مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از گذراندن ماه اعلام ایالات متحده را شکست داد coronavirus و تعهد آن را به زودی خواهد شد “ناپدید می شوند” روز سه شنبه هشدار داد آمریکایی, شیوع بیماری که به کشته شدن حداقل 141,000 در ایالات متحده است به احتمال زیاد به رشد بیشتر وخیم.

“این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود” گفت: به عنوان او دوباره خود را به طور منظم coronavirus جلسات که او bragged دریافت بزرگ تلویزیون کابلی اعتبار.

قابل توجه او التماس آمریکایی ها به سایش پوشش صورت پس از رد عمل به صورت ماه به عنوان بسیاری از هواداران خود گفت: ماسک مورد نیاز محدود خود را به آزادی.

“دریافت یک ماسک. این که آیا شما مانند ماسک و یا دریافت یک ماسک” گفت: آقای ترامپ که ایستاده بود پشت آشنا آبی تریبون به تنهایی و نه با اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار. “آنها یک اثر است.”

قانونگذاران دموکرات از آنها نام خود را به پاسخ آرام و بی اثر و آنها او را مورد انتقاد قرار امتناع از پوشیدن ماسک در مکان عمومی, تا همین اواخر.

به عنوان اعضای هر دو طرف و برخی از دستیاران مبارزه به حتی شروع به صحبت کردن در مورد یک پنجم coronavirus بهبود اقتصادی لایحه رئیس جمهور گفت: کشور را تعطیل نمی کردن دوباره به دلیل آن خواهد بود بیش از حد اقتصادی آسیب می رساند.

دائم خاموش خواهد بود “به طور کامل غیر قابل تحمل” او گفت: به عنوان فقیر چشم انداز اقتصادی همچنان به تحویل او کاهش نظرسنجی شماره خود را در مسابقه در برابر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

“ما می خواهیم برای خلاص شدن از آن … به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم” آقای ترامپ گفت و سپس استدلال واکسن توسعه است که به خوبی در جریان است.

حتی به عنوان ایالات آریزونا فلوریدا و کارولینای جنوبی دیدن خوشه عظیم در تایید موارد جمهور تکرار نشده و یا توضیح داد ادعا می کنند که “این ویروس را ناپدید می شوند”.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را تعطیل روزانه ویروس جلسات در اوایل سال جاری پس از چند ثابت از نظر سیاسی مضر و از جمله زمانی که او پیشنهاد آمریکایی ها می تواند تزریق خود را با مواد ضد عفونی کننده به احتمالا کشتن ویروس. در دیگر او عصبانی با دو زن خبرنگاران قبل از طوفان از باغ گل رز.

اما حتی اگر او بیشتر گیر به اسکریپت نگه داشته و همه چیز کوتاه حدود 25 دقیقه رئيس جمهور با لحظات به مبارز.

“ما در بسیاری از مسائل حق,” او گفت:. “این شرم آور است که آن اتفاق افتاد … چین باید متوقف شده است.”

با وجود اینکه انتقاد توسط دموکراتها و برخی جمهوریخواهان برای چه به آنها تماس بگیرید یک عبارت نژادپرستانه آقای ترامپ دو بار در طول چند دقیقه اول جلسه به نام بیماری “چین virus”.

اما او از عنوان خود در انتقاد از ماسک پوشیدن و بی اعتنا نگرش در مورد تاکتیک های دیگر مانند اجتماعی فاصله.

کاخ سفید در تلاش است برای به تصویر کشیدن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مصرف این ویروس به طور جدی تر. در یک نقطه به عنوان یک خبرنگار رادیو شد درخواست رئیس جمهور در مورد خود “واقعی تر” پیام روز سه شنبه شب رئیس جمهور راننده سرشونو تکون دادن به عنوان خبرنگار صحبت کرد.

در آن صحنه برگشت برای یک شب حداقل به عنوان آقای ترامپ ارائه آمار و ارقام و بستری شیوع بدتر شده است. آن را در میان حتی بیشتر منفی رای گیری برای رئیس جمهور که در حال حاضر مسیرهای آقای بایدن با دو رقم در فقط در مورد هر نظرسنجی ملی و کلیدی را در میدان نبرد متحده با بیش از 6 درصد است.

معاون سابق رئیس جمهور انتقاد رئيس جمهور خود را برای همه گیر پاسخ حتی قبل از آقای ترامپ وارد اتاق جلسه کاخ سفید.

“هیچ کشور انجام داده است آنچه که ما انجام داده ایم راه دور” آقای بایدن گفت: MSNBC. “هیچ رهبری در اینجا … او تسلیم شد.”

رئيس جمهور گفت: “پیشرفت بزرگ” ساخته شده در یک پنجم coronavirus اقتصادی بسته امداد با نمایندگان مجلس و اعضای کارکنان خود را. اما در کاپیتول هیل یکی دیگر از صحنه های بازی.

مجلس سنا خواهان ترک جلسه حزبی که نا امید گرفتن عکس در یکدیگر و مجادله به خبرنگاران در مورد اختلاف نظر در چقدر بیشتر دولت فدرال باید صرف به واکنش نشان می دهند به Covid-19 شیوع.

ساعت قبل از کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: رئیس جمهور نمی خواهد حق وتو هر اندازه ممکن است اگر آن را شامل پول جدید برای تست. او می خواهد بودجه برای “هدفمند تست”. او تعریف آنچه در آن به معنی. Ms McEnany همچنین گفت: رئیس جمهور می خواهد “حداقل $70bn” گنجانده شده است برای کمک به بازگشایی مدارس در پاییز.

کاخ سفید نیز مستقر معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگران به کارولینای جنوبی به بحث در مورد بازگشایی مدارس با آقای پنس گفت: اگر فرزند او هنوز هم در سن مدرسه او را “کاملا” احساس خوب ارسال آنها را به کلاس درس. او نه نشانی کارشناسان پزشکی’ نگرانی هایی است که کودکان می تواند به گسترش این بیماری به گروه در معرض خطر بدون همیشه احساس بیمار.

یک روز در کاخ سفید رخ داد یک مقدار جدی تر تن به عنوان تایید موارد و مرگ و میر ادامه داد: برای صعود وجود داشته اند حداقل 3.8 میلیون موارد تایید شده در ایالات متحده با برخی از تحلیلگران و گفت که شماره می تواند 3 بار به 12 بار بالاتر است.

“این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود” آقای ترامپ گفت: “چیزی که من دوست ندارم گفت: در مورد همه چیز – اما این راه آن است”.

هنگامی که فشرده است که سخن گفتن و اینکه آیا او طول می کشد مسئولیت برای آنچه که او پیش بینی آقای ترامپ مطمئن بود که به تلاش های هر سرزنش.

“فرمانداران در حال کار با من کار با فرمانداران,” او گفت:. “ما در حال کار دست در دست. من فکر می کنم ما همه مسئول است. به نظر من آن را به عنوان یک تیم است.”

بسیاری از دموکرات فرمانداران و برخی از جمهوری خواهان دیدن آن بسیار متفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات