مقامات کار تحت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin که باید تصویب 10 میلیارد دلار وام گفته اند مقامات ارشد در USPS در هفته های اخیر است که او می تواند با استفاده از وام به عنوان اهرم فشار به دولت نفوذ بیش چقدر این سازمان اتهامات عنوان شده برای ارائه بسته ها و نحوه مدیریت منابع مالی خود را با توجه به دو نفر که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که مذاکرات اولیه هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته برای سال در برابر آنچه که او می بیند به عنوان سوء مدیریت در خدمات پستی است که او معتقد به بهره برداری رسیده توسط سایت تجارت الکترونیک مانند آمازون و به دنبال تغییر چقدر این سازمان اتهامات عنوان شده برای تحویل بسته. (آمازون بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

در زیر 2 تریلیون دلار coronavirus محرک امداد گذشت ماه گذشته وزارت خزانه داری مجاز به وام 10 میلیارد دلار به USPS که می گوید آن را نمی ممکن است قادر به ایجاد حقوق و دستمزد و ادامه سرویس ایمیل بدون وقفه در ماه سپتامبر گذشته. Mnuchin را رد کرد و هر دو حزب در مجلس سنا پیشنهاد به خدمات پستی یونان در بحبوحه مذاکرات بیش از, که قانون, ارشد تهمت رسمی دولت و کنگره رسمی که قبلا گفته شده این پست.

قرض گرفتن شرایط تنها بحث شده است در میان هر دو سازمان های رهبری و ساخته شده است نه عمومی به دلیل خدمات پستی نشده رسما درخواست وام دو نفر آشنا با این موضوع گفت. Mnuchin هنوز هم می تواند تصمیم به دنبال شرایط دشوار به عنوان سپتامبر مهلت اتمام برسد. خدمات پستی را به استفاده از کل 10 میلیارد دلار وام در یک زمان اما می تواند قرض گرفتن تا این مبلغ در هر زمان داده شده.

در گفتگو با ارشد USPS پرسنل مقامات وزارت خزانه داری گفته اند که آنها علاقه مند به بالا بردن نرخ خدمات پستی را پر سود بسته کسب و کار خود را تنها منطقه سودآوری در سال های اخیر است. وزارت خزانه داری همچنین می تواند نظر همه بزرگ پستی قرارداد با بسته بندی شرکت ها برای فشار بیشتر در حاشیه تحویل.

مقامات وزارت خزانه داری گفته اند که آنها ممکن است فشار آژانس به تقاضا سخت تر امتیازات از قدرتمند خود پستی اتحادیه های کارگری — در میان بخش عمومی اتحادیه های کارگری است که هنوز هم حفظ اهرم قابل توجهی در مذاکرات با دولت است.

مقامات همچنین گفت Mnuchin می خواهد قدرت را به نقد و بررسی استخدام تصمیم گیری در آژانس ارشد سطوح از جمله انتخاب های بعدی postmaster طور کلی تصمیم گیری است که تا به حال شده است از چپ به خدمات پستی را از پنج عضو هیئت مدیره استانداران است.

USPS سخنگوی دیوید Partenheimer تایید در یک ایمیل که این سازمان و وزارت خزانه داری را آغاز کرده اند که “بحث های مقدماتی” بیش از وام اما که خزانه هنوز پرسید: “به اعمال هر یک از این شرایط است که قرض گرفتن قدرت.” او کاهش یافته است می گویند که آیا این یا هر شرایط دیگری بودند که مورد بحث است.

یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت که این گروه آغاز شد, بحث های مقدماتی در شرایط وام اما هشدار داد که خیلی زود به اظهار نظر در مورد آن گفتگو.

آمازون نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

خدمات پستی بارها کشیده شده بر روی یک باز 15 میلیارد دلار خط اعتباری کنگره مجاز نزدیک به 30 سال پیش به این سازمان منابع مالی را فشرده شده توسط وفات سنتی پست الکترونیکی کسب و کار و افزایش هزینه های بازنشستگی. که وام می آید و بدون هر گونه شرایط و نرخ بهره پایین است. USPS پرداخت کردن بدهی در سال های اخیر اما هرگز به طور کامل پرداخت کردن وام. در آوریل 1, خدمات پستی قرض گرفته شده یکی دیگر از 3 میلیارد دلار برای کمک به آب و همه گیر آوردن آژانس تا $14.4 میلیارد دلار از این خط اعتباری.

