تهمت متهم به تحریک بخش پس از سوال که آیا اجتماعی فاصله خواهد بود اجرا در مساجد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است وجود دارد “می تواند یک تفاوت” در چه اجتماعی فاصله قوانین اجرا در ماه رمضان در مقابل عید پاک خود را در طول نشست خبری روزانه.

از رئیس جمهور خواسته شده بود در مورد متفاوت تعطیلات در روز شنبه پس از او ترجمه محافظه کار نویسنده و مفسر سیاسی د امریکا ږغ اشنا راډیو.

“بیایید ببینید اگر مقامات اجرای اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات برای مساجد در طول ماه مبارک رمضان (23 آوریل-مه 23) مانند آنها کلیساها در طول عید پاک” صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

منتقدان را متهم کرد که رئیس جمهور از ترویج ضد اسلام و بلاغت توسط retweeting بیانیه.

Farhana Khera, مدیر اجرایی, مسلمان حامیان به نام retweet “توهین و خسته کننده در آستانه ماه مبارک رمضان … ما رئیس جمهور را انتخاب می کند به استفاده از انرژی و پلت فرم برای تقویت نفرت کلمات” از صدای جیر جیر اصلی” با توجه به سی ان ان.

“همانطور که اغلب مورد رئیس جمهور است و در عین حال دوباره stoking ضد اسلامی نفرت و کاشت بخش در یک زمان وقتی که او شکست خورده است به انجام کار خود را” آقای Khera گفت.

در طول کنفرانس مطبوعاتی گفت: با صحبت های مختلف رهبران مذهبی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما “”سیاستمداران درمان مذاهب مختلف متفاوت است.”

“سیاستمداران درمان ادیان مختلف متفاوت” او ادعا کرد. “من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است با کشور ما. اما ایمان مسیحی است که درمان بسیار متفاوت تر از آن بود و من فکر می کنم آن را ناعادلانه رفتار.”


آقای ترامپ ساخته شده و ادعای خود را پس از گفت و لحظات قبل از آن “مسائل چیزی نیست که ایمان خود را است.”

“شما می دانید من فقط صحبت با رهبران و مردم که عشق مساجد” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “آنها عشق مساجد! و من همه را به نفع آن است. اما من می گویند که وجود دارد می تواند یک تفاوت. و ما باید برای دیدن چه اتفاقی خواهد افتاد. چرا که من را دیده اند تفاوت زیادی در این کشور است. من دیده ام تفاوت زیادی.”


“بزرگ اختلاف” رئیس جمهور می تواند به ذکر است که صحت سیاسی اطراف آن دین وجود دارد اما در روشن شدن پشت استدلال retweet.

آقای ترامپ می گویند در این جلسه که به گمان او اهل عبادت و رهبران مساجد را حمایت اجتماعی فاصله دستورالعمل اگر آنها هنوز هم در جای خود.

اما آنچه رئیس جمهور و محافظه کار نویسنده شکست خورده به ذکر است که اجتماعی فاصله اقدامات بودند در محل در طول عید پاک که اتفاق افتاده در 12 آوریل. در مقایسه رمضان را به ماه مارس.

دولت فدرال را تشویق متحده شروع به بازگشایی مجدد فرآیندهای به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 1 و بلند کردن برخی از اجتماعی فاصله اقدامات بسته به اینکه چگونه coronavirus گسترش یافته در آن منطقه است.

Mr تهمت متهم شده است اسلام هراسی قبلا پس از او ساخته شده یک فرمان اجرایی علیه سفر از هفت کشور مسلمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات