مغلوب ساختن پیشی جستن متحد طول می کشد بحران زده خدمات پستی به عنوان بالا دموکرات سنا خواستار تحقیق در استخدام

رهبر اقلیت Charles E. شومر (D-n. y.) نوشت: به خدمات پستی حکام رئیس Robert M. دانکن سوال که آیا DeJoy چاشنی تاجر و بالا جمع آوری کمک برای رئیس جمهور تهمت که دوشنبه بود “انتخاب شده به دلایل سیاسی و یا حمایت” و چگونه او را دور از مذاکرات و گسترده مالی نمونه کارها.

نامه ای است که در آخرین سالوو در رشد سیاسی نبرد بر سر آینده USPS. به عنوان برگ برنده دولت به دنبال اهرم آژانس رو به وخامت مالی برای اعمال کنترل بیشتر بر عملیات خود دموکرات کنگره را تحت فشار قرار دادند به نگه داشتن USPS مستقل است. DeJoy غیر معمول انتخاب به عنوان postmaster به طور کلی به دلیل کسب و کار خود و روابط سیاسی — او زد سابق خدمات پستی پیمانکار که پردازش ایمیل و پستی نگهداری زیرساخت — اما آن باقی مانده است دیده می شود چگونه او را اجرا کرد.

شومر درخواست مکاتبات بین اعضای پستی حکام و نمایندگان تهمت مدیریت یادداشت ها از مصاحبه با متقاضیان کار و قرارداد با دو شرکت جستجو حفظ توسط فرمانداران و مستندات در DeJoy موضع در مورد مسائل کلیدی در مواجهه با آژانس.

شومر نیز به دنبال یک تضمین می کنند که DeJoy خواهد استعفا به عنوان سرمایه گذاری صندلی برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه و شر خود را نمونه کارها گسترده از هر گونه برگزاری است که در تعارض با نقش جدید خود را.

“منافع مالی خود را در شرکت هایی که کسب و کار و روابط با خدمات پستی و همچنین گسترده کمپین جمع آوری کمک های مردمی و تلاش و همچنین افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا و چگونه قانونی ممنوعیت اخلاقی تضاد منافع و حزبی فعالیت های سیاسی به عنوان یک کارمند فدرال خواهد بود خطاب به” شومر در نامه ای به دانکن با توجه به یک کپی از این نامه به دست آمده توسط واشنگتن پست.

DeJoy سخنگوی مونتی Hagler کاهش یافته است به نظر شومر این نامه اما گفته پست که DeJoy استعفا داد و موقعیت خود را با RNC موثر جمعه و “خواهد شد و مطابق با هر مالی divestitures که مورد نیاز هستند.”

DeJoy و همسرش, Aldona Wos سفیر-مهاجرت به کانادا باید بین $30.1 میلیون و 75.3 میلیون دلار دارایی در USPS رقبا و یا پیمانکاران با توجه به Wos به افشای مالی کارهای اداری زمینه با دفتر دولت اخلاق است. پستی سرویس پست الکترونیکی پردازش پیمانکار XPO تدارکات — که به دست آورد DeJoy شرکت نسل جدید لجستیک در سال 2014 — نشان دهنده اکثریت قریب به اتفاق کسانی که دارایی. ترکیب خود را در خطر رقبای یو پی اس و شرکت حمل و نقل J. B. شکار است که تقریبا $265,000.

خدمات پستی سخنگوی کیم Frum نوشت: در یک ایمیل قبل از شومر نامه فرستاده شد که رئيس کل است که تنها نیاز به محروم از دارایی است که در حال حاضر تضاد منافع به مرکزی برای آژانس عملیات که رئيس کل نمی recuse خود را.

کارولینای شمالی تاجر و عمده جمهوری خواه جمع آوری کمک های موفق مگان برنان که 34 سال فعالیت حرفه ای میرسد از حامل نامه به آژانس اولین زن رهبر. اما انتقال می آید به عنوان coronavirus همه گیر است کاهش درآمد و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رهبری وزیر خزانه داری استیون Mnuchin است اقدام به کشیدن آژانس مستقل به آن حوزه نفوذ.

