مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ادعا بازرس کل اخراج شد برای این که بخشی از ‘دولت’

کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو عنوان شلیک وزارت امور خارجه بازرس کل در ظاهر تلویزیون در روز یکشنبه, ارتباط او را به “دولت عمیق” و گفت که کسانی که وفادار به دولت باید برود.

استیو Linick چهارم شد بازرس کل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است در دو ماه پس از تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا را استیضاح محاکمه.

“ما تا به حال فوق العاده ای مشکلات با برخی از افراد آن را عمیق دولت است.’ و من فکر می کنم که مناسب است. بنابراین من نمی سوگواری از دست دادن” گفت: آقای ناوارو, مدیر دفتر تجارت و تولید سیاست در ABC این هفته است.

“وجود یک بوروکراسی وجود دارد. و وجود دارد بسیاری از مردم که در بوروکراسی که فکر می کنم آنها به رئیس جمهور منتخب و نه Donald J. Trump,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باور در یک “دولت عمیق” تئوری توطئه که فریم صالح و غیر سیاسی حرفه ای بوروکرات خدمت به کشور خود را با انجام الزامات مواضع خود را به عنوان تلاش برای تضعیف رئیس جمهور.

در شنبه دموکرات تحقیقات به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر شب شلیک Mr Linick آخرین در افزایش الگوی شلیک ناظران بخواهد انداز به عنوان یک تهدید برای ریاست جمهوری خود را.

در مارس رئیس جمهور حذف شد بالا coronavirus watchdog گلن خوب بود که برای نظارت بر دولت کمک مالی پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

او همچنین به اطلاع کنگره که او شلیک بازرس کل جامعه اطلاعاتی ایالات متحده مایکل اتکینسون که نقش مهمی در تحریک استیضاح بررسی است.


کریستی گریم که منجر وزارت بهداشت و خدمات انسانی دفتر بازرس کل نیز اخراج او پس از متهم او را از داشتن تولید “جعلی پرونده” در بیمارستانهای آمریکایی مبتلا به کمبود در خط مقدم از رمان شیوع کروناویروس.

آقای ناوارو یکی از رئيس جمهور حامیان سرسخت ترین و سوار شدید دفاع از دولت و مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس در صبح روز یکشنبه تلویزیون ظاهر مقید هم جو بایدن, باراک اوباما, coronavirus همه گیر و دولت از اقتصاد است.

با گزارش از رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>