مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘نامحدود’ گسترش مرز محدودیت های که جلوگیری از پناهجویان از ورود ما

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به “نامحدود” گسترش مرز محدودیت های که جلوگیری از پناهجویان و مهاجران از ورود به آمریکا در طول coronavirus همه گیر و یا تا زمانی که مقامات دولت تعیین می کند که محدودیت های “دیگر لازم است”.

فرمت زیر مارس منظور از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که تحمیل 30 روز بسته به همراه آمریکا و مکزیک و کانادا مرز اما آژانس تمدید اندازه گیری در ماه آوریل برای یک ماه دیگر. آخرین حرکت نگه می دارد و این محدودیت در محل از طریق حداقل ژوئن — جلوگیری از پناهجویان و مهاجران از ورود ما تحت پوشش یک مسئله بهداشت عمومی در طول coronavirus بحران است.

CDC مقامات را بررسی حکم “هر 30 روز” یک بار اندازه گیری می رود به اثر در 21 مارس. آن “باید در اثر باقی می ماند تا زمانی که CDC مدیر تعیین می کند که خطر بیشتر معرفی Covid-19 به ایالات متحده از تحت پوشش بیگانگان متوقف شده است به یک خطر جدی برای بهداشت عمومی” — اما آن را نشان دهنده یکی دیگر از سخت تندرو سیاست های مهاجرتی اعمال محدودیت های شدید بر مردم وارد آمریکا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در روز سه شنبه 40 کارشناسان بهداشت عمومی از جمله سابق CDC مقامات نوشت: به CDC مدیر رابرت Redfield و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر نخوری دولت “فریبنده بهداشت عمومی منطق” و اصرار مسئولان به لغو سفارش.

آقای ترامپ اتحاد خود را توجیه تهاجمی ضد مهاجرت را در دستور کار خود تا حد زیادی شکل گرفته توسط مشاور استفان میلر با استناد به بهداشت عمومی قوانین به گسترش خود را محدود سیاست های مهاجرتی در طول بیماری همه گیر.

وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت که منظور “شده است یکی از مهم ترین ابزار این بخش استفاده می شود برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس برای محافظت از مردم آمریکا” — هر چند بیش از 1.5 میلیون آمریکایی آلوده شده اند پس از شروع شیوع بیماری با انتقال از جامعه گسترش و مسافرت های بین المللی از آسیا و اروپا است.

منتقدان استدلال می کنند که تلاشهای دولت را به شدت تحت تاثیر این است که مردم در حال فرار از بحران انسانی شده اند قادر به ورود به ایالات متحده. از ماه مارس تنها دو نفر اعطا شده است, وضعیت پناهندگی در مرز جنوبی.

سه نفر دیگر باید در انتظار پناهندگی موارد در حالی که بیش از 50 دیگران تبدیل شده است که به دور از ورود به آمریکا.

Andrea Flores, معاون مدیر سیاست های مهاجرتی برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت که “این در حال حاضر نامحدود محدودیت باید چیزی برای انجام با مهار گسترش Covid-19.”

“رئیس جمهور این است که خم جهنم در بهره برداری از بحران بهداشت عمومی برای رسیدن به اهداف طولانی برگزار شد با هدف پایان دادن پناهندگی در مرز” او در بیانیه ای گفت. “او همچنین دو برابر را در ترس در برابر مهاجران بسیاری از آنها ضروری کارگران در طول این بحران است. آیا نمی شود فریب خورده: trump’s هدف این است که برای محافظت از سلامت ما آن را برای ایجاد بخش و پیشبرد دستور کار سیاسی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>