مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا دور با شلیک پسر بود که بررسی مایک Pompeo — اما در حال حاضر آن را در حال سقوط از هم جدا

در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پر سر و صدا ریاست جمهوری او همیشه قادر به حتی بیشتر سوال برانگیز و بدیهی است که خود را علاقه مند به تصمیم گیری یک روکش از معقول بودن, حتی اگر تنها به 35 درصد از آمریکایی ها که پشتیبانی هرگز منحرف.

در عین حال هنگامی که آن را به تصمیم خود را به اخراج از وزارت خارجه بازرس کل استیو Linick او حتی تلاش کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که این حرکت در چه DC جانبازان تماس “جمعه شب در اخبار کمپرسی” در هفته گذشته با انتشار یک بهر نامه ای به مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد که او “دیگر” است “کمال اعتماد به نفس” در Linick کرده که وزارت امور خارجه را بالا ناظر از سال 2013. وقتی پرسیده شد که چرا او تصمیم گرفت برای شروع این روند به پایان تصدی خود به عنوان بازرس کل (که نیاز به کنگره داده شود اطلاع 30 روز), مقامات کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده است این تصمیم به پیشنهاد وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

چندی پس از آن خانه کمیته امور خارجی صندلی الیوت انگل اعلام کرد که او می خواهم آموخته Linick تا به حال بررسی شده است که آیا Pompeo تا به حال نادرست دستور داد کارکنان فدرال به انجام کارهای شخصی مانند چیدن خود را تمیز کردن خشک, ساخت رستوران رزرو برای او و همسرش و راه رفتن خود را سگ شرمن.

رسیدگی به این مسائل خواهد بود مطابق با گزارش سال گذشته که نشان داد که آمریکا مشغول تحقیق در یک افشاگر اطلاعاتی شکایت بیش از Pompeo, چرخاندن دیپلماتیک امنیتی خدمات امنیتی به جزئیات شخصی خود valets با کارگردانی آنها را به انتخاب کنید تا مواد غذایی چینی بایگانی اطلاعات و بازیابی شرمن از groomer سگ.

Linick اخراج در طول رسیدگی به Pompeo آخرین در یک رشته از اخراج که مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است پس از پایان استیضاح محاکمه. شرایطی که تحت آن Linick شلیک شد و اعلام کرد “به شدت [نشان می دهد] که این یک عمل غیر قانونی از تلافی” Engel گفت.

Pompeo اضافه شده و در عین حال یکی دیگر از لایه ای از رمز و راز به این موضوع بیش از آخر هفته با در نظر گرفتن به توییتر برای معرفی خود 114,000 پیروان به یک توله سگ جدید به نام مرسر بالا بردن احتمال این که شرمن دمیده به (سگ)سوت بهترین دوست خود را كرده بود و در حال انتقام در برابر هر چند منابع نزدیک به شرمن حفظ کند که او یک پسر خیلی خوب است که معصوم از هر خطا و باقی می ماند یک مشاور ارشد این کشور بیفزاید.

در مصاحبه با واشنگتن پست, Pompeo تایید کرد که او می خواهم توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش Linick اما محروم دانستن در مورد حمله به او استفاده از DSS به عنوان عوامل “UberEats با اسلحه”.

اما Linick را اخراج می تواند بسیار بیشتر از یک موضوع باعث شده در عین حال یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه دبیر اخلاق شخصی رفته به سگ.

روز دوشنبه انگل در بیانیه ای گفت که او می خواهم “آموخته است که وجود دارد ممکن است دلیل دیگری برای آقای Linick شلیک”.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس اوباما به شدت بی کفایت’

“دفتر بررسی شد — در صورت درخواست — مغلوب ساختن پیشی جستن را ساختگی اعلام شرایط اضطراری به طوری که او می تواند به ارسال سلاح به عربستان سعودی” Engel گفت. “ما لازم نیست که تصویر کامل نشده ولی این مشکل که وزیر Pompeo می خواستم آقای Linick تحت فشار قرار دادند و قبل از این کار می تواند تکمیل شود.”

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی اخراج از بازرس ژنرال را هم زده نشده فعالیت های زیادی در میان حتی کسانی که جمهوری خواهان مجلس سنا که میرم طولانی پشتیبانی از جمله ناظران این آخرین اقدام باعث شد برخی — از جمله آیووا چاک Grassley — به هم بزنید از خود مرسوم somnolescence.

