مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد معرفی کاخ سفید وکیل برایان میلر به عنوان بازرس کل برای $2 تریلیون coronavirus قانون

کاخ سفید انتشار اخبار میلر گفت: همچنین در خدمت به عنوان یک “مستقل نظارت بر شرکت های بزرگ” و متخصص در اخلاق رعایت دولتی قرارداد تحقیقات داخلی و جرم یقه سفید. میلر همچنین در خدمت به عنوان بازرس کل برای خدمات عمومی دولت و همچنین به عنوان نگه داشتن مقام در وزارت دادگستری, کاخ سفید با انتشار اخبار گفت.

اما منتقدان اشاره کرد که بازرسان به طور کلی به طور معمول غیر سیاسی. جورج دبلیو بوش رئیس جمهور منصوب بازرس کل بیش از طرح نجات بانک ها در طول بحران مالی 2008 که تا به حال هیچ قوی حزبی وابستگی به گفته هری Sandick سابق دستیار U. s. دادستان منطقه جنوبی نیویورک.

“این تضاد به نظارت به کسی که با اتصال به کاخ سفید است. به نظر می رسد عجیب و غریب به کاخ سفید وکیل این نقش” Sandick گفت.

طی مذاکرات دو هفته پیش بیش از 2 تریلیون دلار, قانون دموکرات اصرار بر ایجاد چندین جدید نظارت اقدامات به بررسی چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و هزینه های مالیات دهندگان پول است. ایجاد بازرس جدید کل شد و یک بخش مرکزی از این تلاش ها هر چند نسبت ناروا صادر امضای بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از تصویب این قانون است که به نظر می رسد تلاش برای محدود کردن watchdog استقلال.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) در روز پنج شنبه اعلام کرد که ایجاد یک انتخاب کمیته در مجلس برای بررسی اجرای قانون جدید نشانه آن است که دموکرات ها می خواستم برای ایجاد یک سطح اضافی از نظارت. مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خشم در ایجاد این کمیته خواهد بود که رهبری تشکر. James E. Clyburn (D-S. C.).

تونی Fratto که خدمت در کاخ سفید و وزارت خزانه داری در دوران جرج دبلیو بوش به تمجید میلر “فوق العاده” کار در GSA و کلی تجربه.

اما نماینده سابق بارنی فرانک (D-جرم.), که با بازی در نقش رهبری در کنگره واکنش به بحران مالی 2008 به نام انتظار نامزدی “تحقیر” و “آشکار تضاد منافع.”

“او ممکن است یک مرد خوب, یک مرد مناسب و معقول اما این کار از کاخ سفید مشاور است که به نمایندگی از رئیس جمهور” فرانک گفت.

میلر می تواند بدون تایید هر دموکراتیک حمایت هر چند از آنجا که جمهوری خواهان کنترل سنا و اکثریت از نمایندگان مجلس مورد نیاز است برای تایید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im