‘سه گانه whammy’ از اخبار خوب منجنیق داو بیش از 900 امتیاز

سرمایه گذاران همچنین راحتی در دیدگاه های ساخته شده توسط فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول در یک “60 دقیقه” مصاحبه با CBS پخش یکشنبه. او گفت: بانک مرکزی است “نه از مهمات توسط یک شات طولانی” اقتصادی آن در آرسنال حتی در حالی که او هشدار داد که بهبود می تواند کشش در اواخر 2021. به نظر آمد که اکثر متحده را آغاز کرده اند به سهولت محدودیت در کسب و کار و فعالیت های اجتماعی پس از دو هفته اقامت در خانه سفارشات موثر بر برخی از 315 میلیون آمریکایی.

آبی تراشه شاخص سرب دارای عقاید 911 امتیاز یا 3.9 درصد به نزدیک در 24,597.37. گسترده تر استاندارد & ضعیف است 500 شاخص افزایش یافت 3.2 درصد به 2,953.91 در حالی که فناوری های سنگین نزدک کامپوزیت پیشرفته 2.4 درصد به 9,234.83.

دیوید روزنبرگ اقتصاددان ارشد روزنبرگ تحقیقات گفت: سرمایه گذاران می شد پاداش با یک “سه گانه whammy خبر خوب” پس از دو هفته از نوسانات بازار مشخص شده توسط چشمگیر معاملات روزانه نوسانات به عنوان خبر بد انباشته آمیخته با رایحه خوش بینی در تحقیقات پزشکی جلو و rumblings از کسب و کار.

“برای یک وجود دارد و قابل لمس است و امداد رسانی است که اکثر کشورهای در حال بازگشایی اقتصاد خود را از جمله 75 درصد از کالیفرنیا” روزنبرگ گفت: در یک ایمیل به پست. “دوم وجود دارد در حال رشد است و امید است که یک واکسن در حال آمدن است راه ما را هر چه زودتر به جای بعد. در نهایت رئیس بانک فدرال Jay Powell گفت: سرمایه گذاران بیش از آخر هفته که بانک مرکزی checkbook باقی می ماند باز به شدت به اشاره است که بیشتر سیاست های پولی محرک در راه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت ارشد اقتصادی و مشاور seconded که خوش بینی در مصاحبه دوشنبه. “من فکر می کنم که قطعا شما دنبال آن هستید در یک بسیار قوی در سه ماهه سوم بسیار قوی در سه ماهه چهارم و احتمالا در یک سال آینده” کاخ سفید ارشد اقتصادی و مشاور کوین Hassett گفت: در CNBC “Squawk Box”

“من فکر می کنم سوال این است که واقعا” هنگامی که نشانی از بهبود شروع کنم ؟ ‘ چون غایب موج دوم این بیماری این نوع در حال حاضر آغاز شده است,” او گفت:.

اکثر ایالت آغاز شده آرامش بخش stay-در-خانه بهداشت عمومی سفارشات. اما بیماری کارشناسان هشدار می دهند که بازگشایی سرعت بیش از حد می تواند دعوت از موج دیگری از covid-19 موارد است. عفونت در تگزاس و آلاباما و داکوتای شمالی سه از اولین متحده به بازگشایی باید مشخصی در روزهای اخیر هر چند که می تواند یک محصول جانبی از افزایش تست ظرفیت.

در هفته گذشته تازه های اقتصادی نشان داد که همه گیر را نصب اقتصادی تلفن: ایالات متحده آمریکا وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه گزارش هفتگی مربوط به تعداد مدعیان بیکاری 3 میلیون آوردن دو ماه مجموع به بیش از 36 میلیون بیکار. مارس خرده فروشی کاهش یافت 16.4 درصد افت که بود بدتر از تحلیلگران پیش بینی کرده بود به عنوان مستندات نگهداری می شود مصرف کنندگان خانه نشین.

تیرگی های خرده فروشی تصویر باعث شد برخی از اقتصاددانان به مسئله حتی قلمزن پیش بینی ها برای سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی با توجه به اینکه هزینه های مصرف کننده حساب برای 70 درصد از رشد اقتصادی ایالات متحده. اقتصاد افت 4.8 درصد در سه ماهه اول — بزرگترین کاهش از زمان رکود بزرگ — و برخی از تحلیلگران بر این باورند که آوریل تا ژوئن دوره می تواند انقباض به عنوان بالا به عنوان 40 درصد است.

“فروپاشی اقتصادی گرفته تا به نوبه خود خطرناک که در حال حاضر از آن است که قیمت مصرف کننده است که در حال کشیده شدن به ورطه به عنوان مصرف کنندگان در خانه نشسته اند به تعویق افتاد خود را خرید” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان و MUFG اتحادیه بانک نوشت در تفسیر. “این خطر وجود دارد که مصرف کنندگان را ببینید که قیمت ها در حال سقوط هستند و در واقع توقف خرید کالا و خدمات به صبر کردن برای حتی قیمت های ارزان تر و بهتر معامله خواهد شد که تنها در خدمت به طولانی شدن رکود اقتصادی و تقویت اقتصاد مارپیچ رو به پایین به ناشناخته.”

قرار داده است که سرمایه گذاران در فروش قاب ذهن با داو پایان هفته 2.6 درصد پایین تر است. S&P 500 با کاهش 2.2 درصد و نزدک ریختن 1.2 درصد بیش از پنج روز اجرا شود.

اما روز دوشنبه خبر خوب دیدم سرمایه گذاران ترک پناهگاه های امن برای ریسک زمین. عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید علامت رو به بالا به 0.665 درصد در اوایل معاملات. افزایش نرخ بهره اوراق قرضه افت قیمت.

قیمت نفت همچنان به بهبود و اضافه کردن به احساسات مثبت به عنوان کاهش محدودیت در سراسر جهان نیز reined در ترس از نفت ادامه دارد. وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت معیار شروع به پریدن کرد 7.8 درصد به $31.83 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت جهانی نفت معیار معامله شد تا 7.7 درصد در 35 دلار در هر بشکه رسید.

“عرضه کاهش از ماه گذشته همراه با بازگشایی تدریجی از کشورهای مختلف در سراسر جهان قرار داده است قابل توجه دندانه در عرضه/تقاضا تعادل و کاهش ظرفیت نگرانی هایی است که منجر به آخرین ماه وحشت” کریگ Erlam یک تحلیلگر با OANDA نوشت: در تفسیر شنبه.

سازمان دیده بان بیشتر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>