مغلوب ساختن پیشی جستن و یازدهم هر دو شکار برای coronavirus پیروزی

در ضمن, در چینی, اینترنت, تئوری های توطئه تکثیر در مورد منشاء این بیماری از جمله برخی از سنجاق آن را همه در نامردان آمریکایی است. به عنوان همکار من جری Shih گزارش هفته گذشته “افزایش ناگهانی و طاقت فرسا شيوع anti-ایالات متحده شعارهای این هفته بوده است آشکار و قابل توجهی در این زمینه از چین که در آن بازرسان به طور معمول اسکراب سخنرانی که دستگیر میشوند خارج از محدوده و پلیس به سرعت بازداشت کسانی تلقی می شود پخش شایعات.”

“این بیش از فقط برخی از دروغ و یا یک مقام روایت” شیائو Qiang, بنیانگذار چین دیجیتال نیوز یک وب سایت است که به طور منظم منتشر می کند به بیرون درز دستورات از حزب کمونیست را در گروه تبلیغات گفت: Shih. “این یک هماهنگ کردن مبارزات انتخاباتی توسط دولت چین از طریق هر کانال در یک سطح به شما به ندرت می بینیم. آن را یک ضد حمله.”

بیمار را از همه بیشتر تلفظ در واشنگتن است. از اختلالات عمده به تجارت در حال حاضر ساخته شده توسط این ویروس ممکن است آن را غیر ممکن است برای چین برای دیدار با تعهدات خود تحت اولین مرحله از یک معامله تجاری آن مسجل با ایالات متحده کمتر از دو ماه پیش. سنجش از فرصت برخی از سیاستمداران ایالات متحده در حال زدن درام برای بیشتر-حرکت تهاجمی نسبت به “افتراق” جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای.

“کمونیست چین فقط نمی خواهید برای پیوستن به جامعه ملل تا آنجا که آن را می خواهد به حکومت آن” سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) گفت: در یک رویداد on Feb. 28 در واشنگتن است. او پیشنهاد کرد coronavirus می تواند کمک بیشتر رانندگی گوه بین دو کشور به عنوان زنجیره تامین شکستن. “نتیجه این که آیا ما می خواهیم به آن اقرار یا نه وجود دارد این است که یک جنگ سرد جدید.”

با وجود قهر و بلاغت در هر دو پایتخت نه رئیس جمهور تهمت و نه رئیس جمهور چین در آغوش زبان از یک جنگ سرد جدید. و به عنوان تنش ادامه به کوه بین کشورهای دو تن از رهبران خود را در موقعیت بی دست و پا. دولت خود را تحت موشکافی عمیق خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر. جهان تبدیل شده است و آن توجه به اشکالاتی از چین مات استبدادی نظام سیاسی که به نظر می رسد برای تشویق obfuscation بیش از شفافیت. در ایالات متحده به ویژه کاهش یافته است بر روی یک رئیس جمهور که به نظر می رسد اولویت بندی کوتاه مدت سیاسی به دست آوردن بیش از این چالش مقابله با بحران بهداشت عمومی بسیاری از کارشناسان اکنون هشدار می دهند نمی توان به طور کامل موجود است.

هر دو Xi و مغلوب ساختن پیشی جستن را ساخته اند نمایندگان پیشرو صورت رسمی خود را پاسخ. اما به عنوان چین گزارش کاهش میزان عفونت های جدید Xi به ميدان آمده است. همکار من آنا Fifield دقیق خود را در “طراحی victory lap” این هفته که او را دیدم تور بیمارستان ها و کنفرانس ویدئویی با بیماران در ووهان مرکز شیوع.

چینی رسانه های دولتی به دنبال نشان دادن اثربخشی پکن در پاسخ به این ویروس — یک توده بسیج افراد و منابع و همچنین به عنوان یک شدیدی مستند از بخش هایی از کشور در تضاد به کمتر-اقدامات گسترده در غرب است. و چین در تلاش است برای خروج از بحران بزرگوار و بازخرید. روز سه شنبه مقامات در ایتالیا دوم-بدترین آمار کشور, تایید موافقت به کمک بسته از جمله 1,000 هواکش, 100,000 ماسک و 2 میلیون ماسک صورت.

“در حال حاضر همه چیز در حال بهتر شدن است و او می خواهد به نشان می دهد که رهبری او موفق بوده است,” Minxin Pei استاد و متخصص در سیاست چین در Claremont McKenna کالج در کالیفرنیا گفت Fifield. “پیام این است که ما باید غرب را پاسخ به عنوان کاراگاه و بی کفایت.”

“چین در مبارزه با این بیماری همه گیر نشان داد که CPC به عنوان چین و حزب حاکم است که تا کنون حزب سیاسی با قوی ترین حکومت قابلیت در تاریخ بشر است که واقعا در مورد مراقبت از منافع ملی کشور و مردم چین” اعلام سرمقاله هفته گذشته در روزانه مردم حزب حاکم کمونیست رسمی منادی.

این هفته پس از بارها و بارها بازی کردن مقیاس از coronavirus تهدید تهمت تا حد زیادی رها شده قبلی خود اطمینان داد که این ویروس با موفقیت انجام شده است موجود است. به جای او رفت و در رسانه های اجتماعی توهین آمیز متهم اصلی رسانه ها و دموکرات ها از آسیب رساندن به این کشور تصویر و صدمه زدن به بازار سهام خود را. او به دنبال لینک coronavirus به مهاجرت های غیر قانونی در یک پیشنهاد به جین تا حمایت خود را از مرز دیوار. و به عنوان بخشی از یک بسته از coronavirus مربوط محرک اقتصادی او گذاشته قصد دارد به فشار بودجه فدرال برای تولید نفت و گاز طبیعی است.

متفقین در جناح راست رسانه ها را یاری تهمت روش ریخته گری coronavirus نگرانی به عنوان تلاش برای یک بار به “استیضاح” رئیس جمهور و “جعل” به تضعیف او.

“این ‘محافظه کار’ رسانه ها به مدت طولانی نشان داده تحقیر خود را برای حقایق و علم — به عنوان مثال با بازی کردن خطر تغییر آب و هوا یا در انتخابات روسیه حملات” نوشت: محافظه کار ارسال مقاله نویس حداکثر بوت. “هرگز تحقیر خود را برای حقیقت است خطرناک تر از آن است که امروز. به شکست coronavirus ما باید اول مبارزه با ذهنی زحمات — بی خردی توطئه طلبی و رهبر عزیز-مثل ارادت به مغلوب ساختن پیشی جستن — گسترش قرار گرفتن در معرض به جناح راست media.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im