مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش می یابد و در fracking قصد دارد پس از اعتراض به صورت نهفته ملت ناواهو

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کوتاه آمد و اجازه می دهد زمان بیشتری برای نظرات در نظر دارد به اجاره زمین های عمومی به شرکت های نفت و گاز پس از خشم که جوامع قبیله ای خواهد بود که بیشتر تحت تاثیر قادر به پیوستن به برنامه ریزی “مجازی” جلسات و هستند که به شدت تحت تاثیر coronavirus.

وزارت کشور (DOI) وزیر دیوید برنارد توافق در روز چهارشنبه به گسترش دوره نظر در برنامه ریزی برای حفاری مناطق اطراف چاکو کانیون پارک تاریخی در نیومکزیکو.

هفته گذشته اداره مدیریت زمین (پل بخشی از DOI برگزار شد یک سری از زوم جلسات – با وجود این واقعیت است که بسیاری از جوامع بومی آمریکا در منطقه را محدود کرده اند دسترسی به اینترنت است. یک کمیسیون فدرال ارتباطات گزارش که کمتر از نیمی از خانواده ها در سرزمین های قبیله ای دسترسی به پهنای باند ثابت خدمات.

ملت ناواهو که بسیاری نهفته fracking برنامه در حال حاضر پیشی نیویورک به عنوان منطقه با کمترین تعداد از coronavirus موارد سرانه در ایالات متحده است.

ملت ناواهو جمعیت حدود 173,000 مردم در سراسر سرزمین های خود در آریزونا و یوتا و نیومکزیکو. قبیله 4,153 مورد تأیید و 144 مرگ و میر ناشی از Covid-19.

بحران وادار پزشکان بدون مرز – که به طور معمول کار در مناطق جنگی – ارسال به یک تیم به ملت ناواهو اولین بار این سازمان انجام داده است تا در آمریکا.

این Chaco Canyon منطقه است خانه را به هزاران نفر از مقدس اجدادی سایت مردمان بومی از جمله هوپی نوجو و زونی پوبلوو. آن را به نام یک میراث جهانی یونسکو در سال 1987.

Pueblo, Bonito, Chaco در فرهنگ ملی و تاریخی پارک, New Mexico (ویلیام نقره ای/Shutterstock)

در بیانیه ای به مستقلغذا و آب اقدام سازمان مارگارت Wadsworth گفت: “این فرمت یک پیروزی برای جوامع مبارزه برای محافظت از Chaco و افرادی که سلامت و رفاه تهدید هستند بیشتر fracking. اداره مدیریت زمین باید این تصمیم در وهله اول.

“ملت ناواهو شده است ویران COVID-19 همه گیر و نمی تواند به طور معنی داری شرکت در جلسات که در آن صدای خود خواهد بود ضروری است. وظیفه واقعی برای پل است که برای ایجاد یک برنامه قرار می دهد که حفاظت از هوا و آب و بهداشت و نه منافع نفت و گاز شرکت های بزرگ.”

پل “فارمینگتون Mancos-گالوپ مدیریت طرح” شامل 4.1 m هکتار و پیشنهاد می کند تا از 3200 چاه های نفت و گاز در 15 سال آینده. “پل زیست محیطی تاثیر بیانیه ای پیش بینی کرد که 75,000 هکتار مختل خواهد شد بیش از دو دهه آینده 60 درصد از آن باقی خواهد ماند مختل پایان پروژه” اتحادیه دانشمندان نگران اشاره کرد.

جلسات عمومی بخشی از فرایند دموکراتیک تصمیم گیری زمانی که آن را می آید به زمین های عمومی. هفته گذشته اولین “نشست مجازی” – که تا به حال زوم و شماره گیری در گزینه فرو رفته بود با مشکلات فنی. برخی از تماس گیرنده به نظر می رسید به مبارزه با فقیر تلفن پذیرش و دیگر جنبه های فنی.

پل معاون پالیسی و برنامه های ویلیام پری Pendley حال توصیف جلسات آنلاین بیش از نفت حفاری طرح به عنوان یک راه “برای کاهش ردپای کربن ما”.

تعدادی از افرادی که پیوست تماس ساخته عاطفی درخواست برای BLM به گسترش دوره نظر عمومی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. صدها نفر از دیگر قبیله ای و سیاسی و حفاظت از رهبران همچنین خواستار یک فرمت.

ملت ناواهو شورای نماینده دانیل Tso گفت: در اوایل این ماه که Covid-19 همه گیر کرده بود مانع از آن شد که قادر به به طور کامل درگیر در این فرآیند و پرسید: برای این دوره نظر به تعویق افتاد.

روز چهارشنبه وزیر کشور دیوید برنارد گفت: او را تمدید دوره نظر برای حفاری در نظر دارد “به احتمال زیاد برای 120 روز” پس از دیدار با رهبران از ملت ناواهو و همه پوبلو شورای حکام. 90 روز دوره نظر عمومی برنامه ریزی شده بود به پایان رسید و در 28 مارس.

آقای برنارد گفت: Albuquerque Journal که “بدیهی است که این بیماری همه گیر یک موضوع است” و گفت که او تا به حال شده است “نقل مکان” در سفر خود به منطقه و صحبت با بومی رهبران. “من پیش بینی است که نیاز تمدید خواهد شد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>