تهمت متهم دموکرات ‘مسمومیت’ دموکراسی آنها به عنوان حمله به او در طول سال 2020 بحث

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حامیان در ققنوس که دموکرات ها به رهبری “تلاش رقت انگیز” به “سرنگونی” ریاست جمهوری خود و کل دولت فدرال به حزب مخالف به او ضربات خود را از انتخاب مجدد کمپین به دنده کامل.

رئيس جمهور را متهم دموکرات تلاش به “سم” دموکراسی آمریکایی – فقط به عنوان آنها او را متهم به انجام در اوایل پیش نمایش از آنچه وعده داده می شود یک حمله خط توسط جمهوری خواه رئیس جمهور.

او گفت که او تا به حال برای زنده ماندن “بسیار ناعادلانه جادوگر شکار و حزبی … جنگ های صلیبی” به او را قبل از اینکه آشکارا به تمسخر گرفتهاند دموکرات.

“و حدس بزنید چه ؟ آنها شکست خورده او گفت:” با صدای بلند به تشویق. “و ما نظر سنجی شماره امروز بالاتر از آنها همیشه قبل از بوده است.”

“در واقع من فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده بسیاری – درست مثل ما آخرین بار” آقای ترامپ گفت: به بیشتر تشویق.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 شعار انتخاباتی است “نگه داشتن امریکا بزرگ است.” اما او به نظر می رسد در تناقض است که زمانی که او گفت که دموکرات ها با تحقیقات و استیضاح پرس و جو “واقعا به سرقت برده و سه سال از ما.”

رئیس جمهور با راه اندازی این تجمع با کوبیدن “رادیکال” دموکرات او به نام “سوسیالیست” و به حضار گفت او قصد دارد به “بازگشت” در دولت “زیادی” در طول مبارزات انتخاباتی. آریزونا است که در لیست آمده است که می تواند در بازی آمده نوامبر; آقای ترامپ برنده آن در سال 2016 بیش از 3 درصد است.

به عنوان او به طور معمول می کند در رسمی کاخ سفید و کمپین حوادث او را مورد ستایش قرار داد دولت از اقتصاد و برافراشته در برابر روسای جمهور قبلی در طول معاملات تجاری و گفت: “آمریکا دیگر برای فروش.”

آقای ترامپ دوباره اذعان او “عاشق” سیاسی برنامه نویسی در تلویزیون و نشان داد که او در حال مطالعه مقدماتی حزب دموکرات و رای داده. سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ بوده است صعودی; برای دومین بار در سخنان روز چهارشنبه رئیس جمهور با اشاره به او را به عنوان “مینی مایک” یک شات در سابق شهردار ارتفاع. او همچنین تلقی تام Steyer تحت فشار قرار دادند که برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح قبل از آمریکا انجام داد که فقط یک “حرکت تند و سریع.”

“چگونه می خواهم که کار کردن Steyer? شما حرکت تند و سریع” آقای ترامپ گفت: به خنده از جمعیت است.

و او ضربه دموکرات ها و دولت اوباما بیش از HealthCare.gov این سایت که همراه با قانون مراقبت مقرون به صرفه و ادعا خود را 13-year-old son بارون تهمت می توانست طراحی بهتری سایت برای یک زن و شوهر از دلار است. دموکراتها سایت راه اندازی شد با کشت و مشکلات به خجالت از اوباما در کاخ سفید.

آرنج-پرتاب فرمانده کل قوا نیز تا به حال برخی از کلمات سخت برای برخی از متحدین آمریکا رفت که نامش ذکر نشده گفت: آنها اغلب درمان ایالات متحده بدتر از دشمنان خود را.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ققنوس رالی بود که برای اولین بار از سه بار در روز به عنوان بسیاری از که بخشی از سواحل غرب مبارزه و جمع آوری کمک های مردمی نوسان است که آغاز شده و یکشنبه شب به پایان می رسد و بعد از ظهر جمعه با تظاهرات سیاسی در لاس وگاس.

او نیز تیتر یک کمپین تجمع دوشنبه شب در کلرادو اسپرینگز کلرادو.

سواحل غرب نوسان تظاهرات بخشی از گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس کمپین استراتژی انداختن رئیس جمهور به متحده یک روز قبل یا چند روز پیش از سال 2020 مقدماتی.

یک هدف این است که برای اخلال دموکراتیک مسابقه با تشویق هواداران خود در کشورهای که در آن آنها می توانند رای در مخالفت اولیه حزب از ایران با یکی که او را به راحتی برنده, برای عبور. یکی دیگر از کلاسیک مغلوب ساختن پیشی جستن: او می خواهد به متراکم کردن به عنوان بسیاری از خود اولیه آرا به عنوان ممکن است, حتی اگر او فاقد جدی جمهوری خواه رقیب.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد نگه داشتن امریکا تجمع بزرگ در شهر فینیکس, آریزونا (خبرگزاری گتی ایماژ)

رئیس جمهور توقف کوتاه تشویق این رفتار اما اغلب آن را اشاره در مرحله — و قطره در یک خط در مورد مورد نظر خود را دموکراتیک نامزد بودن ورمونت سناتور برنی ساندرز خود توصیف “دموکراتیک-سوسیالیستی است.”

آقای ترامپ خواسته شده بود توسط یک خبرنگار به عنوان او را ترک واشنگتن روز سه شنبه در مورد استراتژی خود را برای بودن در نوادا و در نزدیکی متحده پیش از دموکرات ها’ مهم نوادا قفقاز که رای دهندگان انتخاب دو طرف در روز شنبه.

“من شما را در ساخت یک سخنرانی در نوادا و خواهد شد که احتمالا روز قبل از اینکه من حدس می زنم,” او گفت:. “که به نظر می رسد بسیار موثر است. ما رای بیشتر از هر رییس جمهور وقت در تاریخ در آیووا و نیوهمشایر به عنوان شما را دیدم.”

“و در مورد من رفتم فقط قبل و بعد از من رفت روز قبل در هر دو مورد آیووا و نیوهمشایر,” او گفت: ماده-از-factly. “بنابراین به نظر می رسد موثر باشد.”

رئیس جمهور اعلام کرد که در طول مطالعه دسته روی آسفالته در پایگاه مشترک اندروز در مریلند که او نیز با برگزاری رالی در کارولینای جنوبی قبل از آن دولت Feb. 29 اولیه.

“من رفتن به کارولینای جنوبی – آنها (کمپین کارکنان) کاری که در حال حاضر احتمالا روز قبل از,” او گفت:. “اما شما می دانید ما یک صدا و ما ممکن است به عنوان به خوبی از آن استفاده کنید.”

آقای ساندرز آگهی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن 24 در هر centage امتیاز در نوادا با آقای بایدن پیشرو او فقط بیش از 3 در هر centage امتیاز در کارولینای جنوبی با توجه به متوسط سنجی جدول توسط RealClearPolitics. آقای ساندرز گرفته است 10-نقطه منجر شود در نظر سنجی های ملی با آقای بایدن در حال اجرا با توجه به RealClear.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>