این DHS 54 صفحه گزارش مقامات دولتی به مراحل خاص به اجرای محدودیت های سخت مانند تعلیق مجرمین و دنبال مدنی جریمه, اما آن را ارائه چند جزئیات در زمانی و یا چگونه است که اتفاق می افتد. اداره مهاجرت و گمرک این گزارش گفت: با وزارت دادگستری “به تحقیق و تعقیب مالکیت معنوی نقض در تمام سطوح از زنجیره تامین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته نام در وزارت امنیت داخلی و سازمان های دیگر برای نگاه به قاچاق و فروش کالاهای تقلبی در وب سایت های شخص ثالث. او گفت: در یک یادداشت در ماه آوریل که سرقت کالا حساب برای حدود 500 میلیارد دلار در تجارت جهانی هر سال حدود 20 درصد از این تضعیف آمریکا حقوق مالکیت معنوی.

یک سخنگوی آمازون گفت: این شرکت با سرمایه گذاری بیش از 400 میلیون دلار برای محافظت در برابر تقلب و با اشاره به شرکت اعلام تعهد به شروع گزارش همه تایید جعل کنندگان به سازمان های اجرای قانون.

“آمازون ضد جعل و تقلب تلاش به بهترین در کلاس است اما ما تشخیص آنها کامل نیست و [شرکت] ادامه خواهد داد به نوآوری و کار با سیاستگذاران و اجرای قانون برای محافظت از برندها و مشتریان این شرکت در بیانیه ای گفت.

EBay و Alibaba بلافاصله پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید.

علامت گذاری مورگان اقدام کمیسر گمرک و حفاظت از مرزها گفت: این سازمان تا به حال کشف و ضبط حدود 1.5 میلیارد دلار از کالاهای تقلبی از جمله خودرو کیسه هوا و داروسازی و الکترونیک در سال گذشته است. حدود 90 درصد از کسانی که محموله آمد از خارج از کشور است.

در همه سازمان های فدرال ره تقریبا 28,000 محموله های حاوی کالاهای تقلبی در 2019.

“برای تمام اهداف عملی این e-commerce هاب اساسا برای خشک پاک کننده ها ، تقلبی” پیتر ناوارو بالا تجارت مشاور کاخ سفید گفت: در طول یک جمعه-بعد از ظهر کنفرانس خبری. “محوری توصیه به دریافت e-commerce هاب به قبول سهم خود را از مسئولیت است.”

کارشناسان در مالکیت معنوی می گویند گسترش سیستم عامل های آنلاین ساخته شده است آن را سریع و آسان برای شخص ثالث تجار برای تبلیغ و فروش کالاهای تقلبی به مصرف کنندگان در سراسر جهان است. Reining در یک مشکل این قدر گفتند را جارو تلاش های فدرال, سازمان های اجرای قانون و نهادهای دیگر.

“این است که همیشه در حال تحول مشکل است که نیاز به عمل” گفت: Dyan Finguerra-DuCharme یک وکیل در پریر Cashman شرکت که تمرکز در مالکیت فکری و علامت تجاری دادخواهی. “این فقط مرد فروش جعلی لوئیس کیسه افتتاح نمود در گوشه خیابان دیگر.”

پست به تازگی در بر داشت knockoffs فروخته شده در آمازون از جمله تقلید از هرمس دستبند افتتاح نمود لوئیس کیف های دستی و گوچی کمربند. این شرکت می گوید آن را با استفاده از “ابزار پیشرفته برای مبارزه با بد بازیگران” و بیش از 5000 کارکنان اختصاص داده شده به حفاظت از فروشندگان و مصرف کنندگان در برابر تقلب و سوء استفاده از آن را نیز به طور فزاینده درخواست های تجاری به کمک آن شناسایی و حذف لیست ترویج محصولات تقلبی.

جف استین و جی گرین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im