مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت برای جلوگیری از انتشار John Bolton کتاب که کاخ سفید می گوید حاوی ‘اطلاعات طبقه بندی شده’

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه پرسید: یک قاضی فدرال برای جلوگیری از فروش یک آینده بگویید-تمام کتاب های سابق مشاور امنیت ملی John Bolton با این استدلال آن است که “مملو از اطلاعات طبقه بندی شده.”

کت و شلوار واصل شد, در واشنگتن, DC, دادگاه فدرال و همچنین مدعی به عنوان دادستان کل ویلیام بر پیشنهاد روز دوشنبه که آقای بولتون و ناشر Simon & Schuster کامل نیست روال پروسه بررسی مورد استفاده توسط تمام دولت برای اطمینان از یک کتاب توسط یکی از دستیاران سابق نیست فاش کردن اطلاعات طبقه بندی شده و یا به دور ملی ،

“(بولتون) رخ داد یک معامله با ایالات متحده به عنوان یک وضعیت اشتغال خود را در یکی از حساس ترین و مهم امنیت ملی موقعیت خود را در دولت ایالات متحده و در حال حاضر می خواهد به دبه در مقرون به صرفه است که توسط یک جانبه تصمیم گیری که prepublication بررسی فرایند کامل است و تصمیم گیری برای خود را که آیا اطلاعات طبقه بندی شده باید ساخته شده” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نوشت: به دادگاه.

رئیس جمهور روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که او انتظار می رود آقای بولتون اگر او تصمیم به حرکت به جلو با برنامه شروع به فروش کتاب در هفته آینده روبرو می شوند “جنایی مشکلات است.”

“او ماند برای مدتی کوتاه و احساس کردم که آن را مناسب است که او بماند دیگر هیچ. من تحت تاثیر قرار گرفته” آقای ترامپ گفت: از سوم او را مشاور امنیت ملی او ادعا می کند که از کار اخراج شدند. آقای بولتون می گوید داستان از او در کاخ سفید خروج متفاوت است.

“اگر او نوشت: یک کتاب, من نمی توانم تصور کنید که او می تواند به دلیل این که بسیار اطلاعات طبقه بندی شده. حتی مکالمات با آنها به شدت طبقه بندی شده” به رئيس جمهور است. “به من گفت که به دادستان کل قبل از. من خواهد شد در نظر گرفتن هر مکالمه با من به عنوان رئیس جمهور بسیار طبقه بندی شده. به طوری که بدان معنی است که اگر او نوشت: یک کتاب اگر کتاب می شود او را شکسته و قانون است. و من فکر می کنم که او می توانست جنایی مشکلات. بنابراین من امیدوارم” رئیس جمهور اضافه شده است. “شاید او نمی گفتن حقیقت است. او شناخته شده نیست برای گفتن حقیقت بسیاری.”

رئیس جمهور ارائه هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا.

“بنابراین ما باید برای دیدن آنچه که این کتاب همه چیز در مورد. اما شما می دانید بسیاری از مردم ناراحت هستند با او برای نوشتن کتاب” آقای ترامپ روز دوشنبه گفت:. “بسیاری از مردم بسیار عصبانی با او برای نوشتن یک کتاب است.”

یا نه هر رئیس جمهور می تواند در حالی که استدلال خود را در هر مکالمه است, طبقه بندی, بلوک فروش یکی از دستیاران سابق این خاطرات در حال حاضر خواهد شد تا سیستم به دادگاه.

اکثر دانشمندان حقوقی تماس در روز شنبه شک کاخ سفید پیروز خواهد شد با فدرال قضات اما یکی اشاره کرد دادگاه را طولانی طرفه با اجرایی شعبه امنیت ملی مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات