مشکل عبور از حمله کننده Aldon اسمیت دوباره توسط NFL و می توانید گزارش به کابوی ها

NFL شبکه گزارش داد که یک منبع نزدیک به اسمیت گفت: 30 سال از پایان دفاعی بوده است هوشیار پس از ماه جولای و یک موقعیت مربی با او کار کرده است تحت تاثیر قرار گرفته بود با وضعیت جسمی خود. اسمیت همچنین این گزارش “یک دایره در دالاس در حال حاضر مطمئن شوید که او باقی می ماند پاسخگو باشد.”

هفتمین کلی انتخاب در سال 2011 پیش نویس توسط San Francisco 49ers اسمیت متصلب تا 33.5 کیسه در دو فصل قبل از شروع به شمع حقوقی و مسائل شخصی. او از دست رفته پنج بازی در سال 2013 پس از بررسی به درمانگاه نوتوانی پس از یک جفت از دستگیری DUI قدمت آن به سال قبل است.

اسمیت از دست رفته نه 49ers, بازی در سال 2014 و پس از او معلق برای نقض NFL سیاست در سوء مصرف مواد و شخصی انجام شده است. سان فرانسیسکو منتشر شده او در ماه اوت 2015 پس از دستگیری در روز قبل به اتهام رانندگی تحت تاثیر آمار-و-اجرا و خرابکاری. او به امضا رسید اظهارات ماه آینده و در نه بازی برای اوکلند قبل از NFL ضربه او را با یک سال محرومیت.

که تعلیق تمدید شد به طور نامحدود اما اسمیت بود که بنا به گزارش ها در مسیر راهپیمایی 2017 بازگشت هنگامی که اخبار ظهور در فوریه سال است که او تحت بررسی توسط پلیس سان فرانسیسکو به صورت یک حادثه خشونت خانگی است. حدود سه هفته بعد اسمیت گزارش شده است که یک مسافر در یک وسیله نقلیه که زده بینام, سان فرانسیسکو, ماشین پلیس منجر به بازداشت برای مسمومیت های عمومی.

اسمیت پس از آن دستگیر شد دو بار در ماه مارس سال 2018 در ارتباط با حادثه خشونت و او التماس کرد هیچ مسابقه هشت ماه بعد به دو بزه اتهامات عنوان شده علیه. به عنوان بخشی از درخواست مقابله با سان فرانسیسکو دادستان او محکوم به 90 روز زندان و سه سال آزادی مشروط و او دستور داده شد برای حضور در خشونت خانگی مشاوره و انجام خدمات اجتماعی.

کابوی شناخته شده تحت مالک/مدیر کل جری جونز به شانس بازیکنان با شخصیت نگرانی به اسمیت یک قرارداد در ماه گذشته با هیچ تضمین شده پول اما حاوی مشوق های است که می تواند جلب او را تا 4 میلیون دلار است.

با توجه به ESPN اسمیت به دست آورده خود را برای اولین بار 90000 دلار تحت قرارداد با گرفتن ابقاء و تنظیم شده است به صورت مشابه پرداخت اگر او هنوز هم در جایگاه خوبی در فهرستی در 30 روز, در آغاز از اردوگاه های آموزشی پس از دو فصل بازی و در پایان فصل. قرارداد خواهد او را به پرداخت $910,000 در حقوق و دستمزد پایه برای سال 2020 فصل به طور منظم در هر ESPN با $40,625 جایزه هر بار ذکر شده است به عنوان فعال در بازی روز فهرستی. نیز وجود دارد که عمده آماری عملکرد معیار اعضاء را در $2 میلیون اگر او می رسد 14 کیسه.

جدا از قرارداد دیگری ممکن است برای فریب اسمیت به ثبت نام با دالاس ممکن است حضور خط دفاعی مربی جیم Tomsula بود که در 49ers کارکنان هنگامی که اسمیت در اکثر تولیدی خود را.

کابوی خود را از دست داده پیشرو عبور-حمله کننده از فصل گذشته زمانی که رابرت کوئین امضا شده با خرس شیکاگو در ماه مارس را به عنوان یک عامل آزاد است. داشتن اضافه اسمیت دالاس در حال حاضر در انتظار یک تصمیم در پایان دفاعی سفت گریگوری بود که به طور نامحدود به حالت تعلیق در فوریه سال گذشته که ماده-سوء استفاده از مسائل باعث شد او را به دست 2017 و 2019 فصل است.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>