معمولا آژانس, کسب و کار تصمیم گیری ساخته شده توسط آن حکام که توسط رئیس جمهور منصوب و یک نهاد مستقل به نام پستی در کمیسیون تنظیم مقررات که تضمین می کند که خدمات پستی اتهامات نرخ خدمات خود را که در پوشش هزینه های خود را.

اگر Mnuchin بودند برای به دست آوردن کنترل بیشتر از طریق وام جدید کشت از خدمات پستی تصمیم گیری در مدیریت از جمله شرایط اصلی قرارداد و چانه زنی جمعی استراتژی می تواند نیاز به خزانه را تصویب. استخدام و اخراج از مدیران ارشد می تواند مورد نیاز برای اجرا توسط خزانه دو نفر آشنا با این موضوع گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است هدف در خدمات پستی پس از او در اوایل تصدی در ابتدا اصرار آژانس به دو برابر نرخ آن اتهامات آمازون و شرکت های دیگر برای تحویل.

آژانس نابود شده است کاهش در کلاس اول ایمیل در دهه های اخیر اما یک نقطه روشن شده است تحویل بسته. خدمات پستی در رقابت با شور و نشاط با UPS و فدرال اکسپرس و حتی خود آمازون سرویس تحویل و این تخصص در “آخرین مایل” تحویل به مشتری در صفحه اصلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن غالبا تکرار این ادعا که بالاتر از نرخ بسته در اینترنت شرکت های حمل و نقل — آمازون در خاص — می تواند سهولت خدمات پستی را مشکلات مالی. خدمات پستی بارها و بارها به دفاع از تنظیم آن با e-commerce غول پیکر, گفته می شود نرخ عادلانه برای خدمات آن را فراهم می کند در یک محیط بسیار رقابتی.

بالاتر نرخ خدمات پستی می تواند صدمه دیده است USPS مصنوعی بالا بردن قیمت آن بالاتر از کسانی که از UPS و فدرال اکسپرس تحلیلگران می گویند. این امر همچنین آمار آمازون به دلیل شرکت قرارداد “آخرین مایل” تحویل بیشتر از رقبای خود است.

یو پی اس سخنگوی کارا گرهارد راس در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای به نام خدمات پستی “یک شریک مهم برای ما در ارائه به جوامع” به خصوص در طول بیماری همه گیر.

“در همان زمان USPS بهره مند از نوسازی هر دو هزینه های خود را attribution روش برای منعکس دهه گذشته رشد در بسته رقابتی بازار,” او گفت:.

فدرال اکسپرس در بیانیه ای گفته است: “طولانی پشتیبانی” پستی اصلاحات به خدمات پستی “توانایی سازگاری و رونق در یک سرعت در حال تغییر بازار است.”

“فدرال اکسپرس همواره از کنگره خواست به USPS مدیریتی انعطاف پذیری مورد نیاز برای رقابت موثر” شرکت گفت: “در حالی که همچنین نگه داشتن آن پاسخگو به همان قوانین نیروهای بازار و مشوق های خود را به عنوان بخش خصوصی رقبا است.”

آشنا ایمیل حامل در USPS را یاد آبی و سفید کامیون ادامه داد: ارائه ایمیل و بسته به یک کشور تحت قرنطینه. خدمات پستی باقی مانده حیاتی مجرا از اطلاعات رو به نسبت جمعیت نیست که آنلاین.

یک خدمات پستی گفت: 1,219 کارگران خدمات پستی را 630,000 نفر نیروی کار دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. چهل و چهار کارگر فوت کرده اند با توجه به آمریکایی پستی اتحادیه کارگران یکی از چند کار گروه است که نشان دهنده USPS کارکنان.

خدمات پستی طرح ریزی یک 13 میلیارد دلار کسری بودجه در این سال به دلیل همه گیر با ایمیل با حجم پایین در حدود 30 درصد از ویروس مجبور کسب و کار به مقیاس تبلیغات کاتالوگ ها و ایمیل های دیگر. یک پرش در بسته تحویل به خانه نشین مشتریان است نه به طور کامل جبران آن ضرر و زیان است.

Postmaster کلی مگان برنان خواسته قانونگذاران این ماه برای 89 میلیارد دلار کمک مالی که شامل کمک های مالی برای جبران ضرر و زیان به دلیل همه گیر پول جدید برای نوسازی و $39 میلیارد دلار در بازسازی بدهی.

خدمات پستی را از گرفتاری به تازگی جلب توجه قانونگذاران در هر دو طرف. بهداشت ، بیل کسیدی (R-لا.) گفت: اهدا کنندگان در یک تماس در هفته گذشته که او می خواست پستی اتحادیه های کارگری به سازش در حقوق و مزایای برای کمک به خدمات پستی را از امور مالی. رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) گفت: امداد برای خدمات پستی باید بخشی از یک “مرحله چهارم” بسته محرک.

در دفتر بیضی جلسه بیش از یک سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح به دستیاران آنچه که او به عنوان اختلال از خدمات پستی و تصریح کرد دیرینه نارضایتی در مورد هزینه اثر بر مالیات دهندگان آمریکایی به گفته یکی از ارشد سابق دولت رسمی حاضر در جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها خواستار تغییرات به آژانس ساختار مالی. Mnuchin زمان بر علت شده و بارها و بارها در جریان راه حل های بالقوه این مقام سابق گفت.

“مردم در اطراف [Mnuchin] فکر کردم آن را به مردم تلاش کرده اند به این رقم را برای سال, و آن را بسیار سیاسی به چالش کشیدن” این مقام سابق گفت.

اما وزیر خزانه داری است که تا کنون یافت حرفه ای کارکنان در خدمات پستی است که در برابر تلاش های خود را در تغییر است. Mnuchin ایجاد یک نیروی کار که منتشر 74-صفحه مطالعه در سال 2018 که به نام برخی از همان تغییرات خزانه داری ممکن است بپرسید در حال حاضر یعنی برش هزینه های نیروی کار بازسازی شخص ثالث موافقت نامه خدمات و افزایش نرخ بسته.

“نیاز به افزایش قیمت ها, کاهش هزینه های خدمات و یا خروج از کسب و کار برای هر پست محصولات است که تلقی ضروری و خدمات را پوشش نمی دهد خود را به هزینه های مستقیم” این گزارش توصیه می شود.

اما توصیه های رفت و هیچ جا در بخشی به دلیل این سازمان فاقد حد نصاب در شورای حکام. آنها نیز مواجه مخالفان سیاسی در کنگره و در میان صفوف اتحادیه برای محدود کردن پستی راه ها و سایر خدمات است.

در پاییز گذشته Mnuchin ارسال معاونان او در حال حاضر یک هیئت مدیره جدید تا حد زیادی ساخته شده از مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب با یک تخته سنگ از تغییرات است که متصل و شرایط را برای باقی مانده از خدمات پستی را مرسوم 15 میلیارد دلار خط اعتباری شکستن با نزدیک به پنج دهه سابقه سخاوتمندانه از نظر پستی و قرض گرفتن.

اما حرفه ای پستی کارکنان خودداری کردند در شرایط و USPS رهبری به سرعت آنها را رد کرد.

“خزانه داری در حال رفتن به می خواهید برای دیدن برخی از این توصیه های اجرا شده گفت:” پل Steidler یک پستی متخصص در لکزینگتون موسسه محافظه کار اتاق فکر متمرکز بر مسائل امنیتی.

دموکرات ها می گویند Mnuchin خواهد بود اشتباه اگر او تلاش می کند برای تحمیل دقیق شرایط جدید وام.

“اگر Mnuchin می خواهد به بازی این نوع بازی با خدمات پستی, من فکر می کنم وقت آن است که برای خدمات پستی به او بگویید که آنها در حال رفتن به توافق برسند به شرایط غیر قابل قبول است و این بدان معناست که Mnuchin را در دست خود اختلال در خدمات این پاییز” گفت: Rep. Gerald E. کانلی (D-Va.), که صندلی خانه فرعی مسئول پستی نظارت. “من فکر می کنم آن زمان به خیره او را و این سقوط کاخ سفید و کنگره برای تصمیم گیری [اگر ما] رفتن به ایستاده با خدمات پستی به عنوان ما آن را می دانم.

“این ضروری است خدمات و باید چنین رفتار شود. من امیدوارم که خواهد بود که پستی را خیره او را. اگر آنها نمی, آن را به مثابه توزیع بیش از روز به روز مدیریت به وزارت خزانه داری.”

کانلی و تشکر. کارولین B. Maloney (D-n. y.) پیوست Sens. گری پیترز (D-Mich.) و Thomas R. Carper (D-Del.) در مارس 3 نامه به Mnuchin ادعا کنگره نظارت سازمان برای خدمات پستی.

“ما قویا از شما می خواهیم به این وام به خدمات پستی در موقع تحت شرایط عادلانه است که مطابق با هدف مراقبت عمل” در این نامه آمده. “ما انتظار داریم وزارت خزانه داری را به طور کامل مطابق با قوانین فدرال و خودداری از تنظیم هر شرایط که تجاوز در خدمات پستی را قانونی مقامات.”

کارکنان نویسندگان جاش Dawsey و جف استین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات