تروی براون جونیور قد می ایستد و حتی به عنوان جادوگران از دست دادن نمایشگاه به قطعات

چگونه این بد بو: در جادوگران’ بازی برای اولین بار پس از آوریل 10, آنها نوک برابر دنور شروع صف است که شامل سه مرکز و که کوتاهترین بازیکن 6 فوت و 7 پل Millsap. این قطعات که تا به حال به را بدون چند از معمول خود بازیکنان که به تازگی به اتمام لیگ موظف قرنطینه در فلوریدا, ضرب و شتم, واشنگتن, 89-82 در روز چهارشنبه 40 دقیقه ای داد و بیداد.

“قطعا خواهد شد احتمالا به پایین به عنوان بزرگترین صف همیشه” جادوگران مربی اسکات بروکس گفت. “این بسیار منحصر به فرد است.”

همه چیز متفاوت بود برای واشنگتن نیز با به جلو دیویس Bertans و یک مجروح Bradley Beal (راست روتاتور کاف) در خانه نشسته و در حالی که هم تیمی های خود را از اولین بازی از سه tuneups قبل از از سرگیری فصل به طور منظم در ژوئیه 31. Beal حتی ارائه یک نکته از طریق یک midgame توییت: “بزرگ D تا کنون! باید حمله به منطقه آماده برای شلیک!!” او نوشت.

هر دو تیم نگاه به عنوان فرسوده به عنوان یکی انتظار می رود پس از بیش از چهار ماه به دور از دادگاه. با Beal و Bertans از دست رفته جلو تروی براون جونیور و Rui Hachimura ایستاده بود برای جادوگران.

Hachimura led تمام گلزنان با 18 امتیاز و یک تیم بالا نه ریباند به خوبی انجام می دهند به چاقو راه خود را از طریق درزهای دنور منطقه دفاع و به راحت ترین نقاط برای میانی ژاکت کش باف پشمی. اما قهوه ای آغاز شده که در کنار گارد نقطه Shabazz Napier به جلو اسحاق Bonga, Hachimura و مرکز توماس برایانت نهفته در این بازی بیشتر است.

دوم-سال pro پا به نقش خود به عنوان تسهیل کننده کار در هر نقطه جادوگران مورد نیاز او را در نیمه دوم و پر ورق آمار با 12 امتیاز و شش ریباند و پنج پاس گل و سه دزد. اعتماد به نفس خود را در بازی مشهود بود و مجازی در کنفرانس خبری پس از بازی او در مورد چالش نیاز به گام تا بدون Beal در طبقه و برخورد با طولانی اخراج.

“شما باید برای تنظیم به آن است. در حال حاضر من آن را بیشتر در مورد احساس کردن آنچه که تیم نیاز دارد. به عنوان مثال من تا به حال واقعا خوب نیمه اول و من متوجه شدم Ish [اسمیت] بود در نیمه دوم و گفتم: “خوب ما نیاز به یک هیئت مدیره. ما نیاز به پرتاب ریباند. حرکت می تواند رسیدگی به جرم’ ” براون گفت. “من نیاز به دوباره بجای اول برگشتن توپ بسکتبال. پس از آن بیشتر بدانند آنچه ما نیاز داریم به منظور پیروزی, چرا که برای من شخصا احساس می کنم مثل من نوعی می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید جنبه های بازی بر روی آن تمرکز کنید و مطمئن شوید که موقعیت امن است.”

بروکس تکرار به جلو و اضافه کرد که خود تصمیم گیری خواهد شد در زمان به عنوان قهوه استفاده می شود به افزایش مسئولیت.

بزرگترین nitpick بروکس تا به حال در مورد چهار مرحله بود که جادوگران’ تیراندازی در صد. واشنگتن شات 36.5 درصد از زمینه و 26.5 درصد از سه برابر طولانی دنور دفاع.

“این چیزی است که ما نمی ما را ندارد” عکس های بروکس گفت. “من فکر می کردم ما تا به حال مقدار زیادی از به نظر می رسد … اما به طور کلی من بسیار خوشحال با ما انرژی تلاش های ما کار گروهی است.”

برای اولین بار در نزدیک به پنج ماه — به عنوان های مختلف به عنوان همه چیز نگاه — بروکس و بازیکنان خود را به سادگی بودند خوشحال بود.

“هیچ راهی وجود دارد شما می توانید آن را مانند یک NBA آرنا اما بازیکنان به بازی” بروکس گفت. “ما آن را از دست. ما هنوز بازی بسکتبال. دلم برای بودن در کنار بچه ها. من از دست مربیگری. ما می تواند خارج شود. ما می تواند بازی در هر نقطه. ما می تواند در یک گاراژ. ما می تواند در جلوی خانه. من اهمیتی نمی دهند. من می خواهم به قادر به مربی این تیم و این تیم می خواهد به بازی.”

گارد تروی دانیلز led دنور (43-22) با 22 امتیاز. شروع مراکز نیکولا Jokic و Bol Bol, پسر سابق واشنگتن گلوله مرکز Manute بود 16 امتیاز در هر. آن بولو نرم افزار debut.

جزئیات بیشتر در جادوگران:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im