این مردان نه تنها مرتبط با خود را انکار شدت تهدید بلکه با ظاهری تحقیر برای وحشت و نگرانی از دیگران است. طولانی حاکم مستبد لوکاشنکو که به تازگی بازی در یک بازی هاکی قبل از اینکه جمعیت از تماشاگران توصیف جهانی زنگ بیش از این ویروس به عنوان یک “جنون” و افتخار است که هیچ کس در کشور می میرند از covid-19. ارتگا reemerged هفته گذشته پس از مرموز 34-روز نبود. رژیم خود را در نیکاراگوئه تا به مقاومت تحمیل اجتماعی فاصله اقدامات و اخراج این ویروس به عنوان یک “وارداتی” تهدید. در ترکمنستان گزارش نشان می دهد که پلیس مردم بحث در مورد این بیماری همه گیر در حالی که استبداد Berdymukhammedov خودداری کرده است برای انصراف از یک تخته سنگ از وقایع عمومی از جمله آسیای مرکزی کشور سالانه اسب روز بعد از این ماه است.

Bolsonaro در ضمن درگرفته است در برابر مستندات اعمال شده توسط خود کشور دولت فرمانداران. و پس از یک هفته همگانی دشمنی رئیس جمهور اخراج وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta که تا به حال بارها و بارها در برخورد با Bolsonaro بیش از خصومت او با سمت کارشناس بهداشت عمومی هشدار.

“این حرکت به عنوان بیمارستان ها و درمانگاه تلو تلو خوردن در آستانه سقوط است. اتاق های اورژانس در, Amazonas دولت در حال اجرا در ظرفیت با 95 درصد از تخت های مراقبت ويژه و هواکش اشغال” گزارش همکارم مارینا Lopes. “ریو دو ژانیرو مشهور مرکنا ورزشگاه فوتبال تبدیل شده است به یک موقت بیمارستان به جای coronavirus بیماران. Gravediggers در کشور بزرگترین گورستان در حال کار اضافه کاری برای دفن مرده است.”

و وجود دارد رئیس جمهور تهمت که خم شده بر روی “باز کردن” ایالات متحده توسط حتی ممکن است به مرگ و میر و عفونت در ادامه به افزایش است. مقامات بهداشت عمومی از جمله برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا lieutenants اند هشدار داد در برابر کاهش محدودیت و بدون اجرای گسترده تست. با وجود تهمت اصرار که دولت او ساخته شده است تا کافی تست ظرفیت این تعداد یک داستان متفاوت با کشور هنوز عقب بسیاری از کشورهای صنعتی در آزمون سرانه.

دولت می گوید این کشور در حال انجام در مورد 150,000 آزمون در روز, اما کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که تعداد باید به حدود 500.000 آن را حس برای سهولت محدودیت. که غیر محتمل به نظر می رسد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است به جای شلاق (اغلب دموکراتیک) دولت فرمانداران که خودداری کردند در مطالبات خود را به بلند کردن مستندات و ابراز بی اعتقادی در کاخ سفید ادعا می کند که تست رسیده یک سطح کافی است.

“که فقط توهم به ساخت اظهارات مانند آن. ما مبارزه شده است هر روز برای PPE,” ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) روز جمعه گفت: با اشاره به تجهیزات حفاظت شخصی. “ما شده اند مبارزه برای تست. … ما حتی نمی باید به اندازه کافی سواب آن را باور یا نه. و ما ramping که تا. اما در سطح ملی می گویند که ما آنچه که ما نیاز داریم و واقعا به هیچ راهنمایی به دولت در سطوح فقط غیر مسئولانه چرا که ما هنوز وجود ندارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه coronavirus جلسات باید تبدیل به عینک از سیاسی شکایت با رئیس جمهور کالایی در برابر مخالفان دفاع از خود “کل” اقتدار و سپس بازی قربانی در هوی و هوس از این کشور را غیر متمرکز ساختارهای قدرت. مشکل در برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت led های مختلف دولت برای فرم قرارداد با همسایگان منطقه ای خود را به نحو منبع انتقادی لوازم مورد نیاز و کمک های اولیه.

“از دو ماه گذشته تنها تایید که دولت از اتکا به دولت فدرال در طول همه گیر احمقانه است (مگر اینکه شاید شما اتفاق می افتد به یک حزبی متحد کاخ سفید)” نوشت: دانشگاه شیکاگو قانون استاد عزیز Huq. “غایب موثر ملی اقدام فشردگی مجوز ائتلاف حاضر متحده برای محافظت از بهداشت عمومی سود و جلوگیری از پسرفت که بی مهابا اقتصادی بازگشایی خواهد اجازه می دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است برای بازگشتن سیاسی مرحله نهایی مسابقات به جای اقتصادی باز کردن. او در حال حاضر گذاشته سرزنش برای امریکا مخمصه در چین و سازمان بهداشت جهانی است. روز جمعه او در توییتی از تماس به “آزاد” چند متحده اجرا شده توسط فرمانداران دموکرات بودند که تمایلی به بلند مستندات با توجه به ناروا مورد نظر در جدول زمانی. سر در گم منتقدان تفسیر توییتهایی به عنوان یک تماس برای باز کردن قیام از یک رئیس جمهور نشسته.

“مغلوب ساختن پیشی جستن یک پوپولیستی را حس ششم برای بهره برداری از سرخوردگی توده ها” اشاره کرد سی ان ان مفسر فریدا Ghitis. “خاموش شدن در حال حاضر تخریب ده ها میلیون شغل ترک بی شماری از آمریکایی ها نیز از درآمد و ترس برای آینده است. تهمت نمی خواهد مسئول برای هر یک از آن.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات