راننده کامیون کشته سلاح سرد پس از چهار زن به قتل سه نفر از آنها

یک راننده کامیون که با چاقو به چهار زن سه ضرب, ضرب گلوله کشته شد توسط یک کلانتر معاون در تنسی در روز سه شنبه.

ادریس Abdus-سلام یک راننده کامیون از دورهام کارولینای شمالی مورد حمله چهار نفر در این خلبان سفر مرکز فروشگاه در نزدیکی ناکسویل.

زمانی که ماموران در صحنه وارد شده فقط پس از 7 صبح تا آنها دریافتند یکی از قربانیان سلاح سرد در خارج از فروشگاه و یک مرد مسلح با چاقو در پارکینگ.

تنسی دفتر تحقیقات گفت: “ماموران مواجه فردی که حاضر به رها کردن سلاح. در برخی از نقطه در طول برخورد یکی از افسران اخراج عکس, قابل توجه ، او در صحنه مرده.”

شناسایی کسانی که کشته شدند به عنوان جویس Whaley; Patricia Nibbe; و Nettie اسپنسر. آنها همه کار برای خلبان در فروشگاه ارائه می دهد که سوخت و مواد غذایی و پارکینگ برای رانندگان کامیون و رانندگان دیگر.

مجروح مشتری در حال حاضر آزاد شده از بیمارستان.

تنسی دفتر تحقیقات هنوز برای ارائه یک انگیزه ممکن است برای حمله و بررسی هر دو دارویی و نقدی و متعاقب آن تیراندازی مظنون است.

WBIR گزارش یک منبع نزدیک به این تحقیقات گفت که گرافیک محتویات یک نوت بوک است که مأموران اجرای قانون بهبود از Abdus-سلام کامیون ممکن است نشان می دهد که او نه ذهنی هست.

مراسم تجلیل شده اند پرداخت می شود به قربانیان توسط اعضای جامعه. Ms Whaley بود وفادار و ثابت قدم از اعضای عبور کلیسا در کداک. کشیش کرمیت McPeek توصیف او به عنوان: “یکی از مهمترین افراد دلسوز من تا به حال دیدهام.”

کشیش Joshua Moore در Grace Community Church گفت که Ms Nibbe بود شما می توانید تعداد دفعات مشاهده: “او یکی از مهمترین دادن مردم مایل به کمک در یک لحظه و در هر وضعیت.”


خلبان مدیر عامل جیمی Haslam در بیانیه ای گفت: “ما در حال ویران به تایید از دست دادن سه اعضای تیم و آسیب از یک مهمان پس از یک عمل خشونت در ما توت فرنگی دشت, تنسی, محل این صبح است.

“این است که با قلب سنگین است که ما برای گسترش عمیق ترین همدردی خود را به خانواده و عزیزان از قربانیان. ما در حال ارائه پشتیبانی و مشاوره به خانواده و تیم ما. ما در حال همکاری نزدیک با مقامات محلی. لطفا به این خانواده ها در افکار و دعاهای خود را.”

مهاجم مادر Walidah Abdus-سلام می گوید چنین عمل شنیع است که به طور کامل از شخصیت او ،

“او یک خشونت فرد,” او گفت: ناکس اخبار. “تصویر آنها به رنگ زشت است. که پسر من نیست.”

او می افزاید: “من آن را باور نمی کنید و من حاضر به آن اعتقاد دارند تا زمانی که آنها می تواند ثابت کند در غیر این صورت به من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de