مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به تعلیق بسیاری از آن کمک های انسان دوستانه به یمن به عنوان بخشی از یک واکنش بین المللی به محدودیت های جدید اعمال شده توسط ایران مرتبط یمن, مقامات گفت.

در نظر گرفتن این حرکت توسط یکی از یمن بزرگترین اهدا کنندگان که در صورت اجرا می تواند بدتر در حال حاضر وخیم شرایط تأکید چالش مدیریت کمک های اولیه عملیات در مناطق تحت کنترل شورشی جنبش است که خصمانه به غرب است.

یک مقام وزارت خارجه گفت که ایالات متحده ساخته شده است تصمیم نهایی بود اما هماهنگی با دیگر اهدا کننده سازمان ملل و سازمان های امدادی در پاسخ های ممکن به 2 درصد “مالیات” در پروژه های کمک و دیگر اقدامات جدید در عصری برای اداره یمن توسط حوثی ها باشد.

“ما در یک وضعیت ناگوار و ما در تلاش هستیم تا کار را مشکل خواند و گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly. “اگر چنین اقدامی گرفته شد آن خواهد بود که مجبور اساسا بی سابقه حوثی obstructionism.”

آیا ایالات متحده و دیگر کمک کنندگان باید تعلیق و یا کاهش کمک های حوثی در مناطق تحت کنترل خواهد بود یک سوال اصلی که کشورهای کمک کننده و کمک به گروه های ملاقات در بروکسل در هفته آینده.

مقامات آشنا با این مباحث می گویند برگ برنده دولت در حال حاضر به اطلاع سازمان های بشردوستانه که از تعلیق اگر نهایی خواهد اثر را 1 مارس. ایالات متحده آمریکا ارائه شده $746 میلیون نفر در یمن کمک مالی 2019.

بالقوه توقف نجات بخش کمک می آید به عنوان امید برای مذاکره و پایان دادن به درگیری شده اند پیچیده عود در خشونت بین شورشیان که برای دریافت کمک از ایران و یمن نیروهای مورد حمایت عربستان سعودی و دیگر خلیج فارس. زمان آغاز جنگ در سال 2015 زمانی که عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی شروع به مجازات هوایی علیه شورشیان کرده بودند بیش از صنعا, پایتخت یمن.

این حرکت ممکن است همچنین همزمان با افزایش تنش با ایالات متحده در ایران است که اعتقاد به ارائه حمایت نظامی برای حوثی ها باشد. کاخ سفید اعمال می شود که “حداکثر فشار” مبارزات انتخاباتی در ایران است که شامل مجازات تحریم ها با هدف, در بخش, در وادار کردن تهران برای پایان دادن به حمایت خارجی از گروههای مسلح.

[عربستان سعودی و یمن و شورشیان ساخت نادر پیشرفت در مذاکرات صلح. سپس جدید خشونت هایش.]

بشردوستانه مقامات که در حال حاضر قطع کمک با توجه به حوثی محدودیت توصیف اخلاقی مملو وضعیت که در آن آنها اذعان دارند که کشور های کمک کننده نیاز به اطمینان حاصل شود مالیات دهندگان بودجه کمک به درستی تحویل داده اما همچنین نگران است که در مقیاس بزرگ سیستم های تعلیق را تشدید شرایط برای کشور ،

“آنچه ما واقعا می خواهید انجام دهید این است مطمئن شوید که مردم نمی صدمه” ارشد U. N. رسمی در یمن گفت: همچنین صحبت در خواست نامش فاش نشود. “اما ما می دانیم که ما مشکلات بسیار بزرگ.”

سازمان ملل متحد فراهم می کند کمک های غذایی به بیش از 12 میلیون نفر در ماه در یمن بود که بسیار ضعیف و حتی قبل از جنگ در گرفت. مبارزه با کاهش تجارت و اقتصادی تحول باید همه کمک به گسترده گرسنگی و بیماری است.

بحث در واشنگتن در مورد پتانسیل تعلیق نیز ممکن است منعکس کننده شک و تردید در مورد اینکه آیا سازمان ملل متحد و گروه های کمک می مدیریت ریسک کمک انحراف. افزایش نیاز در میان یمنی باعث شده است تا سازمان ملل متحد به مقیاس کمک به یمن عملیات در سال گذشته نما یکی دیگر از چالش برای مدیریت و ارائه منابع.

U. N. مقامات می گویند آنها با تلاش برای جلوگیری از انحراف از کمک های حوثی مقامات که آنها بر این باورند که کمک به فروش می رسد در بازار سیاه و یا قریب آن را به مبارزان. سال گذشته سازمان ملل متحد به طور موقت به حالت تعلیق بخشی از یک برنامه در صنعا پس از حوثی مقامات رد یک سیستم ثبت نام طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که کمک به آن در نظر گرفته شده بهره مند.

فقط در ماه گذشته سازمان ملل متحد گفت که یک کمک انبار در یک حوثی کنترل منطقه را غارت کردند.

کمک های سازمان را نیز در مواجهه با مشکلات در مناطق کنترل شده توسط عربستان سعودی حمایت رییس دولت, اما کسانی که شده اند کمتر چشمگیر, کمک, مقامات می گویند.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا ایالات متحده تعلیق خواهد تاثیر بودجه برای U. N. برنامه های کمک در یمن و یا تنها کمک های ارائه شده از طریق کوچکتر کمک گروه. رویترز پیش از این گزارش که به کاهش کمک های بین المللی به یمن شد به احتمال زیاد به دلیل حوثی محدودیت.

بسیاری از سازمان های امدادی می گویند که آنها انجام داده اند “غیر ارادی کاهش” در یمن به دلیل تازه شکل گرفته حوثی دستگاه که نظارت کمک است و تاخیر در تصویب سفر برای رهایی کارگران و طرح های خود را.

سازمان ملل و دیگر مقامات نیز استناد به افزایش آزار و اذیت و حتی بازداشت کارگران کمک حوثی ها در مناطق تحت کنترل. یکی کمک کارگر آشنا با عملیات در یمن گفت: چنین دشمنی وجود دارد رسیده است “زمین تب.”

اما او توضیح داده که 2 درصد مالیات به عنوان یک “خط قرمز” که مرکب نگرانی برای گروه های کمک.

در حالی که دیدگاه ها در مورد امکان ایالات متحده تعلیق متفاوت است در کمک های جامعه چند کمک مقامات گفتند که امیدوار است که کشورهای کمک کننده از جمله ایالات متحده اتخاذ یک پاسخ برای به حداکثر رساندن فشار بر شورشیان و احتمالا بی درنگ آنها را به رها کردن برخی از محدودیت.

“ما می خواهیم برای دیدن دیگر اهدا کنندگان گرد هم می آیند در این” کمک کارگر گفت. “در آن نقطه و تنها در آن نقطه می شود آن را خوب به تعلیق کمک.”

متحد بین المللی موضع هنوز پدید آمده در میان اهدا کنندگان بالا به یمن.

Abdullah al Rabeeah که سر KSRelief, عربستان سعودی دولت کمک سازمان را محکوم کرد حوثی محدودیت اما گفت که پادشاهی بود و نه در حال حاضر با توجه به تعلیق.

“اگر ما از ما هستند از اینرو مردم یمن; ما نیست از اینرو داعش,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد مخالف دیدگاه ها در میان آمریکا و متحدان در مورد کمک سیستم تعلیق این مقام وزارت خارجه تاکید کرد که “هیچ تصمیمی گرفته شده است” و این که “ما هنوز در حال کار با شرکای ما” به تلاش برای تغییر پویا بر روی زمین است.

آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی پاسخ نمی دهند به درخواست های متعدد برای بحث در مورد وضعیت در یمن اما ارائه یک بیانیه گفت که به عنوان یک مالیات دهندگان بودجه سازمان از آژانس انتظار “در ایالات متحده آمریکا کمک ارائه می شود بدون مانع به کسانی که برای آنها در نظر گرفته شده است . . . که در ادامه به تحمل فشار از این جنگ است.”

کریم فهیم در استانبول کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im