Mnuchin به دنبال اهرم $10 میلیارد دلار وام اضطراری برای استخراج امتیاز از خدمات پستی حاکم هیئت مدیره از جمله توانایی به تصویب استخدام برنان جانشین با توجه به چند نفر آشنا با مذاکرات است. حکام معاون دیوید ویلیامز استعفا داد بیش از Mnuchin دخالت نا امید است که اعضای هیئت مدیره تا به حال تسلیم به وزارت خزانه داری شرایط وام با توجه به چهار نفر آشنا با ویلیامز تفکر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام خدمات پستی “”شوخی” و گفت که او نمی خواهد حمایت مالی تاسیسات مگر اینکه آژانس چهار برابر قیمت بسته یک حرکت است که کارشناسان می گویند را نابود منابع مالی خود را با قیمت های عمده بسته بندی شرکت های باربری و آنها را وادار به بزرگنمایی خود در شبکه های توزیع. به این منظور از USPS ماه گذشته راه اندازی یک نقد و بررسی از آن بسته بندی قیمت.

به که فرای مراحل DeJoy یکی از ثروتمندترین افراد در کارولینای شمالی با توجه به کسب و کار کارولینای شمالی مجله. او اهدا کرده است بیش از 2 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و جمهوری خواه باعث می شود پس از سال 2016 با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات از جمله $210,600 به مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی تایید شده در فوریه. 19.

او میزبان جمع آوری کمک برای رئیس جمهور و جمهوری خواه کمیته ملی در سال 2017 در خانه اش در Greensboro, N. C., که در آن صفحات شروع در $35,000 هر زن و شوهر با توجه به رالی, اخبار و ناظر.

او مسئول جمع آوری کمک های مردمی برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در شارلوت قبل از آن منتقل شد و در هفته گذشته به جکسون ویل فلوریدا. همسرش, Wos است تهمت سفیر-مهاجرت به کانادا و معاون رئیس جمهور در کمیسیون در کاخ سفید فرصت های مطالعاتی. دانکن صندلی از USPS مدیره همچنین صندلی یاران کمیسیون و رییس سابق RNC رئیس.

دموکرات را مورد انتقاد DeJoy انتصاب به عنوان حمایت harking به نسل های گذشته زمانی که رئیس جمهور doled اداره پست مواضع سیاسی به عنوان نعمت و ادعا می کنند که او نمی خواهد با حفظ آژانس استقلال.

“او تنها صلاحیت این است که او انجام خواهد داد هر چه تهمت می خواهد” Rep. Peter A. DeFazio (D-سنگ.) گفت: زمانی که پست DeJoy انتصاب اعلام شد در ماه مه.

محافظه کاران را مورد ستایش قرار داد DeJoy انتصاب به عنوان یک تزریق از بخش خصوصی زرنگ و دانا به یکی از بزرگترین دولت بوروکراسی — که هنوز هم در نظر گرفته شده برای اجرا مانند یک کسب و کار.

“او را شایسته ترین فرد برای این شغل خارج از فرد اسمیت از فدرال اکسپرس. من فقط می خواهم در مقابله با بن فرانکلین” گفت: سابق کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. پت McCrory (R) اشاره به فدرال اکسپرس را اجرایی و ملت را اول postmaster به طور کلی.

DeJoy اولین postmaster به طور کلی در دهه های آینده از خارج از خدمات پستی. او لجستیک پس زمینه محافظه کاران می گویند کلیدی خواهد بود به مرور پیچیده موقعیت USPS به عنوان هر دو رقابت به چنین قدرت حمل و نقل به عنوان UPS و فدرال اکسپرس و آمازون و همچنین “آخرین مایل” پیک برای آن شرکت است.

(آمازون بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی جف بزوس صاحب پست.)

حتی به عنوان جلد اول-کلاس و بازاریابی ایمیل, خدمات پستی را سود آور ترین آیتم ها به شدت کاهش یافته است در گیر این سازمان منابع مالی شده اند و لبه پنجره رساند تا با بسته تحویل رسید که 38 درصد در آوریل نسبت به ماه مشابه در سال 2019.

جف استین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات