دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که فدرال ممنوعیت ماموران پلیس با استفاده از chokeholds به عنوان بخشی از یک فرآیند جدید که تحت آن ادارات محلی پلیس دریافت کمک هزینه فدرال دلار اما یک افسر می توانید با استفاده از یک مانور اگر آنها احساس می کنید زندگی خود را در خطر است.

رئیس جمهور مقدماتی همان است که اجازه داده است برخی از افسر پلیس که به ضرب گلوله کشته و سیاه و سفید از مردم برای فرار از اتهامات و یا زندان زمان پس از استدلال در دادگاه آنها احساس زندگی خود را در معرض خطر بودند. اعلام شد بخشی از این رئیس جمهور اعلام یک فرمان اجرایی در آنچه که کارشناسان متوسط پلیس اصلاحات.

کسانی که اصلاحات مورد نظر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و ارشد دیگر مقامات دولت می گویند به قرار دادن بیشتر افسران در خیابان و ادارات پلیس “نزدیک تر” به مردم که قرار است در خدمت.

آقای ترامپ دعوت مقامات مجری قانون بر روی صحنه در باغ گل رز برای ایستادن پشت او را به عنوان او امضا فرمان اجرایی. او این دعوت هر یک از اعضای خانواده قربانیان تیراندازی پلیس به او بپیوندند.

برای یک رئیس جمهور خیلی با وسواس و تصاویری که او چگونه به نظر می رسد به خصوص در اخبار تصویری و عکس های آن قابل حذف است.

رئیس جمهور شروع شد و حدود 25 دقیقه از سخنان دادن تسلیت خود را به اعضای خانواده از افراد کشته شده به تازگی توسط افسر پلیس سفید. او خواستار وحدت ملی.

اما خود را آماده سخنان سرعت نوسان کردن به یک ادای احترام به ادارات پلیس.

“آمریکایی ها حقیقت را می دانم. بدون پلیس وجود دارد این است که هرج و مرج … و هرج و مرج” آقای ترامپ گفت.

“آمریکایی ها معتقدند ما باید پشتیبانی شجاع آمریکایی در آبی که … امن نگه داشتن ما” به رئيس جمهور خواستار “منابع” برای آموزش پلیس و استخدام.

“این مخالف اهداف آنها متقابلا منحصر به فرد نیست,” او گفت:. “همه آنها با هم کار کنند.”

اما در مجموع خود اقدام می افتد کوتاه از آنچه معترضان که گرفته اند به خیابان های آمریکا در هفته های اخیر می خواهید.

برخی می خواهند به “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” بیشتر می خواهید تغییرات عمده به اینکه چگونه افسران پلیس ارتباط برقرار کردن با مردم به خصوص مردم سیاه و سفید.”

اما رئیس جمهور لعنتی “رادیکال” عناصر در سمت چپ برای پیشنهاد به “از بین بردن” ادارات پلیس به عنوان او ادامه داد: “قانون و نظم” بازاریابی از خود و ریاست جمهوری خود چند ماه قبل از او را در صورت رای دهندگان به دنبال یک دوم.

چندین نظرسنجی های اخیر نشان می دهد حدود 70 درصد از آمریکایی ها می گویند اخیر به کشتار مردم توسط پلیس نشان می دهد بزرگتر مشکلات در ادارات. تقریبا به عنوان بسیاری از کسانی که در نظرسنجی راضی نیست که چگونه رئیس جمهور در پاسخ به قتل و پس از آن تظاهرات.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات