مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همتای پولندی تقسیم روز چهارشنبه بر سرنوشت 27,000 نظامی آمریکا نیروهای نظامی ایالات متحده رئیس جمهور قول داده است به حذف از آلمان است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است miffed در آلمانی رهبران برای پرداخت بیشتر به ناتو خزانه خواستار سهم خود را یک “فوق العاده بزهکاری.” او برافراشته در برابر بسیاری از اعضای اروپایی این اتحاد نظامی راه اندازی پس از جنگ جهانی دوم به گارد در برابر پتانسیل کشور.

دیگر رهبران جهان باید بیشتر سعی لطفا به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در بازديد زمانی که آنها پیوست و او را برای یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک یا اظهارات. آندره Duda تا حد زیادی همین, اما آیا استراحت با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سرنوشت این سربازان در حال حاضر مستقر در آلمان است.

لهستانی رهبر گفت: از بین بردن هر یک از 52,000 ما سربازان در حال حاضر در آلمان از خاک اروپا خواهد بود “بسیار مضر به امنیت اروپا.”

چند لحظه بعد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: لهستان به احتمال زیاد می توانید برخی از 27,000 است که ترک شود. اما او گفت: برخی از این تعداد خواهد بود “آمدن به خانه.”

آقای ترامپ شناور این تصور که آلمان پرداخت “کمتر از 1 درصد” از تولید ناخالص داخلی خود را به ناتو است. این اتحاد آیین نامه اعضای دولت باید با اختصاص 2 درصد به این گروه است.

“اگر فرض کنیم آنها پرداخت 1 درصد آن را فوق العاده بزهکاری” آمریکا رهبر گفت: قبل از ظاهر شدن به تایید — امروز حداقل — که 27,000 سربازان را به “مکان های دیگر.”

“لهستان خواهد بود یکی از کسانی که در جاهای دیگر در اروپا,” او گفت:, گفته, قرار دادن آمریکا نیروهای نظامی و نزدیک به خاک روسیه را یک “سیگنال قوی” به کرملین.

برخی از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان ناودان خود را پیشنهاد کرد و گفت آن است که خالی از هر گونه منطق استراتژیک. آنها به استناد خود را در سال دشمنی با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان با او در زمان اتحاد درگیر شدند. او یک دید جهانی محرم و متحد رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

ضمن Mr مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ادعا – بدون ارائه شواهد و مدارک است که معترضان در اعتراض به نابرابری نژادی در ایالات متحده می خواهید برای سرنگونی مجسمه از عیسی مسیح است.

“در حال حاضر آنها دنبال آن هستید در عیسی مسیح” آقای ترامپ گفت: بدون نامگذاری خاص هر مجسمه مسیحی آیکون است که ممکن است در معرض خطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات