مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اهداف شرکت روسی به اتهام کمک به ونزوئلا صادرات نفت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کارگردانی خود “حداکثر فشار” مبارزات انتخاباتی در ونزوئلا نسبت به روسیه در روز سه شنبه اعلام کرد تحریم ها علیه تجارت و بازاریابی بازوی روس نفت که تحت کنترل دولت روسیه غول نفتی که بیش از افزایش سهم از ونزوئلا دولت خود را متعلق به صنعت نفت و رسید سود از صادرات آن نفت خام است.

سوئیس-ثبت نام روس نفت تجارت “لبه پنجره رساند تا [ونزوئلا] نفت و به طور فعال تلاش برای فرار از” موجود تحریم های ایالات متحده علیه آن انجام کسب و کار با دولت ونزوئلا از نیکولاس مادورو با توجه به یکی از چهار مقام ارشد دولت مقامات که در جریان خبرنگاران در اقدامات جدید.

در ماه های اخیر مقامات ایالات متحده و صنعت تحلیلگران می گویند که روس نفت تجارت شده است مسئول حمل و نقل تا 70 درصد از نفت ونزوئلا به مشتریان خارج از کشور در حالی که اغلب درگیر شدن در مفصل عذر برای پنهان کردن منشاء آن.

این اقدامات را پوشش نمی دهد پدر و مادر و شرکت روس نفت نفت است. رئیس آن ایگور Sechin یک متحد نزدیک ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است و به طور مستقیم تحت نظارت این شرکت در ونزوئلا ، هر دو روس نفت و Sechin تحت محدود تحریم های ایالات متحده مربوط به اوکراین است.

اما مقامات ایالات متحده گفت که این مراحل را جهانی اثر است. اگر چه این تحریم ها به طور مستقیم هدف تنها اموال و منافع در ایالات متحده برگزار شده توسط تجاری فرعی و رئیس آن Didier کسیمیرو “اکثر بانک ها, آیا مستقر در ایالات متحده یا نه” نگاه به آمریکا اقدامات “به راهنمای خود ریسک پذیری” یکی از مقامات گفت.

“این بدان معناست که هر کسی در خارج از ایالات متحده درگیر شدن در هر گونه اقدام از هر گونه فعالیت با [روس نفت تجاری] . . . می شود در خطر بودن تحریم خود را دارند.”

[در ایالات متحده آمریکا در ونزوئلا نفت روسیه یک برنده روشن]

تحریم به عنوان دولت در مبارزات انتخاباتی به زور مادورو از دفتر و جایگزین کردن او با خوان Guaidó منتخب از ونزوئلا قانونی مجمع گذشت یک سال mark با کمی آشکار پیشرفت است.

تحریم بدتر اثرات سال از سوء مدیریت و فساد است که باید فلج ونزوئلا نفت خیز اقتصاد, ارسال میلیون ها نفر از مردم به کشورهای همسایه به این کشور متحمل شدید و کمبود غذا و دارو و سایر ملزومات.

ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر بسیاری از آنها در آمریکای لاتین به رسمیت شناخته اند Guaidó به عنوان ونزوئلا را رئيس جمهور مشروع اما مادورو حفظ کرده است پشتیبانی از بخش های کلیدی از جمله ونزوئلا ،

بعد سه شنبه Jorge Arreaza ونزوئلا وزیر خارجه را محکوم کرد آمریکا حرکت می کند در برابر روس نفت تجاری. “یک جانبه سرکوبگر و اقدامات ما در برابر روس نفت تجاری در حال کارگردانی در برابر صنعت نفت ما آن کارگران و اقتصاد ونزوئلا” او هنوز توییتی. “آنها همچنان به حمله به مردم ونزوئلا در تلاش برای تولید درد و رنج و مشکلات است.”

Guaidó مخالفت جنبش دهکدهای از دست کشش در ماه های اخیر به عنوان برگ برنده دولت — که هنوز به طور رسمی حاضر به یک گزینه نظامی را از روی میز — نگاه برای راه های جدید برای تقویت او است. Guaidó مخفیانه چپ ونزوئلا در ماه گذشته به پشتیبانی ساخت با تور اروپا, کانادا و ایالات متحده که در آن او رئیس جمهور تهمت مهمان در فوریه. 4 ایالت متحده آمریکا.

اگر چه تحریم ها علیه روسیه تجارت نفت در ونزوئلا مطرح کرده اند که چشم انداز افزایش جهانی قیمت نفت, یک مقام گفت که “ما با اعتماد به نفس است که بازار انرژی با ثبات باقی خواهد ماند.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo موضوع مورد بحث در روز جمعه با وزیر خارجه روسیه سرگئی لاوروف در مونیخ که در آن هر دو شرکت در یک کنفرانس یک مقام گفت.

چهار مقاماتی که در جریان خبرنگاران روز شنبه در صحبت خواست نامش فاش نشود اعمال شده توسط کاخ سفید است.

جدید تحریم ها بخشی از آنچه که یکی از آنها به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن دکترین” که به نظر نیمکره غربی بخشی از “منطقه ما تاثیر بگذارد.”

هدف آن است که “اطمینان حاصل کرد . . . رایگان و به طور کامل دموکراتیک” نیمکره این مقام گفت. ایالات متحده خواهد شد “قطعا اجازه نمی دهد extracontinental بازیگران به درون واژگون سازی دموکراسی است . . . و بی ثبات کردن کشورهای همسایه ما.”

برچسب تداعی دکترین مونرو از نزدیک به 200 سال پیش زمانی که رئیس جمهور جیمز مونرو هشدار داد که ایالات متحده نمی خواهد تحمل بیشتر اروپایی استعمار در نیمکره. یک نتیجه فرعی اضافه شده توسط تئودور روزولت در سال 1904 گفت که ایالات متحده در توجیه استفاده از “پلیس بین المللی قدرت” برای سرکوب ناآرامی در امریکا لاتین.

این دکترین مونرو شده است از لحاظ تاریخی مورد بحث در نیمکره که در آن بسیاری از فکر می کنم از آن استفاده شده است برای توجیه مکرر ایالات متحده از مداخله.

در سال 2017 و پس از آن — وزیر امور خارجه رکس Tillerson برانگیخت زمانی که او گفت که ایالات متحده در اجرای دکترین شد “به وضوح . . . یک موفقیت است.” اوایل سال گذشته پس از آن-کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, جان بولتون از آن استفاده می شود در اشاره به ونزوئلا گفت: با اشاره به استقرار دموکراسی.

“در این دولت” بولتون گفت: “ما از ترس به استفاده از عبارت” دکترین مونرو.’ “

تاثیر تحریم های جدید ممکن است آن را سخت تر برای روس نفت تجاری و دولتی نفت ونزوئلا غول PDVSA به حرکت نفت است. اما روس ها در حال حاضر شده است در نظر گرفتن مراحل رسیدگی به آن امکان. قبلا مثلا روس نفت معامله شد یک نهاد که طولانی حمل نفت روسیه به ایالات متحده است. اما در ماه دسامبر آن را به عنوان معامله گر از هر یک از 17.2 میلیون بشکه نفت و محصولات نفتی حمل می شود در اینجا.

“روس ها می دانستند این بود که در آینده و آنها در حال حاضر شروع به در نظر گرفتن مراحل را برای تحریم اجتناب گفت: Russ Dallen یک شریک مدیریت در کاراکاس پایتخت بازارهای مالی و شرکت مشاوره است که آهنگ ونزوئلا نفت است. “این یک بازی شطرنج و روس ها خوب هستند در شطرنج است.”

در سطح جهان روس نفت می تواند به دنبال در اطراف این اقدامات با استفاده از شرکت ها و شرکت های تابعه آن دیگر از روس نفت تجاری برای بازاریابی و فروش. برخی از بزرگترین مشتریان باقی مانده برای ونزوئلا نفت از جمله هند و چین را در گذشته ثابت تمایلی برای صرفنظر کردن از ایالات متحده خواسته است که آنها را متوقف کند.

حتی قبل از تحریم های ایالات متحده و ونزوئلا تولید نفت تضعیف شده بود به سطح دیده نمی شود پس از 1940s. با ساخت بزرگترین مشتری — روس نفت تجارت — “رادیواکتیو” و نشان می دهد که ایالات متحده را هدف دیگر شرکت هایی که به دنبال کشتی ونزوئلا نفت این اقدامات به احتمال زیاد حداقل بیشتر مسائل پیچیده را برای کشور ونزوئلا در حال حاضر آور و انرژی بخش.

Dallen و دیگران گفت که ایالات متحده ممکن است در حال حاضر به دنبال هدف دیگر شرکت هایی که انجام کسب و کار به طور مستقیم با نفت ونزوئلا بخش. کسانی که شامل رپسول اسپانیا و ایالات متحده بر اساس شورون است که ادامه عملیات با وجود تحریم ها از طریق تجدید پذیر مجوز صادر شده توسط وزارت خزانه داری.

“آن را نمی خواهد من تعجب اگر آنها پس از رپسول و شورون,” Dallen گفت.

در بیانیه ای شورون گفت: از آن باقی مانده است یک “مثبت حضور در ونزوئلا است.”

“شورون است . . . ارائه شفافیت حمایت از بیش از 8,800 افرادی که با ما کار می کنند و خانواده های آنها و اختصاص بیش از 100 میلیون دلار در 10 سال گذشته نسبت به متنوع طرح های اجتماعی از جمله تغذیه و پزشکی, کمک های برنامه” گفت: ری Fohr یک سخنگوی شورون. او افزود: “اگر شورون مجبور به ترک ونزوئلا, غیر-شرکت های ایالات متحده را پر کردن جای خالی و تولید نفت ادامه خواهد داد.”

مخالفان ونزوئلا — که تخمین می زند که بخش نفت هنوز هم فراهم می کند مادورو دولت با 25 تا 30 درصد از آن سالانه جریان نقدی — محور تحریم های ایالات متحده آنها خواستار گام دیگری به سمت اقتصادی دیپلماتیک و مالی جداسازی Maduro.

“روسیه و شرکت نفتی روس نفت Trading S. A. شده است تحریم برای اینکه یک همدست دیکتاتوری. این خبر یک پیروزی است!” Guaidó توییتی. “هر کس با پشتیبانی از دیکتاتور و هر كس آنها در هر کجا که آمده باید عواقب.”

Leopoldo لوپز, Guaidó دوم-در-فرماندهی که به دنبال پناهندگی در سفارت اسپانیا در کاراکاس گفت: مخالفان کنترل شورای ملی نیز به دنبال به امکان ابطال روس نفت به قراردادهای موجود در ونزوئلا یک گام است که می تواند منافع روسیه در ونزوئلا در معرض خطر اگر مادورو مجبور است ،

لوپز گفت: دیگر شرکت های خارجی است که انجام کسب و کار با مادورو دولت — از جمله رپسول شورون و هند تکیه — باید “توجه داشته باشید” از تحریم روس نفت در معاملات.

Faiola گزارش از میامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net