دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم توییتر از دخالت در سال 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری پس از پلت فرم رسانه های اجتماعی برای اولین بار حقیقت-بررسی یکی از توییت خود و نتیجه آن شامل اطلاعات نادرست است.

حرکت آمد و به عنوان رئیس جمهور ادامه داد: به نشان می دهد در توییتهایی که سابق اوباما در کنگره جو Scarborough مسئول قتل یک عضو ستاد در سال 2001 به عنوان مرد زن مرده التماس برای توییتر به حذف آن پست.

رسانه های اجتماعی غول پیکر را انتخاب کرد صبح سه شنبه توییت توسط رئیس جمهور که در آن او ادعا کرد پست الکترونیکی-در برگه های رای به صورت خودکار “قابل ملاحظه ای جعلی است.”

“جعبه پست الکترونیکی خواهد بود سرقت آراء خواهد بود جعلی و حتی به طور غیر قانونی چاپ و متقلبانه امضا” آقای ترامپ نوشت.


هر چند آن را در زمان 10 دقیقه, توییتر اضافه شده یک لینک به صدای جیر جیر با این کلمات: “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.”

که لینک کاربران را به یک صفحه جداگانه پر از اخبار و توییت از روزنامه نگاران و کارشناسان رد بخش هایی از رئیس جمهور ادعا می کند.

جالب اینجاست که این اولین مورد است که سی ان ان مقاله که خواستار صدای جیر جیر یک “بی اساس ادعا می کنند.” آقای ترامپ برای سال ها به نام شبکه “خبر جعلی” و متهم آن را از مغرضانه بودن در برابر او.

در زیر است که در یک بخش با عنوان “آنچه شما نیاز به دانستن است.”

این ویژگی نقاط گلوله هل دادن به عقب بر رئیس جمهور ادعا می کند در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری:

– “مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به یک انتخابات تقلب.’ اما واقعیت-چکرز می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که پست الکترونیکی-در برگه مرتبط به تقلب انتخابات.

– “مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که کالیفرنیا را ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به “هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد.” در واقع تنها ثبت نام رای دهندگان را دریافت برگه های رای.

– “هر چند تهمت هدفمند کالیفرنیا پست الکترونیکی-در برگه های رای در حال حاضر در حال استفاده در برخی از ایالت ها از جمله اورگان یوتا و نبراسکا.”

رئیس جمهور آمار در حدود دو ساعت بعد از مصرف به توییتر برای متهم کردن رسانه های اجتماعی غول دخالت در سال 2020 انتخابات و تهدید کرده است که او “نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد”.

“آنها می گویند بیانیه من در پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به فساد گسترده و تقلب نادرست است و بر اساس واقعیت-چک کردن توسط Fake اخبار سی ان ان و آمازون واشنگتن پست” آقای ترامپ اضافه شده است.


توییتر تصمیم به شکایت از رئیس جمهور پس از ایم از یکی از خانه سابق مشاوران خواسته این شرکت به حذف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی او همسر اواخر که پلیس محلی حکومت درگذشت و پس از ضربه سر او روی یک میز هنگامی که او در گذشت و با توجه به بیماری قلبی که تا به حال تشخیص داده شده است.

رئیس جمهور برای هفته گرفته شده به توییتر به پیشنهاد سابق فلوریدا خانه عضو مسئول مرگ لری Klausutis که مشغول به کار در فلوریدا دفتر حالی که او در کنگره. تئوری توطئه بود برای اولین بار تحت فشار قرار دادند توسط جناح چپ مخالفان آقای Scarborough اما برداشت شده است توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از سمت راست به دلیل MSNBC صبح میزبان نمایش پیشرو منتقد رئیس جمهور است.

“درخواست من ساده است: لطفا حذف کنید این توییت” Timothy J. Klausutis نوشت: به توییتر رئیس Jack Dorsey.

“من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد – حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آوردن” آقای Klausutis گفت: آقای دورسی در این نامه برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز. “همسر من سزاوار بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im