواستند به انتقال برخی از بودجه خود را به دیگر برنامه های اجتماعی.

‘داد و بیداد از خشونت’

“این داد و بیداد از خشونت … شوک ملت ما. … ما نخواهد ماند و تماشای آن را” آقای ترامپ اضافه نخوری رهبران دموکرات

“تکان دهنده انفجار … قتل … شنیع و جنایات” رئیس جمهور گفت: “تعهد “را خشونت عاملان به عدالت”.

“ما فقط آغاز این روند و رک و پوست کنده ما هیچ چاره ای جز درگیر,” او اضافه شده تعهد را “در هر شهر” امن. “ما به ارمغان خواهد آورد که ایمنی. شما را ببینید,” او گفت:.

او به طور خاص شیکاگو گفت: بسیاری از مردم به ضرب گلوله کشته شده است وجود دارد – از جمله 23 روز سه شنبه – که اخیر جرم و جنایت اعداد وجود دارد “نه بیش از حد باور. بیش از پدر روز آخر هفته 104 نفر به ضرب گلوله کشته شدند و 15 کشته شدند و پنج فرزندان جوان است.”

“این خیلی غم انگیز برای دیدن … چگونه این زندگی شده اند فقط از هم پاشیده” گفت: خواندن به آرامی و sombrely از یک autocue ظاهر می شود به ad-lib در زمان.

مثل یک بولدوزر’

جدید اعزامهای, انتظار می رود انجام شده توسط ماموران فدرال در زیر بال از وزارت دادگستری به دنبال یک جنجال برانگیز به شهر اورگان.

“ما تا به حال یک موجود [وضعیت] ما با استفاده از deescalation استراتژی. ما درگیر در محدود دستگیری از افرادی که درگیر در فعالیت های غیر قانونی, که, مدرن, پلیس. و سپس این بچه ها در آمد و مانند یک بولدوزر” پورتلند شهردار تد ویلر گفت. “و آنچه در آن بود دوباره انرژی Portlanders آن آورده و مردم را به خیابان.”

آقای ویلر و دیگر اورگان دموکرات ها را متهم به رئیس جمهور با استفاده از استقرار وجود دارد برای کمک به پیشنهاد خود را برای دور دوم. او زمین را از دست داد با حومه و رای دهندگان; دموکرات ها ادعا می کنند او در تلاش است را به نفع خود به امنیت فکر رای دهندگان در یک تعداد انگشت شماری از میدان نبرد متحده کارشناسان می گویند تصمیم خواهد گرفت که انتخابات در 3 نوامبر.

کارشناسان حقوقی و دموکراتیک مقامات در حال بازجویی قانونی بودن استقرار گفت: آنها افزایش یک قایق سوال – اگر چه هیچ فشار جدی در کاپیتول هیل به سعی کنید با محدود کردن و یا متوقف کردن آنها را. ارشد قانونگذاران در حال تمرکز بر تلاش برای کارگزار دیگری coronavirus بازیابی کرد.

یک کارشناس گفت: برخی از جنبه های پلیس فدرال عملیات احتمالا حقوقی, در حالی که دیگران ممکن است.

“قطعا وجود دارد دلیلی برای نگران آنچه که در پورتلند. و حتی اگر فدرال افسران لحاظ فنی مطابق با مربوطه در اساسنامه وجود دارد چیزی بیش از فقط نا زیبا در مورد استتار افسران که حاضر به شناسایی خود و یا کارفرمای خود مسئله به رفتار دستگیری در خیابان های شهرهای آمریکا” با توجه به استیو Vladeck استاد در دانشگاه تگزاس مدرسه قانون است. “آیا این افسران در واقع سوء استفاده از مقامات یا نه باقی مانده است دیده شود اما در هر صورت جواب خواهد بود عمیقا نگران کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im