در عین حال هنگامی که خبرنگاران خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به توضیح تصمیم خود او اما انداخت Pompeo تحت ضرب المثلی اتوبوس با تایید که Pompeo خواسته بود او را به آتش Linick اضافه برای اندازه گیری خوب است که او می خواهم داده آژانس سران اختیار تام به درخواست او را به آتش هر بازرس کل که می خواهم منصوب شده توسط سلف خود.

“بنابراین من او را نمی دانم. من هرگز از شنیده می شود او. اما آنها از من خواست برای خاتمه او را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من گفت: که او را منصوب?’ و گفتند: رئیس جمهور اوباما.’ من گفت: “نگاه من خاتمه او را””.

او افزود: “من نمی دانم چه خبر است دیگر از آن, اما شما می خواهم که به درخواست مایک Pompeo.”

“بازرس ژنرال زمانی که آنها را در قرار داده توسط اوباما — درست مانند این می تواند باشد که اگر آنها را در من و آن کسی دیگری دولت به خصوص طرف دیگر آن می تواند بسیار خوب باشد که شما می خواهم به درمان می شود ناعادلانه. اما ما تا به حال بسیاری از مواردی که به نظر ما ناعادلانه بود,” او ادامه داد.

هر چند تهمت نمی توان گفت که چگونه او و یا Pompeo تا به حال ناعادلانه رفتار شده است توسط Linick یا دیگر بازرس ژنرال او اغلب پیشنهاد می شود که این ناعادلانه است برای ناظران و یا اجرای قانون به منظور خواهان از آنجا که هیچ یک از کار در دولت اوباما بود تحت تعقیب در طول اوباما می گذرد.

اما برای دولت اخلاق کارشناسان دلیل بیشتر تهمت مقامات در حال بررسی است ساده وجود دارد: بیشتر تحقیقات به دلیل وجود چنین گسترده بی توجهی به ایجاد هنجارها, قوانین و قوانین.

“این است که یک دولت که در آن خطوط بین وظایف حرفه ای و نفع شخصی را تا حد زیادی کمرنگ شده گفت:” نوح Bookbinder مدیر اجرایی برای شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن است. “بسیاری از این از بالا شروع می شود که در آن شما باید رئیس جمهور قرار دادن دختر و پسر در قانون به ارشد. این ایده که دولت وجود دارد به نفع او و به نفع خانواده و به یک خانواده کسب و کار به نظر می رسد بخشی از اخلاق بود.”

Bookbinder اضافه شده است که اهانت به اخلاقی guardrails که مقامات دولت اوباما به دنبال تا با وسواس جریان رو به پایین از رئیس جمهور تصمیم به محروم از کسب و کار خود را قبل از مصرف و اعتقاد “است که کارکنان دولت باید کاملا وفادار که به معنی ترویج منافع سیاسی از رئیس جمهور”.

“شما مردم اخراج شدن از آنجا که آنها در حال انجام شغل خود انجام تحقیقات و یا گزارش چیزهایی که قرار بود به گزارش… چرا که این کارکنان در حال فکر به عنوان… کارکنان از رئیس جمهور و انتصاب و دوستان” او ادامه داد. “انجام هر چیزی است که در علاقه خود را به عنوان دیده می شود در برابر راه آنها نگاه کنید در این شغل است. آنها نمی بینم کارکنان دولت به عنوان مجموعه ای از مسئولیت ها به کشور است. آنها آنها را به عنوان کارکنان با مجموعه ای از مسئولیت ها به آنها را شخصا.”

ملانی اسلون یک مشاور ارشد برای شفافیت گروه آمریکایی نظارت گفت: خصومت به پاسخگویی نمایش داده می شود با تهمت و دستیاران است “سازگار است اما تعجب آور نیست” برای یک دولت که “نشان داده است در نزدیکی-روزانه عدم نگرانی و علاقه اخلاقی قوانین و مقررات”.

“هنگامی که شما مردم در بالا درگیر در بدترین انجام و سپس آن را می شود خوب برای هر کس دیگری مانند نژاد پرستی است که ما در سراسر کشور است. هنگامی که شما آن را ببینید در بالای صفحه که در آن شما به رهبری شما و هر کس دیگری طول می کشد نشانه خود را,” او گفت:.

“مشکل این است که آنها را دور با آن به دلیل سنا حاضر به انجام هر چیزی در مورد آن” او ادامه داد. “هر یک از این اقدامات می تواند باعث خشم و انزجار توسط رئیس جمهور دیگر و در عین حال مجلس سنا و [میچ] مک کانل تصمیم گرفته است به آن اجازه دهید بروید.”

اسلون به یاد می آورد که چگونه Grassley برگزار شده بود تا تعدادی از اوباما نامزد اوباما به دلیل اخراج جرالد Walpin که به گفته بازرس کل شارژ با بررسی مسائل ملی در برنامه های خدمات مانند AmeriCorps.

“اما کنتراست که با رژه از ختم بازرس ژنرال [تحت مغلوب ساختن پیشی جستن] و فقدان هر گونه از راه دور معادل حس خشم… او را تهدید به نگه دارید تا هر چیزی که او انجام می شود و تقریبا هیچ چیز در مقایسه با او چگونه رفتار, چگونه او عمل مورد والتون و این چیزی است که پنج یا شش بازرس ژنرال اخراج فقط در چند هفته گذشته?”

هر دو اسلون و Bookbinder گفت: معکوس کردن روند عمده فروشی بی توجهی به اخلاق تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را عبور از مهم اخلاق اصلاحات قانون که اسلون پیش بینی خواهد تبدیل به یک علت در میان جمهوری خواهان باید معاون رئیس جمهور جو بایدن شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

اما اسلون گفت: آن را بیش از اخلاق اصلاحات برای رسیدن به حقیقت در مورد نقض حقوق بشر و نقض قانون متعهد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن پیش بینی او نیاز به “قرار دادن تیم در هر سازمان” به بررسی آنچه اتفاق افتاده در طول چهار سال گذشته. او افزود که رتبه های مشابه-و-فایل فدرال کارگران که تهمت صرف است سال اهریمنی به عنوان “دولت عمیق” به احتمال زیاد خواهد شد “بیش از شاد” برای بازگرداندن پاسخگویی به آژانس های خود را.

“افرادی که موفق به ماندن و مقابله از طریق تمام این زمان احتمالا جلو آمده و زمانی که آنها از ترس از دست دادن شغل خود را, آنها احتمالا بحث” او گفت:.

اما جو والش سابق ایلینوی چای حزب کنگره که به طور خلاصه سوار یک چالش اصلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال جاری گفت: ریشه کن کردن سوء استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر و درمان آسیب های وارده به کشور را بسیار تلاش بیشتر و تخیل به دلیل تهمت نمی خواهد محو در پس زمینه مانند قبلی روسای جمهور سابق.

“من باور نمی کنم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصدیق او از دست من باور نمی کنم او به شما تبریک می گویم جو بایدن زمانی که جو بایدن برنده من باور نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان خواهد داد تا در مراسم تحلیف و پس از آن من فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی خواهد کرد به علت بسیاری از مشکلات فراتر از آن,” او گفت:. “من فکر می کنم چون از همه از این — به دلیل آن را بی سابقه ای در این کشور چگونه با او رفتار خواهد شد و پس از او از دست می دهد — من فکر می کنم شما در حال رفتن به دیدن برخی از املاک نهادی پشتیبانی مانند برخی از مرتب کردن بر اساس از کمیسیون دو حزبی برخی از مرتب کردن بر اساس چیزی برای کمک به مشروعیت بخشیدن بایدن به دلیل تهمت را انجام خواهد داد هر آنچه که او می تواند به سلب مشروعیت از او.”

والش گفت: در آینده بایدن دولت می تواند مفید باشد به عنوان مثال در د Nazification سیاست گذاشته شده توسط جنگ جهانی دوم دوران متفقین در طول اشغال آلمان است.

“من فکر می کنم آلمان مدل راه رفتن است چرا که آنها باید پاسخگو باشند. این سه و نیم سال در حال حاضر, بنابراین همه تحت فرمان او که در حال انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است و ما نمی توانیم همیشه به اینجا بروید دوباره,” او گفت:.

“گروه توسط گروه در مناطق و عرصه های که در آن این رئیس جمهور است تجاوز مرزهای خود و قدرت خود و شکسته و سیاست هر کسی که انجام این دستورات در حال رفتن به باید با رسیدگی می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>