تهمت متهم مجری تلویزیون از قتل به عنوان coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 100,000

یک زمان وجود دارد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مجری تلویزیونی و جو Scarborough به نظر می رسید بهترین دوستان است.

زمانی که او در حال اجرا بود برای ریاست جمهوری آقای ترامپ اغلب تماس بگیرید و یا به نشان دادن Mr Scarborough شرکت-ارائه شده با میکا برژینسکی ، آقای Scarborough, 57, سابق, عضو جمهوری خواه کنگره خواهد لاف زدن در مورد تماس Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به او ارائه مشاوره و چنین بود خود را درک و دوستی و مقامات در لیبرال متمایل MSNBC گزارش نگران شد.

که در حال حاضر تاریخ باستان. در برخی از نقطه در امتداد جاده Mr تهمت افتاد با آقای Scarborough و Ms برژینسکی و یا حداقل خود را پوشش او.

رئیس جمهور راه اندازی بدنام باطل توییتر حمله Ms برژینسکی 53 ساله در تابستان 2017 ادعا او تبدیل شده بود این زن و شوهر به دور از شب سال نو حزب او به عنوان “خونریزی به شدت از بالابر”.

در آخرین حمله به آقای Scarborough, راه اندازی بیش از تعطیلات روز یادبود و به عنوان تعدادی از ما coronavirus مرگ نزدیک 100,000 آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به مجری درگیر بودن در یک قتل است.

با وجود شواهدی آقای Scarborough کرده و هر قسمت را در سال 2001 مرگ کنگره دستیار لری Klausutis آقای ترامپ توییتی بیش از آخر هفته را به 80 میلیون پیروان: “یک ضربه به او ، بدن در بر داشت زیر میز ؟ چپ کنگره به طور ناگهانی? Big موضوع بحث در فلوریدا…و او یک مهره کار (با رتبه بندی بد). حفظ حفر و استفاده از پزشکی قانونی نابغه!”

در صبح روز یکشنبه رئیس جمهور برداشت تا موضوع را دوباره. “تعداد زیادی از علاقه در این داستان در مورد جو روانی Scarborough. بنابراین یک جوان دونده ماراتن را فقط اتفاق افتاده است به ضعف در دفتر کار ضربه سر او را بر روی میز خود, & بمیرد؟.”

MSNBC میزبان و سابق کنگره جو Scarborough برگ حزب جمهوری خواه

دیلی میل گفت: این چهارمین بار در این ماه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرده بود که آقای Scarborough از کشتن زن جوان است. آن گفت که او درگذشت در سال 2001 در دفتر پس از سقوط و ضربه سر او که پزشکان حکم مرگ او را یک حادثه عنوان یک نتیجه از یک تشخیص آریتمی های قلبی.

آقای ترامپ نظرات موجب فوری ترس و خشم است. واشنگتن پست بالا “واقعیت-جستجوگر” گلن کسلر است که در آینده کتاب در مورد رئيس جمهور سوريه نوشت: “دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن دیوانه توییتهایی نشان می دهد @JoeNBC است, همدستی در قتل, ما کتاب “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را به روی حقیقت’ است کل یک فصل اختصاص داده شده به خود را نادرست حملات در تصور دشمنان است. آینده 2 ژوئن.”

آقای Scarborough و Ms برژینسکی پاسخ نمی دهند به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین صدای جیر جیر. هفته گذشته Ms برژینسکی به دادگاه تجدید نظر به بنیانگذار توییتر جک دورسی به ممنوعیت رئیس جمهور از سایت.

روز یکشنبه او نوشته شده یک تصویر از صفحه اول نیویورک تایمز نشان دادن نام از 1000 از حدود 100000 آمریکایی ها به درگذشت.

“#Trump100K این فاجعه انسانی نمی شود بنابراین بد,” او نوشت. “تاریخ را نمی خواهد نگاه مهربانی را در botched پاسخ به هشدارهای مکرر در طول سال است که این بیماری همه گیر بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de